Jump to content
Hworker

Sooviks teada saada pulbritest ja tablakatest , mõju jne .

Recommended Posts

Tere olen siis üsna algaja , pole isegi fitnessi inimene . Jõusaali külastan kuidas kunagi miinimun nädalas 3 korda aga tavaliselt ikka 4 - 5 korda tuleb ära .

Mul on üsna mitu punkti mida sooviksin lähemalt uurida kuna olen lugenud siin foorumis , et inimestel ikka kogemusi on ja mingit bshiti siin ei jagata .

1. Toitumine : olen 194cm pikk , 89-90 kg , natuke rasva kõhu peal mis häirib ja üritan jubedalt seda maha saada , no oma 2 kuud tagasi oli lugu veel hullem , aga nüüdseks on silmaga tulemust näha , se on hea . . . aga enam nägu edasi paremaks ei lähe , Toitun nii , et hommikul mahla , vett kuidas kunagi , jogurtiga fitnessi helbed , või siis rõstsaia koos mingi vorsti või asjaga , lõuna on kuskil 12 - 14 kella ajal ja siis enne trenn mis algab tavaliselt kell 6 , Andke nõu jne . .

2. Olen vaatand e-poes on müügil igast kartiinid v mis iganes need on , olen ise korvpallur ja sooviksin teada ,et plaan on alustada hüppe treeningu kava mis kestab 15 nädalat (samas ka ei unusta jõusaali ) Olen nii palju aru saand ,et need pulbrid v tablakad aitavad taastada peale rasket trenni v päeva (mis on mul tuleb ette üle päeva nädalas) samas ka aitavad kasvada lihastel ja suurendavad lihaste jõudu , et siis pmst peaks mu hüppe võime kõvast paremaks minema kui ilma pulbrita , Vabandan kui tüütan oma imelikude küdimustega teid . . . aga lihtsalt vaevab se info puudus mind , et siis paluks targematel inimestel nõu anda ja isegi soovitada mingit pulbrit või asja kui se mulle kasuks tuleks ,

Äitähh .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei ole sul mingeid "pulbreid ja tablakaid" vaja. Õpi normaalselt toituma või telli toitumiskava. See, mida sa kirjeldasid, ei ole normaalne toitumine.

ainult õige toitumine aitab , ja kõik ? no trenn ka . .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere olen siis üsna algaja , pole isegi fitnessi inimene . Jõusaali külastan kuidas kunagi miinimun nädalas 3 korda aga tavaliselt ikka 4 - 5 korda tuleb ära .

Mul on üsna mitu punkti mida sooviksin lähemalt uurida kuna olen lugenud siin foorumis , et inimestel ikka kogemusi on ja mingit bshiti siin ei jagata .

1. Toitumine : olen 194cm pikk , 89-90 kg , natuke rasva kõhu peal mis häirib ja üritan jubedalt seda maha saada , no oma 2 kuud tagasi oli lugu veel hullem , aga nüüdseks on silmaga tulemust näha , se on hea . . . aga enam nägu edasi paremaks ei lähe , Toitun nii , et hommikul mahla , vett kuidas kunagi , jogurtiga fitnessi helbed , või siis rõstsaia koos mingi vorsti või asjaga , lõuna on kuskil 12 - 14 kella ajal ja siis enne trenn mis algab tavaliselt kell 6 , Andke nõu jne . .

2. Olen vaatand e-poes on müügil igast kartiinid v mis iganes need on , olen ise korvpallur ja sooviksin teada ,et plaan on alustada hüppe treeningu kava mis kestab 15 nädalat (samas ka ei unusta jõusaali ) Olen nii palju aru saand ,et need pulbrid v tablakad aitavad taastada peale rasket trenni v päeva (mis on mul tuleb ette üle päeva nädalas) samas ka aitavad kasvada lihastel ja suurendavad lihaste jõudu , et siis pmst peaks mu hüppe võime kõvast paremaks minema kui ilma pulbrita , Vabandan kui tüütan oma imelikude küdimustega teid . . . aga lihtsalt vaevab se info puudus mind , et siis paluks targematel inimestel nõu anda ja isegi soovitada mingit pulbrit või asja kui se mulle kasuks tuleks ,

Äitähh .

Tablakad ja pulbrid tulevad mängu alles siis kui oled oma limiidi tavatoiduga kätte saanud ja soovid edasi areneda.

Lisandid loomulikult aitavad kaasa taastumisele ja vähendavad väsimust kui koormused on suured.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sa võid ju neid pulbreid ja tablasid sisse võtta, kuid see oleks raha tuulöde loopimine. Taastada nad aitavad muidugi peale trenni, aga see eeldab seda, et sa toitud korralikult, muidu pole tolku. Sa võid esialgu pulbrite raha matta toitumiskava alla, see läheks asjaette.

Ma ei tea kas see oli sul trükiviga, aga on ikka kreatiin mitte kartiin vms pulber. Kui kunagi loodad neid sööma hakata, pead selgeks tegema, mida üks või teine pulber teeb ja mis on nende koostis. Huupi ikka ei paneks ju :) Et kuulsid kuskilt et see ja too on normaalne ja vaja panna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere olen siis üsna algaja , pole isegi fitnessi inimene . Jõusaali külastan kuidas kunagi miinimun nädalas 3 korda aga tavaliselt ikka 4 - 5 korda tuleb ära .

Mul on üsna mitu punkti mida sooviksin lähemalt uurida kuna olen lugenud siin foorumis , et inimestel ikka kogemusi on ja mingit bshiti siin ei jagata .

1. Toitumine : olen 194cm pikk , 89-90 kg , natuke rasva kõhu peal mis häirib ja üritan jubedalt seda maha saada , no oma 2 kuud tagasi oli lugu veel hullem , aga nüüdseks on silmaga tulemust näha , se on hea . . . aga enam nägu edasi paremaks ei lähe , Toitun nii , et hommikul mahla , vett kuidas kunagi , jogurtiga fitnessi helbed , või siis rõstsaia koos mingi vorsti või asjaga , lõuna on kuskil 12 - 14 kella ajal ja siis enne trenn mis algab tavaliselt kell 6 , Andke nõu jne . .

2. Olen vaatand e-poes on müügil igast kartiinid v mis iganes need on , olen ise korvpallur ja sooviksin teada ,et plaan on alustada hüppe treeningu kava mis kestab 15 nädalat (samas ka ei unusta jõusaali ) Olen nii palju aru saand ,et need pulbrid v tablakad aitavad taastada peale rasket trenni v päeva (mis on mul tuleb ette üle päeva nädalas) samas ka aitavad kasvada lihastel ja suurendavad lihaste jõudu , et siis pmst peaks mu hüppe võime kõvast paremaks minema kui ilma pulbrita , Vabandan kui tüütan oma imelikude küdimustega teid . . . aga lihtsalt vaevab se info puudus mind , et siis paluks targematel inimestel nõu anda ja isegi soovitada mingit pulbrit või asja kui se mulle kasuks tuleks ,

Äitähh .

:)

Toitumist pole ollagi ja tahad mingite imepulbrite kallale minna? Mis asi on kartiin ja muud pulbrid - enne kui üldse mingisugust pulbrit sisse ajada endale, pead ikka teadma, milleks see on ja kuidas toimib. Alustuseks aja söömine korda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Haha , osad kritiseerivad päris palju osad annavad head nõu . . . aga se toitumise asi , kas seal loeb mingi se ka kui pikk ma olen vms iganes , , ja osad räägivad siin ,et pulbrite ja asjade kallale kus on mul kirjas ,et olen sõõnd neid vms iganes , uurin targematelt mis teeb ja kas tasub ültse , inimestel ikka arusaamisega raskusi , Äitähh kes vastata viitsisid . :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mnjh ,peab tunnistama ,et toitumine sul on väga vale.Ka toitumiskava tellimine pole lahendus-kuna selle elluviimiseks peab arvestama päevas paarisaja kroonise väljaminekuga.Sa proovi viia valgud ning süsiveskud tasakaalu,hetkel sul pigem süsivesikute ning rasvade menüü-viimane aga ei ole kaalualandamisel just kõige parem.Lisa oma menüüsse rohkem valku ,kas siis piima või liha oma.Lisandina kasuta süsivesikute ning valkude kombot,mida müüakse pea igas spordipoes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:D

Toitumist pole ollagi ja tahad mingite imepulbrite kallale minna? Mis asi on kartiin ja muud pulbrid - enne kui üldse mingisugust pulbrit sisse ajada endale, pead ikka teadma, milleks see on ja kuidas toimib. Alustuseks aja söömine korda.

usun ,et mõeldi l karnitiini.Paljud võtavad siin foorumites ka steroidi kohapealt sõna kuigi pole neid kunagi ise tarvitanud :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
usun ,et mõeldi l karnitiini.Paljud võtavad siin foorumites ka steroidi kohapealt sõna kuigi pole neid kunagi ise tarvitanud :)

Naljakas just ongi,et paljud pole neid lisandeid proovinudki,aga kommenteerivad ja targutavad.Kui ikka tõsine igapäevane rassimine on ja toitumine ka paigas, siis tuleb valgu sheik ja kreatiin alati kasuks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Naljakas just ongi,et paljud pole neid lisandeid proovinudki,aga kommenteerivad ja targutavad.Kui ikka tõsine igapäevane rassimine on ja toitumine ka paigas, siis tuleb valgu sheik ja kreatiin alati kasuks.

Täpselt, aga reeglina toitumine pole paigas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nja , pmst on nii ,et kui ma õieti ei toitu raban ennast surnuks siis ei toimi mul midagi . Nüüd muutub asi raskeks , vaatasin neid toidu värke ka seal mingi numbrid asjad palju võtma peab, keegi võiks lähemalt kontakti võtta kes viitsiks ja ka teaks rohkem :) Abi oleks vaja küll .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tablakad ja pulbrid tulevad mängu alles siis kui oled oma limiidi tavatoiduga kätte saanud ja soovid edasi areneda.

Vaevalt limiit tavatoidust tekib.. pigem toidulisandid kiirendavad arengut, sest kes ikka jaksab päevas kilode viisi (liha jne) süüa..

Kõige mõtekam toidulisand on vast kreatiin..

Muudetud kasutaja bugati poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Naljakas just ongi,et paljud pole neid lisandeid proovinudki,aga kommenteerivad ja targutavad.Kui ikka tõsine igapäevane rassimine on ja toitumine ka paigas, siis tuleb valgu sheik ja kreatiin alati kasuks.

Ma ka ei saa aru, mis edasijõudnute pärusmaa see valgusheik näiteks on. Peale trenni on proteiini ja süsikaid vaja ja see on juba igaühe maitseasi, kust ta need kätte saab. Mugavam on peale trenni tarvitada toidulisandeid minu arust (ja ka odavam).

L-karnitiin on ju ka isegi näiteks südamele kasulik jne.

Kreatiini võib-olla lihtsalt jah pole mõtet võtta, kuna areng on alguses niigi võimas, kui vähegi tõsiselt asja võtad..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaevalt limiit tavatoidust tekib.. pigem toidulisandid kiirendavad arengut, sest kes ikka jaksab päevas kilode viisi (liha jne) süüa..

Kõige mõtekam toidulisand on vast kreatiin..

Kes ütles, et liha kilodeviisi vaja on? Ja isegi kui oleks, siis mina pigem sööks kilodeviisi liha kui kilodeviisi pulbreid. Pulbrivalgul on kindlasti olemas oma roll treeningjärgses toitumises, aga normaalse toidu asemel mingeid pulbreid süüa... Kas teile toit ei maitse?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kes ütles, et liha kilodeviisi vaja on? Ja isegi kui oleks, siis mina pigem sööks kilodeviisi liha kui kilodeviisi pulbreid. Pulbrivalgul on kindlasti olemas oma roll treeningjärgses toitumises, aga normaalse toidu asemel mingeid pulbreid süüa... Kas teile toit ei maitse?

Aga sellega oled nõus, et peale trenni ja näiteks mõne vahepalana valgusheik?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga võiks üldse pulbrite, tablettide ja kapslite peale üle minna - ei mingit kokkamist ega külmkappe - elu nagu lillepotis ja lihtsam on doseerida ja seedida. :)

Muudetud kasutaja ROtter poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kes ütles, et liha kilodeviisi vaja on? Ja isegi kui oleks, siis mina pigem sööks kilodeviisi liha kui kilodeviisi pulbreid. Pulbrivalgul on kindlasti olemas oma roll treeningjärgses toitumises, aga normaalse toidu asemel mingeid pulbreid süüa... Kas teile toit ei maitse?

No kõik on nii eksperdid ju, oma ala teadjad. Miks sul vaja sööki, kui on olemas pulbrid?

Mida rohkem seda uhke, 1kulp = 1cm; 2kulpi = 2cm, ega tänapäeva elus enam nii raske pole lihast kasvatada, kui Arnolid ajal näiteks :D

Mina ja vist enamus, kes toidulisanditele vähem rõhku paneme, kui trennile oleme vist ajast maha jäänud :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No kõik on nii eksperdid ju, oma ala teadjad. Miks sul vaja sööki, kui on olemas pulbrid?

Mida rohkem seda uhke, 1kulp = 1cm; 2kulpi = 2cm, ega tänapäeva elus enam nii raske pole lihast kasvatada, kui Arnolid ajal näiteks :D

Mina ja vist enamus, kes toidulisanditele vähem rõhku paneme, kui trennile oleme vist ajast maha jäänud :)

kui arengut enam ei toimu on toidulisand ainuke väljapääs.Ütleme,et toitumine ja treening on kõik paigas,koormused suured,aga arengut pole?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×