Jump to content
PumaZ

Mida sööte teie tavaliselt oma viimaseks söögikorraks enne magama minekut?

Recommended Posts

"Kasvuhormoonist 80-90 % eritub une ajal. Süües enne magamaminekut kõrge GI süsivesikuid ( kartulid, riis, pasta ) soodustame kiiret insuliini eritumist, mis omakorda pärsib kasvuhormooni eritumist"

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lemmiktoiduks enne uinumist on kodujuust värske kurgi ja tilliga aga viimasel ajal olen ka rosinatoru proovinud..

Mul üldjuhul on õhtuti kõht alati nii täis et raske on endale midagi sisse sööta :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peale trenni proteiinisheik kell 2200. Koju jõudes kell 2300 kaks klaasi piima, mõned lusikatäied lahjat kohupiima, võimalusel salatileht ning klaas või kaks tomatimahla ning siis magama.

Muudetud kasutaja joey poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
"Kasvuhormoonist 80-90 % eritub une ajal. Süües enne magamaminekut kõrge GI süsivesikuid ( kartulid, riis, pasta ) soodustame kiiret insuliini eritumist, mis omakorda pärsib kasvuhormooni eritumist"

oleneb kuidas toitu valmistad(keedad, praed, aurutad)!, pasta GI on madal , riisi GI on keskmine..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kodujuust 4%, sinna sisse hakin värske tomati ja hapukurgi ning 3-4 viilu sinki. Hapukurk annab väga hea maitse ning tass rohelist teed kõrvale. Enne sööki ka 1 tl kalamaxaõli :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lemmiktoiduks enne uinumist on kodujuust värske kurgi ja tilliga aga viimasel ajal olen ka rosinatoru proovinud..

Mul üldjuhul on õhtuti kõht alati nii täis et raske on endale midagi sisse sööta :D

kui massi kogud ja õigesti trenni teed, siis peaks enne vahetult ennemagamamienkut kõht ikka väga tühi olema..

ise söön kanafileed/ kohupiima 0,1 % kaneeliga ja lisatud rosinatega/ või kodujuustu koos viilu teraleivaga. ja alati joob vett ka kõrvale, just parasjagu et öösel wc-s sellepärast käima ei peaks

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui massi kogud ja õigesti trenni teed, siis peaks enne vahetult ennemagamamienkut kõht ikka väga tühi olema..

ise söön kanafileed/ kohupiima 0,1 % kaneeliga ja lisatud rosinatega/ või kodujuustu koos viilu teraleivaga. ja alati joob vett ka kõrvale, just parasjagu et öösel wc-s sellepärast käima ei peaks

Minu treeningud toimuvad varahommikul ning päeva vältel on mul 5 toidukorda + enne magama minemist snäkk..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×