Jump to content
kukekarjus

no ei tule jõudu kohe üldse

Recommended Posts

Tere.

Olen teinud trenni kokku pea 2 aastat vahelduva eduga. Hetkel olen tublisti pool aastat korralikult treeninud. Olen saanud lihasmassi juurde kuid mitte jõudu. pean silmas just rinnalt surumisel. Treenin ikka kõike kuid just rinnalt surudes ei suuda jõudu juurde saada. Võin öelda et treenin rinda ehk kõige motiveeritumalt ja ehk ka rohkem. Nüüd juba 4 kuud järjest olen sama raskuse peale ehk 95kg rinnalt max. Olen proovinud selle 4 kuu jooksul proovinud teha nii püramiidi kui ka tavaliselt surudes nii kordusi 6-8, kuid tulutult. Nädalas teen 3 korda trenni , ehk sis jalad, rind, selg jaotatuna. Ehk keegi oleks hea ja oskaks nõu anda kuidas peaks nägema välja tõsine jõu trenn. E-mail goldstarr@hotmail.com

Ette tänades!

Muudetud kasutaja kukekarjus poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere.

Olen teinud trenni kokku pea 2 aastat vahelduva eduga. Hetkel olen tublisti pool aastat korralikult treeninud. Olen saanud lihasmassi juurde kuid mitte jõudu. pean silmas just rinnalt surumisel. Treenin ikka kõike kuid just rinnalt surudes ei suuda jõudu juurde saada. Võin öelda et treenin rinda ehk kõige motiveeritumalt ja ehk ka rohkem. Nüüd juba 4 kuud järjest olen sama raskuse peale ehk 95kg rinnalt max. Olen proovinud selle 4 kuu jooksul proovinud teha nii püramiidi kui ka tavaliselt surudes nii kordusi 6-8, kuid tulutult. Nädalas teen 3 korda trenni , ehk sis jalad, rind, selg jaotatuna. Ehk keegi oleks hea ja oskaks nõu anda kuidas peaks nägema välja tõsine jõu trenn. E-mail goldstarr@hotmail.com

Ette tänades!

Lihas kasvab ja trennikaal on sama? Sa mõtled vist üldist massi mitte konkreetselt et rinnalihas on suuremaks kõvasti läinud aga jõudu ei tule.

Jõu nimel tehakse ju 3-5 kordusi. Endal on selline asi mõjunud, et olen vahepeale teinud üks kuu kõiki harjutusi nii et üks seeria kordus on 20-30 vahemikus(iga nädal tõstsin raskusi). Tuleb palju vastupidavust, lihastoonust ja lõpuks ka max jõudu.

See pole ainus ja õige lahendus, kuid annab sulle nii vastupidavust kui ka max jõudu.(shokk lihastele ja tulemus on ületaastumine)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
nonii võtan teema uuesti üles ,et siis pikk aeg on möödas ehk enamvähem aasta aega . nüüd siis täna sain 100kg kätte :rolleyes:, ei andnud alla sain kätte selle mida väga tahtsin....

soovitan Kaido Leesmanni käest küsida surumise kava, sellega tuleb kindlasti powerit juurde

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×