Jump to content
Peyote

Kas on olemas sellseid asja nagu looduslik "steroid"

Recommended Posts

Vaevalt küll :P

Aga iseenesest on looduslikud steroidid olemas küll ,need mida keha ise sünteesib :D

Muudetud kasutaja matti poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minumeelest on loodusväliseid asju üldse suhteliselt raske leida... :P

Hormonaalsüsteemi ergutavaid taimi on olemas küll. Nende ekstrakte müüakse ka selle portaali poes. Tribuluse oma näiteks. Või sa loodad õues tasuta käes olevat muru süües musklisse saada?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

http://www.steroid.ee/est/anaboliki_ecdisten.htm

Ei ole selline asi ,et sööd ja kohe lihas kasvab mühinal. Kergelt toniseeriva toimega. Lihaskasvule avaldab positiivset mõju juhul ,kui trenn ja toitumine 5+. Pole eriti kättesaadav ka. Mingi hetk sportlabis oli isegi mingi Xyience toode mis seda sisaldas. Apteegis oli ka kunagi maralijuure ekstrakti aga seda pidi terve pudeli ära jooma ,et normaalne kogus kätte saada.

Muudetud kasutaja Toivo295 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hormonaalsüsteemi ergutavaid taimi on olemas küll. Nende ekstrakte müüakse ka selle portaali poes. Tribuluse oma näiteks. Või sa loodad õues tasuta käes olevat muru süües musklisse saada?

Niipalju kui ma kuulnud olen, siis ega neist suuremat abi ei ole küll, testosterooni koguse muutus on liialt väike,et avaldada lihaskasvule märkimisväärset mõju :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma mõtlen selle all seda mis on täiesti looduslik mingi taim või muu selline,mida sööd siis lihas kasvab räigelt?

Tribulus!Aga jõudu ta millegipärast eriti juurde ei anna.Peletab väsimust,annab energijat ja ka kõrgendab tunduvalt vajadust naiste järgi :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
need kes muru närivad neil on mingi bakterid kõhus mis närivad seda heina ja siis peaks lehm ära seedima need bakterid ja nii ta kasvab. Umbes nii see värk käis.

Selle heina sees on tselluloos.Tselluloos inimese soolestikus ei lagune, kuid soodustab soolte tegevust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma mõtlen selle all seda mis on täiesti looduslik mingi taim või muu selline,mida sööd siis lihas kasvab räigelt?

vaadates su nime, siis tegelt ka seda taime süües võib tekkida selline efekt nagu lihas räigelt kasvaks :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×