Jump to content
Peyote

Millise Harjutusega Näeb Inimese Jõudu

Recommended Posts

et olete kindlasti kuulnud selliseid vennikesi,kes suruvad rinnalt näiteks vähe või saavad kellelgilt käe surumises pähe ning siis hakkavad mulama,et

see ei näitagi jõudu.aga mis näitab teie arust seda on tugev.Milline harjutus või Võte?vahet pole kas kangil või plokil.

variandid näiteks:

Rinnalt Surumine

Kangi Peakohale Tõstmine

Sangpomm

Jõutõmme

Kükk

Kätekõverdused

Käesurumine

Lõuatõmme

Jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

On olemas selline mõsite nagu "absoluutne jõud", see pidavat avalduma kui on surmahirm, näiteks jooksed lõvi eest ära, või kui oled hüpnoosi all ja teed enneolematuid raskeid sooritusi, see absoluutne jõud pidavat treenimatul inimesel olema 30% suurem kui tavaline* maksimaalne jõud, ja treenitul inimesel pidavad 10% see abs. jõud suurem olema, kui, maksimaalne jõud, viimane siis kaines olekus jõusaalis sooritatud kordusmaksimumi näol jõud.

Mulle anti kunagi mõista ühes kohvikus, et põhijõud* ehk siis teemaks olev jõud, on se, kui mitme kilose kangi jõuad maast sirgetele kätele tõsta, ja mitu korda seda suudad teha järjest st seerias:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mida sa jõu all silmas pead? Kas max, vastupidavus või kiiruslik/plahvatuslik jõu ?

Näiteks lõuatõmmetega on raske määrata, kellel on rohkem max jõudu..

Kui üks kaalub 100kg ja teine 50kg, siis arvatavasti kergem tõmbab rohkem..

Lisades mõlemale +30kg juurde : 100 + 30 = 130 , 50 + 30 = 80 ... muutuks võistlus ebavõrdseks... see siiski kehtib rohkem treenimata inimestel..

Muudetud kasutaja bugati poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mida sa jõu all silmas pead? Kas max, vastupidavus või kiiruslik/plahvatuslik jõu ?

Näiteks lõuatõmmetega on raske määrata, kellel on rohkem max jõudu..

Kui üks kaalub 100kg ja teine 50kg, siis arvatavasti kergem tõmbab rohkem..

Lisades mõlemale +30kg juurde : 100 + 30 = 130 , 50 + 30 = 80 ... muutuks võistlus ebavõrdseks... see siiski kehtib rohkem treenimata inimestel..

Ma väidan, et inimene, kes kaalub 50 kg ja on muudes mõõtmetes üsna keskmine (a la meesterahvas, 175-180cm pikkus) siis pole tal piisavalt liha luudel, et midagi liigutada.

Niipalju kui ise olen tähele pannud, siis need tegelased kes tõmbavad vabalt lõuga (olgu nad 110 kg või 60 kg) suruvad ka päris hästi lamades.

Aga nagu kõik siin elus - kõik on suheline :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

sangpomm - tehnika

kükk - näitab jalgade jõudu enamjaolt

jõutõmme - jalad,selg

rinnalt surumine - tehnika

jne.

Enamjaolt on ju kõik kas tehnika või erinevate lihasgruppide tugevus/treenituse tase ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
sangpomm - tehnika

kükk - näitab jalgade jõudu enamjaolt

jõutõmme - jalad,selg

rinnalt surumine - tehnika

jne.

Enamjaolt on ju kõik kas tehnika või erinevate lihasgruppide tugevus/treenituse tase ?

Surumine, kükk, clean and yerk, jõutõmme...

wilsonile, rinnalt surumises tehnika? enamus vast mõtleb siiski võistlusreeglite järgi surumist, et jätad rinnale natukeseks seisma ja surud...mitte ei lase meeletu põrkega ja ei tõsta perset pingilt...:blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

minu arust saaks jõudu kui sellist näidata vaid mõne rammumeheharjutusega.Kuna isegi algul sai tehtud vaid rinda ja jalad jäetud kaugele kõrvale nii et mismoodi saaks siis teada kui tugev ma olen? ei saagi ju. igal inimesel varieeruvad jõud eri lihasgruppides. proovida vast siis sellise asjaga kus oleks näiteks võimalikult paljud lihasgrupid mängus ( palgi tõstmine maast pea kohale) ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui valida ainult ühe näitaja baasil,siis on sangpomm.Minu arust on sangpomm füüsilise arengu suhtes väga mitmekülgne.See on minu kogemus.

Mis harjutus või näitaja see "sangpomm" on. Minu sangpomm on 24-kilone, kas mul on palju jõudu?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui peaks võtma ühe hajurtuse,siis oleks see tõukamine, olümpiastiilis :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×