Jump to content
Ott Kiivikas

Pulsikellad, mudelid ja müügikohad

Recommended Posts

Minuarust peaks see just kõige täpsem tulemus olema.

Antud kella ei tunne, aga miks peaks see kell siis üldkaloraazist hakkama mingisugust sisestatud pikkuse ja kaalu järgi arvutatud baasainevahetust maha võtma. See number, mis hommikul ees on, see ongi eelmise päeva energiakulu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega ta ei võtagi maha - lihtsam on arvutada kogu kaloraaz pabeil kui kanda seda vööd 24-h ... minu arust.

Sest nagunii on see üks subjektiivne näitaja, mis sa sealt saad - oleneb suurel määral pulsist, samas minu pulss on öösel ainul 39-42 kanti ja päeval sinna 50-55 kanti (rahulikus oleksu) ning mulle andis magamise aja keskmiseks kulunormiks 25-30kcal tunnis ;) Lõpptulemus oli ka eriti absurdne - koos trenniga kulus 24 tunni peale 1729kcal :D No ei usu eriti ;) Samas ei arvesta see lihasmassi ja näiteks eelneva raske päeva taastamiseks kuluvat tenergiat jne. Samas 70 ja 70kg on vahe ... ka magades - kui pekikiht, lihasmass jms on erinev, sama ka aktiivsus päevade lõikes :P Sellepärast ei tasu seda näitu nii tõsiselt ka võtta :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõigepealt head uut aastat kõigile! ;)

Pean siin vaikselt plaani Polari pulsikella omale soetada. Muidu treenin keskmiselt kolm korda nädalas, ehk siis aeroobika ja jõutreening, vahel ka ujun. Seega võiks pulsikell kohanduda minu vajadustele ning olla ka veekindel.

Liigub siin inimesi, kes sarnaselt teenivad nagu mina, millist mudelit teie kasutate ning kas olete rahul? Orienteeruva hinna võite ka siia panna, kui meeles on.

Muidu ma uurusin sellist mudelit nagu f11, on kellelgi selline?

Tänud ette igasuguse info eest ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõigepealt head uut aastat kõigile! ;)

Pean siin vaikselt plaani Polari pulsikella omale soetada. Muidu treenin keskmiselt kolm korda nädalas, ehk siis aeroobika ja jõutreening, vahel ka ujun. Seega võiks pulsikell kohanduda minu vajadustele ning olla ka veekindel.

Liigub siin inimesi, kes sarnaselt teenivad nagu mina, millist mudelit teie kasutate ning kas olete rahul? Orienteeruva hinna võite ka siia panna, kui meeles on.

Muidu ma uurusin sellist mudelit nagu f11, on kellelgi selline?

Tänud ette igasuguse info eest ;)

Endal on Polar RS 100.Olen rahul näitab hetke pulssi,kalorikulu,palju rasva arvelt kaloreid(%) jms.Veekindlad peaxid kõik Polari kellad olema,mle õeldi poes ainult,et ära veel all nuppe vajuta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõigepealt head uut aastat kõigile! ;)

Pean siin vaikselt plaani Polari pulsikella omale soetada. Muidu treenin keskmiselt kolm korda nädalas, ehk siis aeroobika ja jõutreening, vahel ka ujun. Seega võiks pulsikell kohanduda minu vajadustele ning olla ka veekindel.

Liigub siin inimesi, kes sarnaselt teenivad nagu mina, millist mudelit teie kasutate ning kas olete rahul? Orienteeruva hinna võite ka siia panna, kui meeles on.

Muidu ma uurusin sellist mudelit nagu f11, on kellelgi selline?

Tänud ette igasuguse info eest ;)

Minul on Polar F6 ja olen väga väga rahul. Lisaks on veekindel, kuigi proovinud pole. Ise kasutan seda shapingus, jalgrattasõidus ja BodyPumpis. Näitab kõike vajalikku.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minul on Polar F6 ja olen väga väga rahul. Lisaks on veekindel, kuigi proovinud pole. Ise kasutan seda shapingus, jalgrattasõidus ja BodyPumpis. Näitab kõike vajalikku.

mul kaa polar f6 olen samuti väga rahul kõik olemas ja olen ka basseinis juba sellega käinud! soovitan soojalt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere, tahaks kella, mis rahuldaks minu vajadusi, ehk näitaks kindlasti pulssi (pulsivööga) ning mida saaks ka kasutada rattasõidus. Ise pole eriti nendega kursis, et ehk oskate üldse selle koha pealt mind harida ja midagi soovitada, võib olla ka kasutatud, kuid samas töökorras siiski.

Hind võiks olla soodne.... usun et 1000.- kandis või odavam, kui saab nii soodsalt.

Ette tänades, Heigo

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selle raha eest ilmselt sellist kella omale ei saa. kui vähegi võimalik, siis soovitan igatahes Polari omasid.Tegelikult alustasin mitu aastat tagasi endale kella otsinguid umbes sama hinnasihiga, kuid neid põhjalikumalt uurides jõudsin Polari S625X mudelini (selle hind oli küll paraku ligi 6 tuh :s) ja olen siiani väga rahul. Ehk et tee veidi uurimistööd ja siis leiad, et enda jaoks selle õige.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma küll ei arva, et üks pulsikell peaks tuhandeid maksma. Mõnel tuttaval on tuhandeid maksvad isendid, siis aga, kui võrdleme nende võimalusi, ei suuda me ühtki erinevust peale maksumuse leida. Mina olen oma PC9`ga SigmaSpordiga ülimalt rahul. Põhilised asjad, mida sealt vaatan ning treeningpäevikusse märgin, on protsendid pulsivahemikest, treeningu aeg, keskmine pulss, kalorikulu. Loomulikult jälgin pulssi ka sõiduajal. Isendiga ülimalt rahul. Rademarist ostsin 490 krooniga. Jalgratta lenksukinnitus ka kaasas ja puha! Loomulikult ka vöö, mis rinna ümber käib.

Sigma-Sport pulsokad

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Külaline_Kairi_*

Heipa

Ostsin Canyon pulsikella. Kaasas cd-peal õpetus et rinnavöö anduri alla pane spets geeli. Olen paarist spordipoest küsinud seda geeli aga imelikult on vaadatud :D

Kas keegi teab mis geelist jutt ja kus küüakse?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võid mõne tuttava arsti käest ultraheli geeli sebida. Lihtsam võimalus on näiteks niisutamine Cutaseptiga. Kõige lihtsam on kontakte ja ennast vee või süljega (kui vett ka pole) niiskeks teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Heipa

Ostsin Canyon pulsikella. Kaasas cd-peal õpetus et rinnavöö anduri alla pane spets geeli. Olen paarist spordipoest küsinud seda geeli aga imelikult on vaadatud :D

Kas keegi teab mis geelist jutt ja kus küüakse?

Mul Sigma pulsikell ja tavaliselt ma üldse ei niisuta spetsiaalselt.. Aga põhimõtteliselt peaks vesi, sülg, higi ka asja ära ajama jah...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervist!

Plaan on osta siis pulsikell suunto t3c ja sinna juurde GPS POD. Täpseid funktsioone ei suuda netist leida. Eriti huvitab mind see, et mis funktsioone see GPS mulle juurde annab ja kui täpne ja töökindel see GPS on üldse? Kas ma saan vaadata jooksu ajal oma hetkekiirus ja läbitud distantsi? kas ta näitab ära ka kilomeetri tempo? Ning mida huvitavat see vidin mulle veel võimaldab.

Parimat,

Erko

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kirjutasin enne pika vastuse, aga arvuti pani pange.

Lühidalt:

Distantsi näed, keskmist tempot näed, hetketempot näed. Hiljem analüüsides näed ka tempot mingil kindlal lõigul ,südame löögisagedust kindlal lõigul, kõrguse muutumist jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

selge, tänud! aga mingit sellist võimalust ei ole kella kuidagi programmeerida, et ta näiteks reaalajas, mitu minutit mul kilomeetri läbimiseks kulub, kui ma just selle konkreetse tempoga jooksen?!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere, mul on suunto t3. gps pod-i pole, seega ei oska kommenteerida. aga suunto pulsivööga on nii, et see on mul 1,5 aasta jooksul juba 2 korda välja vahetatud (saadetud Soome, kuu aja pärast saadud uus vöö vastu). kell lihtsalt ei mõõtnud pulssi, vahetasin patarei ära (vööl+kellal), aga ei midagi. praegu viisin 3. korda poodi tagasi, seekord võeti kell ka ära, nii et ei saa kasutada ka FootPodi jooksudistantside mõõtmiseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

a mille järgi see foot pod mõõdab distantsi? tuleb ise teatud maa läbi joosta sellega ja "öelda" talle, et see nt oli 100m? Kas siis hiljem on nii, et kui ma teen lühemad või pikemad sammud, kui kalibreerimisel, siis distants hakkab valetama?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Foot pod on kalibreerimist vajav seade jah, seega pead parima tulemuse saamiseks näiteks staadionil mõüõdetud ringi läbima ja ütlema et see oli siis nüüd 400m. Distants valetab jah, aga ma usun et märkimisväärne viga tuleb kuskil 40-50km juures alles, nii et pole muret, kui sa just ultramaratone ei jookse.

Miks sa just Suunto poole vaatad? Ise kasutan Garmin Forerunnerit, sellel sisse ehitatud GPS ja ka kaartide salvestamise võimalus, kompassist jms. rääkimata. HMR on loomulikult ka ja kõik muu mis sportkellal olema peab.

Keskmine tempo näitabki, mitme minutiga jooksja hetkel kilomeetrit läbib.

Muudetud kasutaja daman poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Unlike conventional pedometers, Suunto Foot POD measures each individual stride separately, with two built-in acceleration sensors, ensuring highly accurate speed and distance measurements are displayed throughout your training, even if you vary your stride length.

You don't need to provide information on your average stride length as the Foot POD measures speed and distance by tracking and recreating the movement of your foot through the air. Due to the simple calibration method the Foot POD adapts to each person's individual running style with the result that distances are measured with 98% accuracy. http://www.suunto.com/suunto/main/product_...852723697223649

-----------

Ehk siis ta on ikkagi täpsem kui tavaline sammulugeja, sest arvestab ka jala liikumistrajektoori. Lubatud viga olevat +-4% ehk siis 25 km peale +-1 km. Aga min/km - sellist ühikut kahjuks ei näita, ainult km/h või miili/h.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänan vastuste eest!

kas need Garmini omad mitte tublisti kallimad ei ole? või saab kuskil 3000.- eest mingi väärt asja kätte? Oskad ehk näidata mõnda mulle netist. Kas suuntol on mingeid probleeme, miks mitte seda firmat eelistada? Ise olen alles hiljuti Suunto avastanud, ning ei tea, kui töökindel see on. Loodan, et keegi oskab head nõu anda B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×