Jump to content

Recommended Posts

kas on kasulik, mida sisaldab ja kui tarbida siis kui palju ja kas enne trenni või peale trenni

Mina söön, kuna olen lugenud, et sisaldab pea kõiki B grupi vitamiine, samuti palju mineraalaineid ( Tsink etc )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tassis vees lahustada teelusika( sellega ma lihtsalt lõikasin seda suurema tüki küljest, pärast oli hea kohe segada) täis pärmi, lisada soovi korral suhkrut maitse jaoks. 2 korda päevas, hommikul enne sööki, õhtul peale sööki ( pole nii oluline).

Nii soovitati arsti poolt, inimesele kellel oli B vitamiini puudujääk.

Muudetud kasutaja MWEchamp poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas te seda süüa suudate ? Mul ei lähe see mingi nipiga alla, peaks äkki millegiga segama ?

Ma panen kakao sisse, kuumalt ei tunne üldse, et ta seal on, peale trenni näiteks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas te seda süüa suudate ? Mul ei lähe see mingi nipiga alla, peaks äkki millegiga segama ?

Ma hammustasin täna otse sellest priketist ja jõin pool klaasi vett peale :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pärm + suhkur = alkohol

Kuskil netis ( http://www.tartureuma.ee/tegevus/voimlemine.html ) on kirjas:

"Toitumine peab olema mitmekesine ja tasakaalustatud. Jäta oma menüüst välja kõik nisujahu tooted. Nisujahu, suhkur ja pärm teevad kokku sama protsessi organismis, mis alkohol. Mõtle selle peale, kui saiakest ostad. Eelista leiba. Söö palju värsket köögi- ja juurvilja, aga peenestatult (riivitult, hakitult või püreeritult). Ära puuviljadega liialda, nad sisaldavad palju suhkrut."

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mäletan, et lapsena ema andis mulle- suhkru ja veega segamini ja mulle maitses... aga kahjuks ei mäleta, mis otstarbel seda tarbima pidin :blink: . Pean ema käest järgi uurima :D

Vere kvaliteeti peaks parandama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nisujahu, suhkur ja pärm teevad kokku sama protsessi organismis, mis alkohol.

Ma arvan et siinkohal on neid k6iki 3 asja koos m6eldud,aga ega sa koos p2rmi ja suhkruga ju nisujahu v6ta...sama protessi mis alko tekitab, nu see mis alko tekitab ja saiake teeb,peax kyll nyyd kaks eri asja olema

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mõtekam b vitamiini apteegist ei oleks osta kui seda jubedust süüa?

Ma sõin ka mingi aeg pärmi b-vitamiini saamise eesmärgil. Samas tegelt tuleb pärmist toodetud, hea imendumisega looduslike B-vitamiinide hind ikkagi soodsam ja no tõesti: ega see pärmi endale sisse vägistamine tähenda, et pärast sellist pingutust ta nüüd efektiivsem on. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma sõin ka mingi aeg pärmi b-vitamiini saamise eesmärgil. Samas tegelt tuleb pärmist toodetud, hea imendumisega looduslike B-vitamiinide hind ikkagi soodsam ja no tõesti: ega see pärmi endale sisse vägistamine tähenda, et pärast sellist pingutust ta nüüd efektiivsem on. :rolleyes:

Selline küsimus, et mul on samuti B-vitamiini puudus, kust pärmi saada?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×