Jump to content
444

Millist toodet soovitate ?

Recommended Posts

olen siis 199 cm pikk ja kaal 90 kg treenind pikalt ja söönud korralikult aga juurde enam kilosi ei tule tahaks oma 95-100 kg täis saada.

milline toidulisand oleks mulle siis kõige parem või nii uurisin ja puurisin neid nii palju erinevaid nii et ise ei oskand midagi välja valida ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
olen siis 199 cm pikk ja kaal 90 kg treenind pikalt ja söönud korralikult aga juurde enam kilosi ei tule tahaks oma 95-100 kg täis saada.

milline toidulisand oleks mulle siis kõige parem või nii uurisin ja puurisin neid nii palju erinevaid nii et ise ei oskand midagi välja valida ...

Parim toidulisand on oma toitumist korrigeerida. Muidugi on müügil ka massilisajaid mis aitavad juurde võtta :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
olen siis 199 cm pikk ja kaal 90 kg treenind pikalt ja söönud korralikult aga juurde enam kilosi ei tule tahaks oma 95-100 kg täis saada.

milline toidulisand oleks mulle siis kõige parem või nii uurisin ja puurisin neid nii palju erinevaid nii et ise ei oskand midagi välja valida ...

Eiseltis on praegu vägahea massilisaja poole hinnaga saadaval.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
olen siis 199 cm pikk ja kaal 90 kg treenind pikalt ja söönud korralikult aga juurde enam kilosi ei tule tahaks oma 95-100 kg täis saada.

milline toidulisand oleks mulle siis kõige parem või nii uurisin ja puurisin neid nii palju erinevaid nii et ise ei oskand midagi välja valida ...

Tere!

Suurepärane toode mis aitab kaalu kontrolli all hoida on Gr2. Kasutan GR2 juba üle aasta ja olen tulemustega väga rahul. :rolleyes:

Muudetud kasutaja andres781 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Massilisajad algavad näiteks FASTi Mass2-st. Selles 360kcal. Keskmise kaloraaziga massilisajad on näiteks True-Mass BSNilt, ja Lean Gain Dorian Yatesilt. Nendes kaloreid 500 kanti serveeringu kohta. Viimased on küll veidi soolasema hinnaga, kuid ka ühed kvaliteetsemad. Siis tulevad massilisajad nagu näiteks ABB Extreme XXL ja Optimum Nutritioni Serious Mass, milledes vastavalt 1040 ja 1250kcal serveeringu kohta.

Selge see, et kaalu tõstmise eelduseks on tarbida rohkem kaloreid, kui sa ära kulutad. Kui sa ei jõua ega viitsi nii palju süüa, siis võid lisakaloreid manustada massilisajate näol. Enda kehatüüpi arvetsades vali välja, kui võimast massilisajat sul vaja on. Kui sööd 3 korda päevas, siis võid MASS2 tarbida näiteks 2 vahepealana suuremate toidukordade vahel ja peale trenni. Kui otsustad Serious Massi kasuks, siis kui seda võtta terve serveering, siis piisab, kui seda tarbida korra päevas ja vahetult peale trenni. Võimalusi on mitmeid.

EDU!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×