Jump to content
Janar Rückenberg

Proovige ka...

Recommended Posts

Ma ei tea kas mul on täna tunne kellelegi ära panna või mis aga mind üllatab kui vähe mõned kükivad. Samas ega postituste arv tingimata jõuga võrdelises seoses ole. Samas on ka vastupidiseid üllatajaid.

Ise olen kükis nõrk ja matemaatika ütleb et 100 kg-ga teeksin 13 kordust, väga heal päeval vb maksimaalselt 15.

Jõudu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Niisiis, proovisin ka selle hullumeelsuse ära...mitu kükki jõuan 100 kg - ga teha...tuli 104 kükki...

Proovige ka ja pange siia selle sama teema alla, mitu kükki tuli. Ise sain tõuke, kui räägiti siin sellest soomlasest, kes olevat kükkinud 100 kg - ga 157 kükki (oli vist). Ise selleks ette ei valmistunud, täna oli puhkepäev ja mõtlesin, et lähen proovin asja ära. Kuigi jah, 48 tundi tagasi alles oli raske kükk. Lõpliku tõuke sain muidugi sellest, et päeval rääkisin oma sõber Normaniga, kes olevat vaadanud netist klippi, kus mingi rammumees teeb 100 kg - ga 98 kükki.

Huvitav kogemus igal juhul, kükkisin kokku 10 minutit...täpsemalt 9.52. Filmisin ka asja ära ja kui õnnestub, siis üritan ka üles laadida, kuid vaevalt, et keegi viitsib vahtida, kuidas ma 10 minutit järjest kükin :P)).

Soovitan ka teile, tõsised trennimehed seda proovida!!!

Sa oled HULL, heas mõttes:-). Mõnus idee- peale eestikaid proovin ära, enne ei tahaks ennast enam tappa:-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii see on - arvan ka ise, et 104 kükki on võimas ehk siis olen ise rahul, kuid nii palju kui ka ei pinguta, ei õnnestu seda üles laadida. Olen youtube üritanud juba 4 x seda teha, kuid kuna seda laeb ca. 10 tundi, siis alati on poole peal ära katkenud. Ma ei tea - lihtsalt error ja uploadimine katkeb!!! Kui kellegil on ideid, kuda see üles saada, siis andke teada. Minu netikiiruse juures laeb 1 minutit ca. 1 tund ja klipp on pikk 9.52!!! Pole aga õnnestunud veel üles saada!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii see on - arvan ka ise, et 104 kükki on võimas ehk siis olen ise rahul, kuid nii palju kui ka ei pinguta, ei õnnestu seda üles laadida. Olen youtube üritanud juba 4 x seda teha, kuid kuna seda laeb ca. 10 tundi, siis alati on poole peal ära katkenud. Ma ei tea - lihtsalt error ja uploadimine katkeb!!! Kui kellegil on ideid, kuda see üles saada, siis andke teada. Minu netikiiruse juures laeb 1 minutit ca. 1 tund ja klipp on pikk 9.52!!! Pole aga õnnestunud veel üles saada!!!

Miks mitte seda fitnessi üles panna ?

Ise teen 100kg umbes 15 kükki :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üle saja korra...see on midagi enamat kui lihtsalt jõud. Ma eeldan, et ainult klassikaliste (a la 5x5) kavadega sellist jõuvastupidavust ei treeni. Sa kasutad tihti suuri korduste arve oma treeningul?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sai siis ka täna järgi proovitud see vigur. Ise arvasin tulemuseks saavat 25 ringis aga endagi üllatuseks jaksasin 39 korda. Selja võtab ikka täiega läbi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×