Jump to content
sladkaja80

kas body bump aitab kaalust alla võtta? ja sangadest lahti saada

Recommended Posts

kuidas ma siis enam vähem toituma peaks?

teen kodus ka stepperi peal iga trenni, päevas kuskil 1 tund, ja lisaks see et vahest kui tööpäev jõuan koju alles kell 21

ja kui tööl kiire ei saa ma kindlatel kellaaegadel süüa

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tõsi, algtõed leiad foorumis surfates, kui tekib suurem huvi, siis kindlasti leiad ka sobiva kirjanduse näol enda heaolu.

Kui ei ole huvi toitumise vastu, vaid ainuüksi tulemus on tähtis, siis soovitan soojalt tellida toitumiskava siit netilehelt.

Kindlasti on selle tulemus etem kui mitu tuhat krooni maksvad aparaadid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Shaping aitab hästi kaalus alla võtta, seal tehakse põhimõtteliselt samu harjutusi nagu bp-s aga ilma raskusteta ja võetakse minu arust rohkem lihaseid läbi.

Kaalust aitab alla võtta see, kui Sa sööd vähem kui kulutad, vahet ei ole, on selleks trenniks jõusaal, bodypump, shaping, aeroobika või kontorilaua taga istumine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kaalust aitab alla võtta see, kui Sa sööd vähem kui kulutad, vahet ei ole, on selleks trenniks jõusaal, bodypump, shaping, aeroobika või kontorilaua taga istumine.

hehee--- rumal jutt sul! suur vahe on, kas teed trenni ja liigutad või pead dieeti ja passid kontori laua taga...

korralik toitumine ja TRENN teeb keha trimmi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
hehee--- rumal jutt sul! suur vahe on, kas teed trenni ja liigutad või pead dieeti ja passid kontori laua taga...

korralik toitumine ja TRENN teeb keha trimmi.

Loomulikult teeb trenn keha trimmi. Ma polegi kuskil kunagi väitnud, et lihtsalt sale keha on ilusam kui sale ja trimmis keha, kuid kui me räägime AINULT kaalulangetamisest, siis piisab sellest, kui süüa vähem kui kulutad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×