Jump to content
koht

toitumis ja treeningkava?

Recommended Posts

Tellisin u. nädal aega tagasi treening ja toitumiskava ja siiamaani pole ühtegi meili ega midagi tulnud. Küsimus siis selline, et kas lähebki niikaua aega nende tegemisega?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen ka mõelnud samade kavade tellimise peale, aga olen suht kõhkleval seisukohal, sest ma ei kujuta ette, et millinsed need välja näevad.

Kas kuskil saaks kasvõi ühte päeva või osa sellest piiluda, et milline see välja näeb?

Muidu tellin ära, maksan 900.- eeku ära ja pärast tuleb välja, et ma ei saagi seda mingil põhjusel kasutada.

Ette tänades!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma olen ka mõelnud samade kavade tellimise peale, aga olen suht kõhkleval seisukohal, sest ma ei kujuta ette, et millinsed need välja näevad.

Kas kuskil saaks kasvõi ühte päeva või osa sellest piiluda, et milline see välja näeb?

Muidu tellin ära, maksan 900.- eeku ära ja pärast tuleb välja, et ma ei saagi seda mingil põhjusel kasutada.

Ette tänades!

Peale kava(de) kätte saamist on sul võimalik kava koostajaga e-maili teel edasi suhelda, näiteks kui midagi ei toimi või tahad muuta.

Muudetud kasutaja JarmoOberst poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siiski, inimesed kes te olete tellinud toitumis ja treeningkavasid, palun jagage oma muljeid!!

Sooviks isegi tellida, kuid suht vähe on tagasisidet sellekohapealt kuidas siis tellitud kavadega rahule on jäädud??!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mitu korda tellinud erinevatelt tegijatelt erinevatel aegadel ja toimis väga hästi, olen ka sõpradele soovitanud ja tulemused on silmaga näha olnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui pole kava kätte saanud, siis palun kontakteeru isikuga, kellelt kava tellisid. kui oled teinud ka ülekande, siis on sul õigustatud ootus saada see lubatud ajaks, mis toitumiskava all oleva teksti järgi kopeerin, on:NB! Treeningkava ja toitumiskava tellimine on tasuline.

Peale ankeedi saatmist mine Fitness.ee online poodi ja soorita seal tellimus. Valmis kava saadetakse Sulle e-postiga mõne päeva jooksul.

mina olen saanud tellitud kavad kätte 24-48 tunni jooksul, kuid mitte Fitness.ee`st tellinud. Olen need üle vaadanud ja peale mõningast katsetamist ka suhelnud kava tegijaga, et anda talle tagasiside ja vajadusel muuta midagi kavas, kui tulemus ei ole see, mida kava peaks andma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×