Jump to content
Ott Kiivikas

Pulsikellad, mudelid ja müügikohad

Recommended Posts

pulsikella põhimõttest saan aru...aga miks on vaja seda vööandurit???

sorry, kui liiga lollid küsimused mõne jaoks :unsure:

Ma olen ka aru saanud, et vööandur registreerib südamelöögid ja saadab pulsikella. Sealt siis saad näha oma pulssi. st siis et mõlemad asjad peavad olema. Mõne jaoks on need mõttetud asjad, mõne jaoks mitte. Mina näiteks kipun kergesti rabama ja üle pingutama niiet mulle see mõttetu pole, vaid aitab trennis pause pidada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
pulsikella põhimõttest saan aru...aga miks on vaja seda vööandurit???

sorry, kui liiga lollid küsimused mõne jaoks  :)

Ma olen ka aru saanud, et vööandur registreerib südamelöögid ja saadab pulsikella. Sealt siis saad näha oma pulssi. st siis et mõlemad asjad peavad olema. Mõne jaoks on need mõttetud asjad, mõne jaoks mitte. Mina näiteks kipun kergesti rabama ja üle pingutama niiet mulle see mõttetu pole, vaid aitab trennis pause pidada.

No midagi taolist ma arvasingi.....aga mõned kannavad trennsi ainult seda vööandurit ja siis tekkiski väike segadus ....aga nüüd asi selge, et peab endalegi sellise vidina muretsema :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tere, kas oskab keegi öelda, kust saaks osta aeroobika trenni jaoks pulsimõõtjat . Pidi olema nagu käekell käe peale. Suurtes poodides on küll, aga maksab palju isegi kuni 2000 eeku. Kas sab ka odavamalt, ma mõtlen palju odavamalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rademarides müüakse sellist brandi nagu Sigma, disain on küll kehvem kui Polaril aga muidu peaks asja ära ajama. Miski kilo ringis need hinnad jäävad, kui osta kasutatud saaks odavamalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega seda erit odavalt saagi kuskilt... polari omad ikka kõige paremad minuarust ja hind on neil tegelt kvaliteedile vastav;) otsi endale siit sobiv... ja vaata ka et oleks kodeeritud vööga, muidu võib aeroobikas teiste vöödega segi minna ;) olen kuulnud selliseid juhtumisi...

Ise ostsin endale sealt kunagi f6-e ja igati rahul(suht soliidne ka võrreldes mõne kolakaga :D )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ok, otsin siis veel, Aga ehk keegi müüb oma vana mulle? Ja veel, kas ilma vööta pole midagi? Keegi teadis rääkida, et ilma vööta on ka, lihtsalt näitab pisut ebatäpsemalt, 2 lööki rohkem nt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ok, otsin siis veel, Aga ehk keegi müüb oma vana mulle? Ja veel, kas ilma vööta pole midagi? Keegi teadis rääkida, et ilma vööta on ka, lihtsalt näitab pisut ebatäpsemalt, 2 lööki rohkem nt.

Ilma vööta on selline :http://www.hansapost.ee/index.php?idb=tooteddetail&id=270&open=2112&page=3#2112

Probleem on selles, et mõõtmine toimub sensori kaudu ja nt. jooksmise ajal on suht ebamugav hoida sõrme sensori peal ja pealegi näitab ta pulssi ainult vahetult mõõtmise ajal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minul ka Polari F6, hinna-kvaliteedi suhe väga normaalne (1690.-) ja täidab oma ülesannet hästi :P Väljanägemine ka ilus, pole mingi kobakas. Näitab pulssi, kulutatud kaloreid, rasva arvelt kulutatud kalorite hulka, keskmist ja maksimum pulssi treenigu ajal, treeningu aega....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

pulsikellad - polari puhul vähemalt kuni 7k

Pulsikell ( Polar ) on hea investeering.. püsib VÄGA kaua.. endal juba 4a üks ja sama ( sai mingi kallimapoolne ostetud ) ja tubli vidin saab siiamaani kõigega ideaalselt hakkama

:P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Müün tuttuut Sigma pulsomeetrit. 16 funktsiooni, kõik pulsinäitajad(hetkenäitaja, keskmine,kõrgem) Kui läheb piiridest välja, siis annab märku, kellaajanäit, kalorimeeter, vööandur, adapter rattalenksule asetamiseks. Hind on 850 eeki.

Lisa küsi meililt wellaton@hot.ee

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaatasin ikka, et pulsikellast oleks mulle kasu. Aga äkki keegi soovitab mingeid muid variante, Polari omad väga kallid ja ei leia päris hästi sobivat mudelit. Otsiks vastupidavat, kindlasti kontrollvahemikuga ja veekindlat (ujumiseks sobilik). Muidugi võiks olla ka muid lisavidinaid. Kuskil 1000.- võiks olla, väga hea kella puhul raatsiks ehk rohkemgi maksta. Aga kas tõesti muid variante peale selle polari pole?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võrreldes teiste kelladega on ju selle hind pea olematu.Kas tasuks osta?

Mis mõttes olematu?

Kui tahad näha palju hetke pulss on ja palju kaloreid kulutad ja kõike muud mida need kellad võimaldavad,siis tasub kindlasti osta.Aga lihtsalt sellex et kella vaadata...sellel ei näe ma mõtet.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ostaks ka pulsikella, aga mulle ei meeldi see vöö, mis ümber rindkere läheb. Kardan, et see kipub tunnis oma kohalt nihkuma. Olen trennis näinud, et kui ntx. venitame, siis on see vöö puusadele libisenud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ostaks ka pulsikella, aga mulle ei meeldi see vöö, mis ümber rindkere läheb. Kardan, et see kipub tunnis oma kohalt nihkuma. Olen trennis näinud, et kui ntx. venitame, siis on see vöö puusadele libisenud.

ei libise ta kuhugi, tuleb piisavalt kõvasti ümber rindkere asi panna ning kui keha märg ka veel takka otsa siis ei libise ta üldse kuhugi. Ise kasutan juba 3a ja väga rahul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ostaks ka pulsikella, aga mulle ei meeldi see vöö, mis ümber rindkere läheb. Kardan, et see kipub tunnis oma kohalt nihkuma. Olen trennis näinud, et kui ntx. venitame, siis on see vöö puusadele libisenud.

Muide see vöö on adekvaatse tulemuse saamiseks väga oluline ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas keegi võiks algajale ka ära seletada miks pulsikell vajalik on ja mis ta maksab?

Olen neid küll poodides näinud, aga hinda ei ole veel vaadanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×