Jump to content
NatalieKelly001

Aidake!!!!!Ei oska midagi teha..!!!

Recommended Posts

esiteks olete te alakaalus ja miks ei söö neid tooteid, kui tahate rasva kulutada siis korralik toitumis ja treeningkava ja palju aeroobset. Miks te üldse näljutate ennast sellega ei saavuta midagi vaid kaotate lihasmassi. sellepärast kõhupeal ongi rasv et keha on hakkad sul neid kinni hoidma .kui toit ei tohi kõhtu minna kus ta sis sul läheb?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei tea kuidas alustada. Kust ma saan abi toitumisel ja treeningkaval. MInu kodukohas pole eriti võimalik aeroobset treeningut teha ega mingeid masinaid kasutada.

Joosta või rattaga väljas sõita pole võimalik? Varsti lähevad ilmad ilusaks, kes sul keelab välja liikuda?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!!

Mul on toitumisega väga suur mure. NImelt ma ei söö lihatooteid, kartulit, makarone, magusat, rasvaseid piimatooteid.

Söön palju puuvilju ja juurvilju, lahjat kala(kuu aja vältel 2 korda) ning täisteraleiba. Mu kehakaal on tohutult langenud, aga kõhu peal olev pekk ikka ei kao ära. Püüan trenni teha, aga mul pole eriti energiat selleks(arusaadav Miks). Ma olen 17 aastane , pikkust on 161cm ja kaalun 45 kg, ennem kaalusin 58. Ma ei tea mida teha, ma ei julge eriti süüa, kartes, et söök läheb kõhtu. Ehk keegi oskab aidata ????

Ohh jumal sa ju räigelt alakaalus :D :D . Hakka kohe sööma!!:D Pigem söö rohkem liha ja vähem kartulit aga mitte vastupidi. Söök läheb kõhtu?? ;) Muide nälgimise tulemus on see, et hoiad oma keha kaua ilma toitaineteta ja kui neid annad siis ega organism loll ei ole. Organism paneb kõrvale, kuna teab et ei saa nii pea toitu. Seepärast söö kindlasti tihti ja väiksemaid koguseid. Igatahes surfa fittnessis ringi ja leiad vajalikku teavet. :o

Aga jh see näljutamine on küll väga mööda:D:D:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sa peaksid just sööma niipalju, et jaksaksid trenni teha ja enesetunne oleks normaalne.

Näljutamisega hakkab jah keha kokku hoidma.

Need voldid mis kõige raskemini ära lähevad eeldavad just füüsilist tegevust.

Joosta ikka saad, kõhulihased, kätekõverdused jne

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei tea kuidas alustada. Kust ma saan abi toitumisel ja treeningkaval. MInu kodukohas pole eriti võimalik aeroobset treeningut teha ega mingeid masinaid kasutada.

Abi saad siit lehelt. Loe vanu teemasid ning artikleid ja/või telli siitsamast toitumiskava (vt avalehelt). Mis kodukoht see selline on, kus pole võimalik aeroobset teha? :o Joosta saab minu arust küll igas Eestimaa kandis või kui see esialgu liiga palju on, siis alusta kasvõi kepikõnnist. Kui külma kardad, saad toas võimelda, hüppenööriga hüpata jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina ei saaa aru,ma söön päevas ikka vägapalju ei jõuakski neid kordasid kirja panna,üldiselt söön lihatooteid ja kartuleid,ühesõnaga korralike praade :DPiima ja munatooteid söön kaa ikka vägapalju + kohupiima jne . Aga ülekaalus pole kuidagi ega midagi ja trennis kaa areng on normaalne isegi rahule olen jäänud arenguga :o seda tahangi teada et mis see ongi korralik toitumine kui sööd niipalju kui tahad ja tervislikke sööke? ma lihtsalt ei suudaks mingi päevas kõigelt 3 söögikorda teha :Smulle ongi see arusaamatuks jäänud,et kui tahad massi saada siis sööd palju võimalik ja kui kaalu alandada siis pead nendest söögikordadest ja asjadest kinni hoidma?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Foorumites pole veel midagi tarka endale leidnud <_<

Siin foorumis on selliseid teemasid, nagu Sina püstitasid, tehtud enne Sind sadu ja sadu, seega loe neid ja leia endale see tark, sest keegi ei viitsi hakata jälle kirjutama nõuandeid, mida on siin korrutatud rohkem kui küll.

See, et Sa midagi tarka ei leia tähendab arvatavasti, et Sa ei leia seda, mis meeldib. Ei peagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pigem söö rohkem liha ja vähem kartulit aga mitte vastupidi

MA ei SÖÖÖ Liha mitte ültse peale kala..

Kuidas siis alustada ja toitumist korda teha? <_<

Heh joosta ikka saan :D:D

Foorumites pole veel midagi tarka endale leidnud ;)

Kodujuustu ja kohupiima sööd?

Muudetud kasutaja bohemianrhapsody poolt
mod

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ohh jumal sa ju räigelt alakaalus :D :D . Hakka kohe sööma!!;) Pigem söö rohkem liha ja vähem kartulit aga mitte vastupidi. Söök läheb kõhtu?? :D Muide nälgimise tulemus on see, et hoiad oma keha kaua ilma toitaineteta ja kui neid annad siis ega organism loll ei ole. Organism paneb kõrvale, kuna teab et ei saa nii pea toitu. Seepärast söö kindlasti tihti ja väiksemaid koguseid. Igatahes surfa fittnessis ringi ja leiad vajalikku teavet. <_<

Aga jh see näljutamine on küll väga mööda:D:D:D

Püüan..!!

Kuid ikka mõtted lähevad sellele, et söön liiga palju.. Isegi puuvilja süües olen mõelnud, et need teevad paksuks ja tarbin neid ka siis vähem. Kuid tean et ei peaks....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pigem söö rohkem liha ja vähem kartulit aga mitte vastupidi

MA ei SÖÖÖ Liha mitte ültse peale kala..

Kuidas siis alustada ja toitumist korda teha? <_<

Heh joosta ikka saan :D:D

Foorumites pole veel midagi tarka endale leidnud ;)

Ja ära nälgi vaid söö korralikult ja söövitatavalt 6 korda päevas kui võimalik. Tee lihtsalt rohkem trenni aga ära vähem söö.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vanust on 17. Ei julge süüa neid..

Kodujuustust ja kohupiimast sul reeglina rasva küll juurde ei tule kui korralikult treenid. Pigem võid natuke kartuli ja riisi ja selliste süsivesikurikaste toitude kogust vähendada. Aga nuh ma kujutan ette et need sul nii väiksed, et peaks suurendama :D

Kui sul mõni neti sait on kus su pildid üleval vms siis võiks paremini kommenteerida <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siin foorumis on selliseid teemasid, nagu Sina püstitasid, tehtud enne Sind sadu ja sadu, seega loe neid ja leia endale see tark, sest keegi ei viitsi hakata jälle kirjutama nõuandeid, mida on siin korrutatud rohkem kui küll.

See, et Sa midagi tarka ei leia tähendab arvatavasti, et Sa ei leia seda, mis meeldib. Ei peagi.

SEda küll jh..Eks ma siis otsi!!! <_<:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kodujuustust ja kohupiimast sul reeglina rasva küll juurde ei tule kui korralikult treenid. Pigem võid natuke kartuli ja riisi ja selliste süsivesikurikaste toitude kogust vähendada. Aga nuh ma kujutan ette et need sul nii väiksed, et peaks suurendama ;)

Kui sul mõni neti sait on kus su pildid üleval vms siis võiks paremini kommenteerida :D

Siis on hea . Väikesed?? Pigem pole ültse neid koguseid <_<

Jaa kindlasti julgen ma oma pildid ülesse panna :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Söö 30/30/40%(süsivesik/valk/rasv)

Neli korda päevas

Hommikul söö korralikult, õhtul süsivesikutena aint köögivilju.

Toidukordade vahepeal tunneta mitte üle poole tunni näljatunnet.

No kui seks ei sobi, harjuta striptiistantsu kodus, kasulik nii kehale, vaimule kui ka tuleviku pereelule <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Söö 30/30/40%(süsivesik/valk/rasv)

Neli korda päevas

Hommikul söö korralikult, õhtul süsivesikutena aint köögivilju.

Toidukordade vahepeal tunneta mitte üle poole tunni näljatunnet.

No kui seks ei sobi, harjuta striptiistantsu kodus, kasulik nii kehale, vaimule kui ka tuleviku pereelule :D

OK:D <_<

Eks ma siis püstita endale magamistuppa posti ja seal treenin :D:D;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
OK:D :D

Eks ma siis püstita endale magamistuppa posti ja seal treenin :D;):D

Tubli <_<

Tegelt, võtan sõnad tagasi, ära tunneta seda näljatunnet, lihtsalt söö nagu ütsin ja tee rohkem füüsilist.

Selle voldi ärasaamiseks ei ole vaja vähem süüa vaid muuta elukorraldust nagu eelnevalt kirjeldatud.

Muudetud kasutaja VoodooMagic poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arvan, et teemaalgataja soovib lugupeetud foorumlasi lihtsalt lollitada. Lühidalt - libateema!

Muudetud kasutaja gannibal poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×