Jump to content
kiiking

Soovin vabaneda kõhu rasvast!

Recommended Posts

Olen 18a. noormees ja soovin vabaneda rasvast kõhu piirkonnas! seis ei ole kõige hullem! jõusaalis olen käinud 6kuud 5x nädalas 1,5h ja tulemused on juba enamvähem! enamuses teen ülakeha!

Hommikuti ma ei söö! koolis söön u kella 12 ajal! ja siis õhtupoole 4 või 5 ajal! vahest juhtub ka nii et esimene söögikord on kella 17.00 ajal aga seda harva! Aga oleks hea kui keegi saaks mind aidata!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen 18a. noormees ja soovin vabaneda rasvast kõhu piirkonnas! seis ei ole kõige hullem! jõusaalis olen käinud 6kuud 5x nädalas 1,5h ja tulemused on juba enamvähem! enamuses teen ülakeha!

Hommikuti ma ei söö! koolis söön u kella 12 ajal! ja siis õhtupoole 4 või 5 ajal! vahest juhtub ka nii et esimene söögikord on kella 17.00 ajal aga seda harva! Aga oleks hea kui keegi saaks mind aidata!

Esimene asi on see, et toitumine korda. Kui sa ei söö korralikult, siis milleks sa jõusaalis käid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oehissand ;)

Esimene söögikord kell 17.00 ma oleks surnud kui nii sööks :D

Minu tavaline graafik on:

8.30 hommikusöök

11.20 lõuna

15.40 enne trenni söök

19.00 õhtusöök

22.00 kergelt midagi nt 150g kohupiima ja klaas piima

Söön nii ja ei kurda peki üle kuidagi :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mida siis oleks mõtet süüa ja mida mitte?

Vorsti sai ei ole hea mõte?

Kergelt putru ja 2 muna käib küll. Selle suudad ikka sisse vägistada endale :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kergelt putru ja 2 muna käib küll. Selle suudad ikka sisse vägistada endale :)

Elan ühiselamus ja olen harjunud tõusma 30mini enne tundide algust! pudru ja munade tegemine hommikul võtab ju suhteliselt kaua aega! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Elan ühiselamus ja olen harjunud tõusma 30mini enne tundide algust! pudru ja munade tegemine hommikul võtab ju suhteliselt kaua aega! :)

Tee omletti, max 10 minutit läheb.

Lööd munad kaussi piim sisse ja pannile, väga kiiresti saab valmis ja maitsev on ka:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Elan ühiselamus ja olen harjunud tõusma 30mini enne tundide algust! pudru ja munade tegemine hommikul võtab ju suhteliselt kaua aega! :)

Võta piima ja müslit või kohupiim või singisaia.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõige mõtekam oleks sul kasutada otsingut, sest neid toitumise teemasid peaks olema siin piisavalt. Mina olen oma toitumise teadmised suures osas kõik siit saanud. Ei ole ju mõtet igat asja küsida. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Elan ühiselamus ja olen harjunud tõusma 30mini enne tundide algust! pudru ja munade tegemine hommikul võtab ju suhteliselt kaua aega! :)

Harju ümber või harju oma pekiga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ära mõlise!

seda pekki ei ole palju! olen 176cm pikk ja kaalun 78kg

Mida sa haugud siin ?

Väga õigesti ütles sulle.

Muudetud kasutaja 4Qlimax poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ära mõlise!

seda pekki ei ole palju! olen 176cm pikk ja kaalun 78kg

Mis vahet sel on, kui palju või vähe seda pekki on. Kui tahad sellest vabaneda, pead oma harjumusi muutma.

Muudetud kasutaja hehee poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Elan ühiselamus ja olen harjunud tõusma 30mini enne tundide algust! pudru ja munade tegemine hommikul võtab ju suhteliselt kaua aega! :)

On ikka hädapätakas küll. Hommikul ei suuda süüa, siis ei suuda 15 minutit varem ärgata jne. Võta end käsile juba. Kui sa nii mugav edaspidi ka kavatsed olla, siis võid oma kõhurasvast vabanemisest vaid unistada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tee omale eelmise päeva õhtul miskit valmis ja ühiselamus peaxid mikrolaineahjud olemas olema, siis hommikul ärkad 40 min varem üles, teed toidu soojax ja sööd ning siis lähed tundi-lihtne ju? Ja kui sa ei viitsi toitu eelmise päeva õhtul valmis teha, osta endale külmkappi kodujuustu, kohupiima jne, siis ei pea isegi soojax tegemist ootama , rääkimata valmistamisest-ärkad ja sööd ning kui see ka sul tüki küljest võtab siis pole vast mõtet siit abi otsida.

Muudetud kasutaja Nana poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kahjuks see, mis ma hommikul endale sisse kallan, ei ole kõige õigem, kuid aitab mind käima lükata. Hommikuti tavaliselt joon ära valgujoogi umbes 350 ml piimaga kuhu lisan 40-50g vadakuvalku ja samuti umbes 60 g süsivesikuid. Lisaks söön ära banaani või 2, mõnel hommikul röstin kõrvale täisteratooteid paar viilu. Muu tõesti ei lähe sisse, aga selliset vedelat toitu suudan peale ärkamist ikka sisse võtta. Kui ikka hommikuti ei söö, siis võidki unistama jääda kiirest ainevahetusest ja rasvadest vabanemisest. Lisaks sinu 5x nädalas trenni 1,5h tundub kah mõttetu eneselõhkumisena, kui sa sedasi toitud nagu toitud. osta endale ühikaase kas siis kohupiima, kohupiimakreemi vmt ja söö seda. Oled noor ja hetkel tundud endale purunematu terminaatorina võib-olla, aga vanemaks saades saad aru, kui rumal sa noorena olid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×