Jump to content
NatalieKelly001

Aidake!!!!!Ei oska midagi teha..!!!

Recommended Posts

Mind hakkas see esimene varjant huvitama. Asjast sain ma nagu peaaegu aru, aga kui palju ma neid süsivesikuid siis süüa tohin ja kuidas ma selle saaks kindlaks teha?

Kui mul tuleks äkki jäätise isu võiks ma seda kuus ühekorraga liitri ära süüa? :)

Magusa isu tuleb tavalisest toidurasvade puudusest ! Süsivesikuid võid süüa vastavalt oma kehalisele aktiivsusele

Ma pole magusat söönud, äämm, päris kaua - ei taha ka ;)

Pane siis selle artikli arusaamade järgi oma võimalustega kava kokku ning postita siia, siis vaatame üle ja teeme parandused :D

Muudetud kasutaja LaizeN poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Magusa isu tuleb tavalisest toidurasvade puudusest ! Süsivesikuid võid süüa vastavalt oma kehalisele aktiivsusele

Ma pole magusat söönud, äämm, päris kaua - ei taha ka ;)

Pane siis selle artikli arusaamade järgi oma võimalustega kava kokku ning postita siia, siis vaatame üle ja teeme parandused ;)

OK :D:D

Suured tänud :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Magusa isu tuleb tavalisest toidurasvade puudusest ! Süsivesikuid võid süüa vastavalt oma kehalisele aktiivsusele

Ma pole magusat söönud, äämm, päris kaua - ei taha ka :)

Pane siis selle artikli arusaamade järgi oma võimalustega kava kokku ning postita siia, siis vaatame üle ja teeme parandused ;)

Kava siis selline.

Hommik:Kohupiim+hapukoord ja paar mandlit ning 1 tl kalamaksaõli

vahepala:15 th mandlit ja 3 õuna.

lõunasöök:tuunikala konserv, 1 viil täisteraviil leiba, 1 tomat ja kaks porgandit.

vahepala:mõned mandlid ja 1 tomat

õhtusöök:maitsestamata jogurt koos marjadega või mingi lahja kala..

Trenn:

15 soojendus +20 aeroobset (kas hüppenööriga hüppamine, tantsimine või muu selline) ja 15 min venitust..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kava siis selline.

Hommik:Kohupiim+hapukoord ja paar mandlit ning 1 tl kalamaksaõli

vahepala:15 th mandlit ja 3 õuna.

lõunasöök:tuunikala konserv, 1 viil täisteraviil leiba, 1 tomat ja kaks porgandit.

vahepala:mõned mandlid ja 1 tomat

õhtusöök:maitsestamata jogurt koos marjadega või mingi lahja kala..

Trenn:

15 soojendus +20 aeroobset (kas hüppenööriga hüppamine, tantsimine või muu selline) ja 15 min venitust..

Mina asendaks õunad banaaniga.Ja maitsestama jogurt ...

kas preilil on masohhistikud kalduvused, ;)

Omal ajal sai räigest ülekaalus vabanetud,aga mitte ühelgi päeval ei söönud ma taolist maitsetut plöga.Kasulik toit ei pea olema maitsetu ja vastik!!

Söö parem rosinatega kohupiima.Ja kus on kiudained?

Hommikusöök võiks olla tatrapuder.Ja avokadole tuleb koht leida;ntx tomati asemel, :)

Muudetud kasutaja daemonium poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina asendaks õunad banaaniga.Ja maitsestama jogurt ...

kas preilil on masohhistikud kalduvused, :D

Omal ajal sai räigest ülekaalus vabanetud,aga mitte ühelgi päeval ei söönud ma taolist maitsetut plöga.Kasulik toit ei pea olema maitsetu ja vastik!!

Söö parem rosinatega kohupiima.Ja kus on kiudained?

Hommikusöök võiks olla tatrapuder.Ja avokadole tuleb koht leida;ntx tomati asemel, :)

Selge..!!Võtan teadmiseks :D

Aitääh abi eest ;)

kas täiskaerahelbe puder sobib..

ning peale trenni ma ei söö siis kaks tundi nig siis söön valgu rikkast toitu:Dning kasulike rasvu

Muudetud kasutaja NatalieKelly001 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui see kava nüüd negatiivses kaloraazis, siis sai ju räägitud, sul ei ole vaja defitsiiti vaid normaalselt toituda, lihtsalt trenni teha natuke.

See on alguse asi..praegu püüan otsida nii palju kasuliku infot ja seda kasutada. ja toituda korralikult :)

OK ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tatart ja teravilju ära omavahel sassi aja. Tatart on hea toiduaine, aga teraviljatooteid proovi võimalikult vähe tarbida. Palju kasulikku infot saad Fred Antsoni postitusi lugedes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×