Jump to content
Ott Kiivikas

Pulsikellad, mudelid ja müügikohad

Recommended Posts

Guest Pulss

Tere! Sooviksin soetada oma elu esimese pulsikella. Olen naisterahvas.

Sõidan rattaga, kiirkõnnin, jahedamal hooajal käin tantsutrennis (freestyle, hiphop), võimalusel ujun. Tahaksin oma keha paremini tundma õppida. Ülekaalu on ka tsipa... Pulsikellade valik on niii suur...ei oska kohe midagi "tahta". Ehk oskab keegi soovitada mudelit , mis sobib antud alade nö mõõtmiseks. Ja ilmselgelt kasutaksin seda kella pikema aja jooksul, seega võiks olla kvaliteetne. Ei teeks paha kui oleks ka välimus ok. Aga see ei ole peamine.

Niiet sooviksin hankida sellist optimaalset mudelit.

Tänan kui keegi oskab soovutusi jagada :lol:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Löö siia Fitnessi otsingusse "pulsikellad" ja saad lugeda teiste eelistusi. Pulsikellade kohta peaks lausa eraldi kleepekas olema. Endalgi plaanis pulsikell osta, olen välja vaadanud Sigma Onyx Classic. See on võrdlemisi hea hinnaga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suunto M seeria, M2/M4/M5

http://www.matkasport.ee/msweb.nsf/pages/T...;f2=Pulsikellad

Garmin FR60

http://www.garmin.ee/spordiks/jooksmine/fr60

Polari fitness sari

http://polar.mefo.ee/index.php?option=com_...3&Itemid=27

Suunto kellad on kõige ilusamad, mõnele vbolla meeldib Polari välimus ka.

Kui mingit odavat jura tahad, siis vaata hinna järgi ja võid osta omale miski Sigma või muu Anttila kataloogist pärit kella sarnane seade. Peaaegu garanteeritult lakkab see poole aasta jooksul töötamast. Üldiselt soovitaks siiski natuke kvaliteetsem asi osta (kogu kas või mõni kuu kauem raha)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käisin tna Rademaris plaaniga osta Sigma pulsikell... Müüja ütles, et sellega väga palju probleeme ja varsti võetakse müügilt maha.

Nüüd olen uuesti ringi vaadanud ja otsustanud Polar FT2 kasuks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Polari pulsikellade remont,hooldus ja patareide vahetus koos veekindlus testiga.

Ali Kellaäri

Eks-Kaubamaja Mustamäel

Mustamäe tee 12

Tallinn

Email:kellassepp@gmail.com

Telefon: 660 1078

Mobiil: 507 2444

www.kellassepp.net

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sai siis soetatud moodne pulsikell ning ma saan sellel sisestada pikkust, kaalu, vanust jms. Nimelt selle kohta mul küsimus ongi, et milleks need vajalikud on? Mul on vaja pulsikella selleks, et ta pulssi näitaks, aga ma ei usu, et pikkus ja kaal seda määravad. Tegelikult tahavad seda pulsikella vahest kasutada ka minu ema ja isa, seega neid näitajaid peaks koguaeg siis muutma?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sa need sisestad, saad enam-vähem täpse kaloraaži teada, palju trennis kulutasid. Vanuse järgi arvatavasti võetakse sinu aeroobse läve pulss: 220 - vanus, see korrutada 65% kuni 75%. Näiteks: 220 - 20 = 200; 200 x 65% = 130; 200 x 75%= 150, siis sinu aeroobne lävi on 130 - 150 lööki/min.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Miks mu eelmine teema ära kustutati??

Ei tea kas see pulsikell näitab rasvade kadu õigesti või oleb see ikkagi sellest, mis ma enne trenni söönud olen (kui sv rikast toitu, siis ei lähe keha kohe rasvade järele)? Täna 50min aeroobse järel näitas, et olen kaotanud 40g rasvu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sooviks, et keegi räägiks mis vahe on Polar FT1 ja FT2. Kumba te soovitaksite kui tegelen jooksmise, ujumise ja jõusaali treeninguga. B)

Kindlasti on hinnavahe. Pole kahjuks FT1 käes hoidnud, ise kasutan FT2 ja olen ostuga rahul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere! Olen siin esimest korda! Meeldiv tutvuda :rolleyes:

Uuriksin teie, kui kogenenumate käest pulsikellade kohta. Tegelen jalgrattasõidu, kiirkõnni, tantsutrenni, ujumise ja laste tagaajamisega :D

Sooviksin soetada endale hea pulsikella. Ütleme siis nii, et kui osta, siis hind võiks olla optimaalne, kavatsus kasutada seda ikkagi pikemat aega, ei ole minu näol tegemist sellise moepreiliga, kes uue mudeli saabudes vajab koheselt edevamat.

Ostu tehes arvestangi et pigem kallim, kuid vastupidavam ja ka näeb soliidne välja (kui võib nii öelda naisteka kohta).

Olles teinud aktiivsemalt sporti juba (teadlikult toitunud tervislikumalt ning ka utsitanud end taga pisut rohkem), 2 aastat, siis sooviksin oma näitajate kohta rohkem infot.

Palun soovitage mulle korralikku pulsikella, mis tõesti väärib oma nime ja on tõestanud et on hea ost. Eeldan et olete ikkagi paljud selle toreda "vidina omanikud".

Ujumise puhul vist oleks palju loota, ennem loobuksin sellest funktsioonist ja valiksin ikkagi hea mudeli ja mis ei oleks ka kõige kobakam, sobiks käia ka lihtsalt kellana. Olen uurinud et osadel on ka kehavöö, tore kui keegi seletaks ka selle vajalikkust.

Olen küll algaja kellasoovija, kuid tundes ennast, tean et kasutusiga on sellel pikk, niiet mida rohkem funktsioone, seda parem...

Netis niisama lapates jäi minu minule, kui naisele silma selline variant : , tundub ka palju funktsioone, mida arvate teie ?

http://www.pulsikell.com/3/suunto-t3d-puna...4/mode//brand//

Ootan ja loodan teie sõbralikku suhtumist ja häid nõuandeid, tänud ette!!!

c. :P

post-26508-1314763579_thumb.jpg

post-26508-1314763655.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere! Olen siin esimest korda! Meeldiv tutvuda :rolleyes:

Uuriksin teie, kui kogenenumate käest pulsikellade kohta. Tegelen jalgrattasõidu, kiirkõnni, tantsutrenni, ujumise ja laste tagaajamisega :D

Sooviksin soetada endale hea pulsikella. Ütleme siis nii, et kui osta, siis hind võiks olla optimaalne, kavatsus kasutada seda ikkagi pikemat aega, ei ole minu näol tegemist sellise moepreiliga, kes uue mudeli saabudes vajab koheselt edevamat.

Ostu tehes arvestangi et pigem kallim, kuid vastupidavam ja ka näeb soliidne välja (kui võib nii öelda naisteka kohta).

Olles teinud aktiivsemalt sporti juba (teadlikult toitunud tervislikumalt ning ka utsitanud end taga pisut rohkem), 2 aastat, siis sooviksin oma näitajate kohta rohkem infot.

Palun soovitage mulle korralikku pulsikella, mis tõesti väärib oma nime ja on tõestanud et on hea ost. Eeldan et olete ikkagi paljud selle toreda "vidina omanikud".

Ujumise puhul vist oleks palju loota, ennem loobuksin sellest funktsioonist ja valiksin ikkagi hea mudeli ja mis ei oleks ka kõige kobakam, sobiks käia ka lihtsalt kellana. Olen uurinud et osadel on ka kehavöö, tore kui keegi seletaks ka selle vajalikkust.

Olen küll algaja kellasoovija, kuid tundes ennast, tean et kasutusiga on sellel pikk, niiet mida rohkem funktsioone, seda parem...

Netis niisama lapates jäi minu minule, kui naisele silma selline variant : , tundub ka palju funktsioone, mida arvate teie ?

http://www.pulsikell.com/3/suunto-t3d-puna...4/mode//brand//

Ootan ja loodan teie sõbralikku suhtumist ja häid nõuandeid, tänud ette!!!

c. :P

Mille jaoks või mille tõttu seda osta? Mis selle kasutamise mõte on, kui trenn on rattasõit, kiirkõnd, tants ja laste tagaajamine. Kujutan ette, ilmselt on sellest kasu maailma tipptasemel vastupidavusaladega tegelejatel ja südamehaigetel ravi mingis etapis, ja vbl veel kellelgi sama spetsiifiliste olukordade puhul.

Endal oli üks Polar kasutuses mitu aastat ja praegu see on kõige mõttetumate asjade nimekirjas. Enne soetamist tundus küll väga mõtteka vidinana, aga praegu ei suuda mitte mingit ratsionaalset põhjendust või õigustust leida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rattasõidu ja kiirkõnni jaoks, miks mitte, kui eesmärk spetsiaalselt aeroobset treenida. Teine küsimus muidugi, kas selleks nii kallist vaja on.

Marit, äkki peaksid mõtlema oma pulsikella müümisest, nii paarikümne euroga, C-le, kui tõesti sellele põhjendust ei leia?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Müüja spordipoes rääkis, et Suunto kelladega on ülekaalukalt kõige rohkem probleeme, st tuuakse garantiisse kõikvõimalike probleemidega. Sama pood müüs ka Polaris ja Sigma kelli.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Maris, ilmselgelt ei sobi sinu elustiiliga pulsikell :rolleyes: Aga mina tulin et tutvuda ja nõu saada. Eks ma läksin ilu ja hinna õnge, juurdlesin et ehk on tegijam, näitajaid paljupalju. Ja no lapsi ma sellega nüüd taga ei ajaks. Soovitaks emmedel ikkka puhata kui frustreeritult arvutisse istuvad :D Siiralt.

Aga nüüd siis olen targem, alustan mingi polariga ehk... LOOMULIKULT tahan oma keha sellega jälgida, kui südametööd kontrolliks /selle jaoks muretseks/ , siis ilmselt ma siit fooruist abi ei otsiks hihiii :P

Aitäh soovide eest! Kes veel leiab et ta kell on mõttetu, siis võib ju pakkuda ka!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Osta.ee-l tasub silma peal hoida:

http://www.osta.ee/21125661

Sealt ikka käib neid päris palju ja väga heade hindadega läbi.

Ei pea sugugi olema mingi uhke kell, keegi ei käse seda päev läbi kanda. Pulsikella edevus on kallis pahe;)

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere! Olen siin esimest korda! Meeldiv tutvuda :rolleyes:

Uuriksin teie, kui kogenenumate käest pulsikellade kohta. Tegelen jalgrattasõidu, kiirkõnni, tantsutrenni, ujumise ja laste tagaajamisega :D

Sooviksin soetada endale hea pulsikella.

Tõesti, sa ei kirjuta mida sa selle pulsikellaga teeks. Üks vihje on, et jälgiks südame tööd. Pulsikella peamine eesmärk peaks olema ikkagi sportlike tulemuste parandamine. Ja ma pean silmas sõnapaari koos - "sportlik" ja "tulemus". Ehk saavutada kogusummas parem aeg jooksus, rattasõidus jne. Selle arvelt, et optimeerida läbitud distants ja kiirus versus kulutatud energia. Ehk, sportlase eesmärk on lõppkokkuvõttes kulutada võimalikult vähe energiat ühe ühiku läbimiseks, et selle võrra jõuaks kiiremini kaugemale. Sellest ka kergemad rattad, liibuvad kostüümid jne. Ja pulsikell aitab analüüsida näiteks koos rattavarustusega (kiirus, pedaalide tallamise sagedus, jõud jne) võimalusi läbimaks sama maad kiiremini, sealhulgas muidugi on üheks komponendiks ka treenitav ise ja selle võimete tõstmine.

Liikumisharrastajal aga on enamasti eesmärk vastupidine - põletada võimalikult palju kaloreid. Ja siis loetaksegi neid kella tabloolt ja aetakse taga suuremaid numbreid. Ja usutakse neisse. Ehk, kaloripõletaja puhul peaks ta just võtma eesmärgiks võimalikult "raiskaval" viisil kõike teha. Ja siin on pulsikell suhteliselt halb abimees. Kaloripõletaja peaks eelkõige õppima kuulama oma keha vahetult. Kindlasti võiks kontrollida vahel, kuidas on muutunud rahuoleku pulss, millisele enesetundele vastavad teatud pulsivahemikud ja orienteeruma nende järgi. Kuid kõikvõimalikud lisavidinad a la kalorite mõõtmine jms. on ikkagi püüe luua endale illusioone.

Nii et kui oled harrastaja, siis ära vali kella väga vingete sportlike funktsioonide järgi. Vali täpne, ilus, vastupidav ja riietega sobiv. Peaasi, et mõõdab su pulsi korrektselt, oleks mugav kanda ja kena.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tõesti, sa ei kirjuta mida sa selle pulsikellaga teeks. Üks vihje on, et jälgiks südame tööd. Pulsikella peamine eesmärk peaks olema ikkagi sportlike tulemuste parandamine. Ja ma pean silmas sõnapaari koos - "sportlik" ja "tulemus". Ehk saavutada kogusummas parem aeg jooksus, rattasõidus jne. Selle arvelt, et optimeerida läbitud distants ja kiirus versus kulutatud energia. Ehk, sportlase eesmärk on lõppkokkuvõttes kulutada võimalikult vähe energiat ühe ühiku läbimiseks, et selle võrra jõuaks kiiremini kaugemale. Sellest ka kergemad rattad, liibuvad kostüümid jne. Ja pulsikell aitab analüüsida näiteks koos rattavarustusega (kiirus, pedaalide tallamise sagedus, jõud jne) võimalusi läbimaks sama maad kiiremini, sealhulgas muidugi on üheks komponendiks ka treenitav ise ja selle võimete tõstmine.

Liikumisharrastajal aga on enamasti eesmärk vastupidine - põletada võimalikult palju kaloreid. Ja siis loetaksegi neid kella tabloolt ja aetakse taga suuremaid numbreid. Ja usutakse neisse. Ehk, kaloripõletaja puhul peaks ta just võtma eesmärgiks võimalikult "raiskaval" viisil kõike teha. Ja siin on pulsikell suhteliselt halb abimees. Kaloripõletaja peaks eelkõige õppima kuulama oma keha vahetult. Kindlasti võiks kontrollida vahel, kuidas on muutunud rahuoleku pulss, millisele enesetundele vastavad teatud pulsivahemikud ja orienteeruma nende järgi. Kuid kõikvõimalikud lisavidinad a la kalorite mõõtmine jms. on ikkagi püüe luua endale illusioone.

Nii et kui oled harrastaja, siis ära vali kella väga vingete sportlike funktsioonide järgi. Vali täpne, ilus, vastupidav ja riietega sobiv. Peaasi, et mõõdab su pulsi korrektselt, oleks mugav kanda ja kena.

Nii armas täppi vastus, tänud!!! Ja kahjuks jah olin imelik, ei pannud kirja milleks kella vajan peale selle et jälgida elusolekut :D)))

Eks ma nüüd uurin seda lingitud poodi siin....nananananaa.... annab kindlasti hasarati ja enesekindlust ka juurde. Naiste värk! Õnneks ma aga pole sellline kana kes peab koos käima kõike tegemas samal ajal , samal rajal :P

TÄNUD;RAHVAS. ups, kirjutasin peaaegu RASVAS. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rattasõitjaid, kommenteerige eri mudeleid mis töötaks nii randmel kui lenksul, mõõdaks pulssi, kiirust, kadentsi, peaks nende logi ja kõlbaks ka välimuse poolest vabal ajal randmel kanda :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mingi väike valik Polarit on ka Benspordis,ehk Tallinnas,Tartu mnt 47 väljas.

Kohe hakkab Osturalli ja seal on mõned pulsikellad ka pakkumises, nii et ostma!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas keegi oskab aidata...

kui mul on nike pulsikell, kas nikele on võimalik juurde osta seda vidinat mis näitab ka kiirust ja labitud teekonda(gps) ja et saaks arvutisse laadida. Või pean selleks ostma uue komplekti, kell ja võõ?

Kas keegi kasutab ja oskab kommenteerida neid gps seadmeid mis käivad kelladega kaasa, või on mõnel kellal juba sees see funktsioon, et ei pea eraldi ostma????

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×