Jump to content
Ott Kiivikas

Pulsikellad, mudelid ja müügikohad

Recommended Posts

Garmini kelladele pole jalaandurit vaja, kuna GPS on kella sees.

Ja tasub muretseda kasutatuna, siis pole vaja hingehinda maksta. Oma 305 sain koos pulsivööga 2100 krooni eest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oleks pakkuda üks Suunto T1, kell on täiesti uus, karbist välja võtmata, garantiiga... poes maksab 1195.- mina müün 1000.-

Kuna ise võitsin 2tk ja üks on endal kasutuses siis teist kella ei vaja. Kui oled huvitatud siis tel. 5186836, asun ise Tartus aga võin saata kuhu vaja kulleriga... TASUTA.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rimides üle Eesti kampaania - ostad pulsikella (maksab 400.-), saad kauba peale 2 pakki Rimi müslit + spordiklubisse 1x pääsme.

Ega selle 400 eeku kellaga küll midagi teha pole. Mõne aja peab vastu ja pesses, sest mu sõbral oli taoline kell, viis kellasepa juurde ja öeldi et tihendid läbi ja midagi pole teha sellega enam! Puhas hiinakas

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Külaline_Algaja_*

Tere!

Ilmselt omate kogemusi pulsikellade osas. Olen alles teie ridadesse astumas ja sooviksin nõu kumba valida, kas Canyon v Sigma. Sigmade kohta veel, kas Sigma Onyx Balance=Onyx Classic (nende vahele võib vist = tõmmata), Onyx Easy, PC9 või PC 15?

Tänan vastamast!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen lugenud häid sõnu nii Sigma kui ka Suunto kellade kohta. No Polar on ka arvatavasti väga hea firma, kuigi kallid kellad on.

Endal on mul Canyon`i kõige lihtsam mudel (see mis poes maksab 400 krooni). Sain selle spordiklubist kingituseks ja sellest ajast siis kasutan. Kui ise pulsoka ostaks, siis vast valiks ka kõige lihtsama mudeli, sest ma niikuinii ei teeks nende imeprogrammide jms lisadega midagi. Peaasi, et näitab hetkepulssi, keskmist pulssi, kalori ja rasvakulu.

Siiani ei ole kell mind alt vedanud, mulle tundub, et loeb täiesti okeilt pulssi, st. adekvaatselt. Kui rihmaandurid kuivad on, siis ei võta hästi, aga see vist iga kella puhul nii.

Pes turvameeste ja turvaväravate läheduses läheb lolliks, siis pulss 200 kogu aeg. See tuleb vist sellest, et kellal ei ole seda erisignaalide kaitset vms peal. Rühmatreeningus ei ole seda jama täheldanud muidu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere kas on olemas kalorikella?Kas saab olla nii et pulsikell ja kalorikell on koos yhes kellas?Ja et oleks olnud veekindel.Kui palju selline UMBES maksab.Kas Eestis-Tartus-Eedenis-Sportlandis saaks sellist osta???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere kas on olemas kalorikella?Kas saab olla nii et pulsikell ja kalorikell on koos yhes kellas?Ja et oleks olnud veekindel.Kui palju selline UMBES maksab.Kas Eestis-Tartus-Eedenis-Sportlandis saaks sellist osta???

Tere

On olemas ja on täitsa müügil, kuid ma ei oska täpselt kohta öelda kus asutuses, ise nägin ilumaailm.ee foorumis müügil. Osta.ee ka. Hind oli 150 krooni kellal.

http://images.google.ee/imgres?imgurl=http...sa%3DN%26um%3D1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere kas on olemas kalorikella?Kas saab olla nii et pulsikell ja kalorikell on koos yhes kellas?Ja et oleks olnud veekindel.Kui palju selline UMBES maksab.Kas Eestis-Tartus-Eedenis-Sportlandis saaks sellist osta???

Pulsikellade kohta on siin foorumis palju juttu olnud. Kui mina omal ajal hakkasin seda soetama, siis kasutasin foorumis olevat otsingut (üleval paremal). Soovitan sul sama teha. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere kas on olemas kalorikella?Kas saab olla nii et pulsikell ja kalorikell on koos yhes kellas?Ja et oleks olnud veekindel.Kui palju selline UMBES maksab.Kas Eestis-Tartus-Eedenis-Sportlandis saaks sellist osta???

Enamus spordipoodides on jah sellised kellad täitsa olemas, võid ka netist osta:

http://www.tervislik.ee/products/Pulsikell...%2C-Beurer.html odavam variant

http://www.pulsikell.com/?page=2001&ca...de=&brand=2 kallim variant, selles vahemikus enamvähem hinnad on :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pulsikellade kohta on siin foorumis palju juttu olnud. Kui mina omal ajal hakkasin seda soetama, siis kasutasin foorumis olevat otsingut (üleval paremal). Soovitan sul sama teha. :lol:

ait2hhh soovituse eest :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu paha, otsisin ikka vööga pulsiandurit. Sest jooksmine ja suusatamine on põhiline, millal mul vaja pulssi vaadata ja suusatamise ajal on suht keeruline seda näpukest sinna anduri peale panna :P. Kas Canyoni kellasi vööanduriga pole?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas Canyoni kellasi vööanduriga pole?
kuna selle ei ole vööandurit vaid pulssi mõõdetakse näpu asetamisega nupule.

paned sõrme peale ja siis ta mõõdab sulle 2-3 sek pärast pulsi käe pealt!

Kindlasti on ka vööanduriga Canyone olemas, kuid need võivad olla kallimad!

Muudetud kasutaja LaurL poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma kahtlen selliste odavate kellade kvaliteedis. Pigem juba Polar või Suunto, parem kogu natuke raha juurde ja osta juba üks ja korralik.

http://domino.matkasport.ee/msweb.nsf/page...f1=Elektroonika

Ma ise mõtlesin sama moodi, aga kui täiesti tavalist kella vaja on siis on Canyon täiesti ok.

Teiste puhul maksad kaubamärgi eest lihtsalt raha juurde

Olen ise kasutanud nii Polarit kui ka Suuntot. Hetkel kasutangi Canyonit.

Kõik on head kellad, aga oleneb palju tahad kulutada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Expert tehnikapoes oli müügil Canyoni pulsokas pulsivööga (mul endal sama), maksis 395 soodukaga. Aga hiljuti. kui seal poes käisin, olid need otsas, vähemalt ma ei näinud.

Minu spordiklubis (PlanetSport) on ka seda sama mudelit müügil, 495 maksab vist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen Experdi Tehnikakaupluse müügikonstultant ja võin öelda , et meil on kellad viimseni Viljandis välja müüdud (Canyon)... Lisaks veel niipalju , et Canyon kellasi kasutab terve jalgpallimeeskond Flora ..

Selle raha eest oli funktsionaalsust küll . Probleeme pole esinenud !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×