Jump to content
NatalieKelly001

Aidake!!!!!Ei oska midagi teha..!!!

Recommended Posts

Jaa..Otsin täna fitnessi helbeid ja alma 0,1% jogurti..arenen:D:D ja kaks müsli batooni:D <_<

Osta 2 pakki nisujahu ja kolm pakku suhkrut, vot siis oled omadega mäel ja kõrvale joo rapsiõli, soovitatult enne pannil kärssama lastuna.......

Ma pool hommikut mässasin, et algajat aidata, kuidas toituda ja ta ei võtnud ühtegi sõna kuulda. !?

Kulla neiu, mis sa nendest suhkrutest omale näost sisse ajad, et veel kehvemini tunda ennast :D ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No andke andeks, ma tõesti ei mõista, mis viimasel ajal naiste peades toimub. Nagu seeni pärast vihma tekib (tugevas) alakaalus neiusid, kes ei tea toitumisest ja inimkeha toimimise elementaarsetest põhimõtetest mitte halligi (kooli bioloogia ainekava hõlmab ometi üldfüsioloogiat, metabolismi põhitõdesid...) ning, kes seetõttu sihikindlalt tegelevad enda tervise rikkumise ja keha hävitamisega. Miks? Üldjuhul on tegemist nooruses omandatud komplekside järelmõjuga, mille on tinginud ebamugavustunne oma kaalu pärast (tekitatud nt kellegi pilgetest vms). Kuna meedia levitab jõudsalt väärastunud ideaale - pean silmas pilte ja videosalvestisi "kõndivatest riidepuudest", st alatoidetud modellidest - on neil väheteadlikel neidudel kohe eeskujud võtta, kellega sarnanemise poole püüelda.

Enese näljutamine viib paratamatult kaalu langemiseni. Ja siis ei saada pidama. Jätkatakse ka siis, kui ollakse normaalkaalust tükkmaad allapoole langenud - endale tunduvad need neiud tavaliselt endiselt paksud.

Selliste tüdrukutega on mul mitmeid kokkupuuteid olnud. Inimene arvab siiralt, et midagi sellist on esteetiline ja ilus: http://www.enjoyfashion.com/images/fashion/skinny_model.jpg Enamasti ei kuulata ka sõprade nõuandeid, kes inimest õigele teele suunata üritavad, vähe sellest - tihti lõpevad kaaluteemalised diskussioonid tülidega. Või puuduvad terve mõistusega ja hoolivad sõbrad sootuks.

Kallid neiud, palun andke endale aru, et see enesenäljutamine ei ole esteetiline, seksikas, kaunis - mida iganes te sellega saavutada tahate. Normaalseks elutegevuseks on ka naisel vaja rasv- ja lihaskude. Vastasel juhul jõuate ainevahetusprobleemideni, keskendumishäireteni, hormonaalsüsteemi häireteni (mis võivad viia nii primaarsete kui sekundaarsete sugutunnuste muundumiseni või, kuupuhastuse puhul selle lakkamiseni) jpt terviseriketeni. Muuseas on teada ka juhtumid, kus näljutamisega on jõutud permanentse võimetuseni rasestuda. Ja noh, mis seal salata - kõige äärmuslikum, kuid samas täiesti reaalne variant on surm.

Vabandan, mu kirjutatu on natuke offtopic, kuid mõtlemisainet jagub. Ka ei tea ma, kas teemaalgataja vaated minupoolt kirjeldatuga kattuvad - kui kattuvad, tuleks teha põhjalikud järeldused, sest kaalu, pikkuse ja vanuse suhe ning ülimalt vähene informeeritus õigest (loe: tervislikust) toitumisest oli pehmelt öeldes hirmutav.

Muudetud kasutaja Heix89 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jaa..Otsin täna fitnessi helbeid ja alma 0,1% jogurti..arenen:D:D ja kaks müsli batooni:D <_<

Hommikul söö omletti, kohupiima/kodujuustu, kõrvale nt puuvilja.

Lõunal söö kana/kala/liha hautatud aedvilju, pruuni riisi, toorsalatit, hapukoort/kodujuustu

Õhtul söö kana/kala, aedvilju, toorsalatit, pärast söö paar õuna ja võta nt rohelist teed.

Vahepeal võid närida nt pähkleid, mandleid vms.

Söö rahulikult, mitte kohe, korraga kõht punni. Seedi ja söö vaikselt.

Need "fit" tooted on enamasti süsivesikud, mõttetu.

Üleüldse ära koguaeg mõtle ainult oma kaalust ja väljanägemisest. Muuda toitumisharjumusi ja ole füüsiliselt aktiivne ja elurõõmus. Kui pidevalt stressad oma kaalu pärast, siis ei toimu mingisuguseid positiivseid muutuseid.

Muudetud kasutaja Wire poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Osta 2 pakki nisujahu ja kolm pakku suhkrut, vot siis oled omadega mäel ja kõrvale joo rapsiõli, soovitatult enne pannil kärssama lastuna.......

Ma pool hommikut mässasin, et algajat aidata, kuidas toituda ja ta ei võtnud ühtegi sõna kuulda. !?

Kulla neiu, mis sa nendest suhkrutest omale näost sisse ajad, et veel kehvemini tunda ennast ;) ?

Noo tore..!!Oleksin teadnud siis poleks ostnud <_< Nüüd tunned jh ennast paremini.. :D

Need on ju fitnessi tooted..need ei peak ju paksuks tegema :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hommikul söö omletti, kohupiima/kodujuustu, kõrvale nt puuvilja.

Lõunal söö kana/kala/liha hautatud aedvilju, pruuni riisi, toorsalatit, hapukoort/kodujuustu

Õhtul söö kana/kala, aedvilju, toorsalatit, pärast söö paar õuna ja võta nt rohelist teed.

Vahepeal võid närida nt pähkleid, mandleid vms.

Söö rahulikult, mitte kohe, korraga kõht punni. Seedi ja söö vaikselt.

Need "fit" tooted on enamasti süsivesikud, mõttetu.

Üleüldse ära koguaeg mõtle ainult oma kaalust ja väljanägemisest. Muuda toitumisharjumusi ja ole füüsiliselt aktiivne ja elurõõmus. Kui pidevalt stressad oma kaalu pärast, siis ei toimu mingisuguseid positiivseid muutuseid.

aaaa :D Okey siis...!!

Need olid siis küll mõttetud ostud <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Noo tore..!!Oleksin teadnud siis poleks ostnud <_< Nüüd tunned jh ennast paremini.. :D

Need on ju fitnessi tooted..need ei peak ju paksuks tegema :D

Ohissand, kallis laps! Sa üldse ei mõika ja ei loe? Sõna otseses mõttes - oled loll või mängid lolli? Sulle on siin nõu antud, loe ja tegutse vastavalt. Kui oled TÕESTI midagi muutnud oma toitumises (vastavalt loetule ja siinsetele nõuannetele) ja midagi ei muutu paremuse suunas, siis tule ja küsi uuesti! ;)

Edit: Siiski jään ka oma esialgse arvamuse juurde, et teemaalgataja mängib siin tola ja naudib seda, kuidas kõik teda aidata proovivad :D

Muudetud kasutaja gannibal poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No andke andeks, ma tõesti ei mõista, mis viimasel ajal naiste peades toimub. Nagu seeni pärast vihma tekib (tugevas) alakaalus neiusid, kes ei tea toitumisest ja inimkeha toimimise elementaarsetest põhimõtetest mitte halligi (kooli bioloogia ainekava hõlmab ometi üldfüsioloogiat, metabolismi põhitõdesid...) ning, kes seetõttu sihikindlalt tegelevad enda tervise rikkumise ja keha hävitamisega. Miks? Üldjuhul on tegemist nooruses omandatud komplekside järelmõjuga, mille on tinginud ebamugavustunne oma kaalu pärast (tekitatud nt kellegi pilgetest vms). Kuna meedia levitab jõudsalt väärastunud ideaale - pean silmas pilte ja videosalvestisi "kõndivatest riidepuudest", st alatoidetud modellidest - on neil väheteadlikel neidudel kohe eeskujud võtta, kellega sarnanemise poole püüelda.

Enese näljutamine viib paratamatult kaalu langemiseni. Ja siis ei saada pidama. Jätkatakse ka siis, kui ollakse normaalkaalust tükkmaad allapoole langenud - endale tunduvad need neiud tavaliselt endiselt paksud.

Selliste tüdrukutega on mul mitmeid kokkupuuteid olnud. Inimene arvab siiralt, et midagi sellist on esteetiline ja ilus: http://www.enjoyfashion.com/images/fashion/skinny_model.jpg Enamasti ei kuulata ka sõprade nõuandeid, kes inimest õigele teele suunata üritavad, vähe sellest - tihti lõpevad kaaluteemalised diskussioonid tülidega. Või puuduvad terve mõistusega ja hoolivad sõbrad sootuks.

Kallid neiud, palun andke endale aru, et see enesenäljutamine ei ole esteetiline, seksikas, kaunis - mida iganes te sellega saavutada tahate. Normaalseks elutegevuseks on ka naisel vaja rasv- ja lihaskude. Vastasel juhul jõuate ainevahetusprobleemideni, keskendumishäireteni, hormonaalsüsteemi häireteni (mis võivad viia nii primaarsete kui sekundaarsete sugutunnuste muundumiseni või, kuupuhastuse puhul selle lakkamiseni) jpt terviseriketeni. Muuseas on teada ka juhtumid, kus näljutamisega on jõutud permanentse võimetuseni rasestuda. Ja noh, mis seal salata - kõige äärmuslikum, kuid samas täiesti reaalne variant on surm.

Vabandan, mu kirjutatu on natuke offtopic, kuid mõtlemisainet jagub. Ka ei tea ma, kas teemaalgataja vaated minupoolt kirjeldatuga kattuvad - kui kattuvad, tuleks teha põhjalikud järeldused, sest kaalu, pikkuse ja vanuse suhe ning ülimalt vähene informeeritus õigest (loe: tervislikust) toitumisest oli pehmelt öeldes hirmutav.

Jep, mõndasi juba kogen :D<_<:D

Appikene!!!!!!!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma tegin endale siis tervisliku salati, sisse panin ühe tomati, kolm krabipulka, kolm munavalget(munakollase eemaldasin), natuke sibulat ning hapukoort 20%-ne.

Ma loodan, et see on tervislikum, sest ma tahan muutuda :D

Sobib see õhtuseks söömiseks? <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tubli tüdruk! :D Teinekord jäta rahulikult munakollased sisse.

Ma tegin endale siis tervisliku salati, sisse panin ühe tomati, kolm krabipulka, kolm munavalget(munakollase eemaldasin), natuke sibulat ning hapukoort 20%-ne.

Ma loodan, et see on tervislikum, sest ma tahan muutuda :D

Sobib see õhtuseks söömiseks? <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja proovi süüa ka õigeid toiduaineid :D

mhmh <_< .

Ema ostis mulle kalamaksaõli sidruni omaga, seda hakkan siis tarbima hommikul ja õhtul ühe teelusika täie.

Ostis veel maitsestamata jogurdit ning kohupiima ja mandleid ja ka tuunikala väikesed tükid õlis:D

söön madala indeksiga süsivesikuid koos juurviljadega lõunal ja suurema indeksiga kohe peale trenni või hommikul:D

õhtul söön kohupiima või lahjat kala või puuvilju . ning täidan ka vahepala kas pähklitega, kuivatatud puuviljadega või puuviljadega..Nii palju olen mina aru saanud sellest toitumisest :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mhmh <_< .

Ema ostis mulle kalamaksaõli sidruni omaga, seda hakkan siis tarbima hommikul ja õhtul ühe teelusika täie.

Ostis veel maitsestamata jogurdit ning kohupiima ja mandleid ja ka tuunikala väikesed tükid õlis:D

söön madala indeksiga süsivesikuid koos juurviljadega lõunal ja suurema indeksiga kohe peale trenni või hommikul:D

õhtul söön kohupiima või lahjat kala või puuvilju . ning täidan ka vahepala kas pähklitega, kuivatatud puuviljadega või puuviljadega..Nii palju olen mina aru saanud sellest toitumisest :D

Oled õigel teel ! Maitsestamata jogurti asemel sobib ka hapukoor. lõunal ka mingi valguline osa(kodujuust, liha/kala)

Söö ka muna ning kui pähklitest kopp ees, siis need võid asendada näiteks kookoshelvestega, mis on ülimalt hea maitsega ! :D

Tore, et abi said ja loodan, et sa ka püsid sellel rajal ;)

Muudetud kasutaja LaizeN poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mhmh :D .

Ema ostis mulle kalamaksaõli sidruni omaga, seda hakkan siis tarbima hommikul ja õhtul ühe teelusika täie.

Ostis veel maitsestamata jogurdit ning kohupiima ja mandleid ja ka tuunikala väikesed tükid õlis:D

söön madala indeksiga süsivesikuid koos juurviljadega lõunal ja suurema indeksiga kohe peale trenni või hommikul:D

õhtul söön kohupiima või lahjat kala või puuvilju . ning täidan ka vahepala kas pähklitega, kuivatatud puuviljadega või puuviljadega..Nii palju olen mina aru saanud sellest toitumisest ;)

Ka veel vali, kumba toitumismoodust sa tahad kasutada, soovitan mõlemat proovida, siis saad aru..

On siis 2 võimalust( kokkuvõtlikult öeldes )

1. valgu ja rasvarohke, pane otsingusse toit, ajubiokeemia ja rasvapõletus ( PARIM ASI MAAILMAS ! ), mis tagab hea enesetunde ning ka need eesmärgid, mis soovid :D

2. on, et sööd hommiku palju sv, ja vähendad neid õhtu poole, kuid mulle isiklikult selline toitumine ei sobi <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oled õigel teel ! Maitsestamata jogurti asemel sobib ka hapukoor. lõunal ka mingi valguline osa(kodujuust, liha/kala)

Söö ka muna ning kui pähklitest kopp ees, siis need võid asendada näiteks kookoshelvestega, mis on ülimalt hea maitsega ! <_<

Tore, et abi said ja loodan, et sa ka püsid sellel rajal :D

Tore!!Aitääh soovituse eest :D:D

Olen järjepidev ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ka veel vali, kumba toitumismoodust sa tahad kasutada, soovitan mõlemat proovida, siis saad aru..

On siis 2 võimalust( kokkuvõtlikult öeldes )

1. valgu ja rasvarohke, pane otsingusse toit, ajubiokeemia ja rasvapõletus ( PARIM ASI MAAILMAS ! ), mis tagab hea enesetunde ning ka need eesmärgid, mis soovid ;)

2. on, et sööd hommiku palju sv, ja vähendad neid õhtu poole, kuid mulle isiklikult selline toitumine ei sobi :)

Mind hakkas see esimene varjant huvitama. Asjast sain ma nagu peaaegu aru, aga kui palju ma neid süsivesikuid siis süüa tohin ja kuidas ma selle saaks kindlaks teha?

Kui mul tuleks äkki jäätise isu võiks ma seda kuus ühekorraga liitri ära süüa? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×