Jump to content
kiiking

Soovin vabaneda kõhu rasvast!

Recommended Posts

Elan ühiselamus ja olen harjunud tõusma 30mini enne tundide algust! pudru ja munade tegemine hommikul võtab ju suhteliselt kaua aega! ;)

Natuke varem ülesse ja vsjo. Munade keetmine võtab 10min...

Ise ärkan poolteist h enne tundide algust (koolitee 5min) , et jõuaks oma tegemised rahulikult ära teha :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Keeda riis või tatar eelneval õhtul valmis. Siis hommikul prae 3 muna ja sega tatart või riisi sisse. Ma teen vaheldumisi riisi ja tatraga. Ülihea hommikusöök minu arvates. Segan veel ca 100g koort koos majoneesi, ketšupi ja soolaga sisse. Mingit omletti või neljaviljaputru mina hommikuti süüa ei suuda.

See on üks retsept mis pani mind hommikul sööma. Ja seda korralikult.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen 18a. noormees ja soovin vabaneda rasvast kõhu piirkonnas! seis ei ole kõige hullem! jõusaalis olen käinud 6kuud 5x nädalas 1,5h ja tulemused on juba enamvähem! enamuses teen ülakeha!

Hommikuti ma ei söö! koolis söön u kella 12 ajal! ja siis õhtupoole 4 või 5 ajal! vahest juhtub ka nii et esimene söögikord on kella 17.00 ajal aga seda harva! Aga oleks hea kui keegi saaks mind aidata!

http://www.eiselt.ee/ Seal hetkel kõik väga odavalt saadaval sinu pekkide põletamiseks!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Keeda riis või tatar eelneval õhtul valmis. Siis hommikul prae 3 muna ja sega tatart või riisi sisse. Ma teen vaheldumisi riisi ja tatraga. Ülihea hommikusöök minu arvates. Segan veel ca 100g koort koos majoneesi, ketšupi ja soolaga sisse. Mingit omletti või neljaviljaputru mina hommikuti süüa ei suuda.

See on üks retsept mis pani mind hommikul sööma. Ja seda korralikult.

mul sama, mulle ka muna ja neljavilja puder ei taha üldse alla minna hommikul...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
http://www.eiselt.ee/ Seal hetkel kõik väga odavalt saadaval sinu pekkide põletamiseks!

Paar tabletti või supilusikatäit mingit pulbrit suhu ja keharasv kaob justkui iseenesest.

Saunabelt pidi rasvapõletuseks väga hea olema ja kui six-pakki ka nähtavale tahad, siis butterfly-abs on ainuõige valik! PS! Trenn ja korralik toitumine on nõrkadele.

Sarkasm

Muudetud kasutaja sigaloom poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Paar tabletti või supilusikatäit mingit pulbrit suhu ja keharasv kaob justkui iseenesest.

Saunabelt pidi rasvapõletuseks väga hea olema ja kui six-pakki ka nähtavale tahad, siis butterfly-abs on ainuõige valik! PS! Trenn ja korralik toitumine on nõrkadele.

Sarkasm

Eks söö siis kohupiima edasi!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
http://www.eiselt.ee/ Seal hetkel kõik väga odavalt saadaval sinu pekkide põletamiseks!

Exercise Performance

Although carnitine is often taken to improve exercise performance, there is no evidence it works.

Weight Loss

Although L-carnitine has been marketed as a weight loss supplement, there is no scientific evidence to show that it improves weight loss.

http://www.umm.edu/altmed/articles/carnitine-l-000291.htm

Muudetud kasutaja ROtter poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Exercise Performance

Although carnitine is often taken to improve exercise performance, there is no evidence it works.

Weight Loss

Although L-carnitine has been marketed as a weight loss supplement, there is no scientific evidence to show that it improves weight loss.

http://www.umm.edu/altmed/articles/carnitine-l-000291.htm

Mis mõttega sa siin toidulisandite foorumis üldse võitled nende ainete vastu ja maha teed neid?L-carnitiin on väga hea südamele ja aitab ka transportida rasvu energijaks.

Mäletan kui Kiivikas isegi rääkis kuidas ta peale trenni taastumiseks L carnitiini võtab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Keeda riis või tatar eelneval õhtul valmis. Siis hommikul prae 3 muna ja sega tatart või riisi sisse. Ma teen vaheldumisi riisi ja tatraga. Ülihea hommikusöök minu arvates. Segan veel ca 100g koort koos majoneesi, ketšupi ja soolaga sisse. Mingit omletti või neljaviljaputru mina hommikuti süüa ei suuda.

See on üks retsept mis pani mind hommikul sööma. Ja seda korralikult.

Ot kas ma saan õigesti aru, sa segad kõik need asjad munale juurde PEALE nende ärapraadimist? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis mõttega sa siin toidulisandite foorumis üldse võitled nende ainete vastu ja maha teed neid?L-carnitiin on väga hea südamele ja aitab ka transportida rasvu energijaks.

Mäletan kui Kiivikas isegi rääkis kuidas ta peale trenni taastumiseks L carnitiini võtab.

Võitlen nende vastu ja teen neid maha? Kui üldine toitumine ei ole korras, siis ei ole ka sinu imelistest toidulisanditest mitte mingit tolku -- see on see, millele ma oma teravmeelse postitusega vihjasin. Toidulisandid olgu teisejärgulised.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis mõttega sa siin toidulisandite foorumis üldse võitled nende ainete vastu ja maha teed neid?L-carnitiin on väga hea südamele ja aitab ka transportida rasvu energijaks.

Mäletan kui Kiivikas isegi rääkis kuidas ta peale trenni taastumiseks L carnitiini võtab.

Usually, the body can make all the carnitine it needs.

Milleks promoda asju, mille kasutegur on olematu.

Südamele on märksa efektiivsemaid ja odavamaid preparaate taastumiseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Söö oma pulbreid siis edasi. Praeguse majanduskriisi ajal küll oma raha nende peale ei raiskaks.

Elagu majanduskriis! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis mõttega sa siin toidulisandite foorumis üldse võitled nende ainete vastu ja maha teed neid?L-carnitiin on väga hea südamele ja aitab ka transportida rasvu energijaks.

Mäletan kui Kiivikas isegi rääkis kuidas ta peale trenni taastumiseks L carnitiini võtab.

L-carantiin on olemas! aga hetkel ei kasuta seda!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Exercise Performance

Although carnitine is often taken to improve exercise performance, there is no evidence it works.

Weight Loss

Although L-carnitine has been marketed as a weight loss supplement, there is no scientific evidence to show that it improves weight loss.

http://www.umm.edu/altmed/articles/carnitine-l-000291.htm

AITÄH AITÄH AITÄH! Palun rohkem ekspertide kriitilisi hinnanguid sellele, kas mingi lisandi toimivusele on teaduslikku tõestust või mitte:) Minusuguseid lambivendi ei kuulata ju. Paraku enamus selles foorumis kirjutavaid pädevaid ja kogemustega inimesi on oma (ärilisest) taustast kallutatud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
AITÄH AITÄH AITÄH! Palun rohkem ekspertide kriitilisi hinnanguid sellele, kas mingi lisandi toimivusele on teaduslikku tõestust või mitte:) Minusuguseid lambivendi ei kuulata ju. Paraku enamus selles foorumis kirjutavaid pädevaid ja kogemustega inimesi on oma (ärilisest) taustast kallutatud.

Kogemused L-carnitiiniga on mul olemas.Rasva põletas korralikult ja mis kohe eriti muljet pakkus oli energija lisandumine-taastumine.

Olen kasutanud universali vedelas olekus l-carnitii ja ka kapsleid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kogemused L-carnitiiniga on mul olemas.Rasva põletas korralikult ja mis kohe eriti muljet pakkus oli energija lisandumine-taastumine.

Olen kasutanud universali vedelas olekus l-carnitii ja ka kapsleid.

Sa vist oled mingi erand.... Oled inimene ikka? Sest teaduslikult on tõestatud, et l-karnitiin EI MÕJU inimestele rasva põletavalt. Puhas reklaamitrikk! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas saaks ehk viiteid nendele teaduslikele katsetele?

Endal mul samuti tuttavaid, keda on karnitiin kaalulangetamisel abistanud ja seda hästi.

Isiklikku arvamust ei avalda.

Võibolla on tegemist ka väga tugeva platseeboga?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Inimene, kellelt mina tagasisidet sain, ei oska oma toitumist ise korrigeerida. Toitub nagu n-ö keskmine eestlane.

Kõik sama nagu alati. Kindlasti oli seal mingi osa platseeboefektil, aga mul jäänud arusaam, et midagi karnitiin ikkagi mõjutab. Sellepärast küsingi ka viiteid neile teaduslikele tõendamistele, millest siin kõik kordamööda seletavad.

Kindel, et mittemingeid muid muudatusi toitumises polnud ja lihtsalt puhtalt l karnitiini mõjul langes rasvaprotsent?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×