Jump to content
laurik4

Rohelise tee ekstrat

Recommended Posts

Oleks soov lihaste reljeefsust esile tõsta, ühtlasi üleliigne rasv kaotada, samas ei sooviks nö kõhnuda vaid meestele omane lai õlajoon säilitada. Siit oleks ka minu küsimus et kas on soovitatav võtta rohelise tee ekstrakti koos mõne muu ainega(kui jah siis millisega ja millise vahekorraga) ning milline võiks olla ka kõige optimaalsem treeningplaan mida fitness.ee on välja pakkunud. Aitäh

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oleks soov lihaste reljeefsust esile tõsta, ühtlasi üleliigne rasv kaotada, samas ei sooviks nö kõhnuda vaid meestele omane lai õlajoon säilitada. Siit oleks ka minu küsimus et kas on soovitatav võtta rohelise tee ekstrakti koos mõne muu ainega(kui jah siis millisega ja millise vahekorraga) ning milline võiks olla ka kõige optimaalsem treeningplaan mida fitness.ee on välja pakkunud. Aitäh

Ise tarbin heas usus rohelise tee pulbrit (matcha). Arvan, et rasvapõletuslik efekt on asjal minimaalne, ise loodan pigem üldisele taastumisele-immuunsüsteemi abistavale efektile ning üles ajab kah hommikul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ise tarbin heas usus rohelise tee pulbrit (matcha). Arvan, et rasvapõletuslik efekt on asjal minimaalne, ise loodan pigem üldisele taastumisele-immuunsüsteemi abistavale efektile ning üles ajab kah hommikul.

Esimene matcha tarbimine oli minu jaoks huvitav kogemus. Doseerisin vist natuke üle, kuna aimu polnud, palju peaks tassi kohta panema. Pärast krigistasin hambaid ja higi voolas. :P Matcha hind on poes muidugi aus. :D Kui sa ütled, et "tarbid pulbrit", siis ma eeldan, et mitte teena. Paned toidu sisse?

Erutav efekt on teel kofeiini tõttu kindlasti. Ka on tema abil võimalik söögiisu kontrollida. Rasva kaotamiseks mingi imeaine kindlasti pole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Muuseas täna proovisin kofeiini tableti enne trenni ära.Päris korralikult palav hakkas. Trenni lõpus aeroobset tehes võttis ikka väga higiseks, viimasel ajal tavaliselt veab kui aerooobse lõpus higiseks lähen, aga nüüd olin juba mingi 5 minutiga läbimärg.Südamele võibolla kõige parem ei ole, aga see on ainult minu isiklik arvamus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võibolla su aeroobne polnud enam aeroobne tänu kofeiinile.

Mina segan matchat tavaliselt mingi kohupiima-jogurtimögina sisse ja mulle meeldib see maitse. Või valgusheigi sisse, aga sellisel juhul peab sheik olema kindlasti piimaga ja korralikult kakaod ja kaneeli ka juurde, et maitse hea oleks.

Edit: täiesti teadlik sellest, et korralikku teaduslikku tõestust ei ole. Tarbin, sest meeldib ja usun;)

Muudetud kasutaja jrx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oleks soov lihaste reljeefsust esile tõsta, ühtlasi üleliigne rasv kaotada, samas ei sooviks nö kõhnuda vaid meestele omane lai õlajoon säilitada. Siit oleks ka minu küsimus et kas on soovitatav võtta rohelise tee ekstrakti koos mõne muu ainega(kui jah siis millisega ja millise vahekorraga) ning milline võiks olla ka kõige optimaalsem treeningplaan mida fitness.ee on välja pakkunud. Aitäh

http://www.isnare.com/?aid=348045&ca=Aging

Tegemist on väga hea tootega,soovitan!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×