Jump to content
Shannes

Parim massilisaja

Massilisajad  

129 liiget on hääletanud

  1. 1. Parimad massilisajad on..

    • Gain Tech
      0
    • Gain Plex
      1
    • Serious Mass
      3
    • MASS 2
      11
    • FAST-i Kreatiin
      0
    • Lean Gain
      6
    • Mass Blast
      3
    • Multi Kilo
      0
    • Multi Mass 6000
      0
    • Muscle +
      9
    • True Mass
      0
    • Weight Gainer Hardcore
      0
    • Zoom 900
      0
    • Tavatoit suuremates kogustes
      36
    • Miski muu
      6
    • *Ei kasuta massilisajaid
      27


Recommended Posts

Lean Gain on hetkel lemmik. Varem kasutasin Mass2-hte. Lean Gain seguneb suurpäraselt. ise kasutan veega. segunedes muutub selliseks nagu puding või jogurt. Šokolaadi oma maitseb väga hästi. ja mis tähtsam..see toimib ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lean Gain peaks olema minu teada ainuke nö massilisaja maailmas, mis sisaldab aeglaseid süsivesikuid ja sobib kenasti ka vahepalaks. Ülejäänud on kokku segatud valk ja suhkur, mis on head vaid peale trenni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lean Gain peaks olema minu teada ainuke nö massilisaja maailmas, mis sisaldab aeglaseid süsivesikuid ja sobib kenasti ka vahepalaks. Ülejäänud on kokku segatud valk ja suhkur, mis on head vaid peale trenni.

Arvan, et eks maailmast leiab selliseid veel.

Maitse ja koostis on Lean Gainil tõesti head, sisaldades veel omega rasvhappeid, piimhappebaktereid, kiudaineid jpm tervisele üldiselt kasulikke aineid.

Algajale soovitaksin ise pigem Mass Blasti, sest algajate puhul on pigem olulisem saada kätte piisav valkude ja kalorite hulk kalu tõstmiseks.

Kui tavatoitu tõesti piisavas koguses süüa ei suudeta või viitsita, tuleb Mass Blasti 4 kg soodsaima kilohinnaga ja jätkub ka kauemaks, kui on vaja mitu korda päevas võtta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arvan, et eks maailmast leiab selliseid veel.

Maitse ja koostis on Lean Gainil tõesti head, sisaldades veel omega rasvhappeid, piimhappebaktereid, kiudaineid jpm tervisele üldiselt kasulikke aineid.

Algajale soovitaksin ise pigem Mass Blasti, sest algajate puhul on pigem olulisem saada kätte piisav valkude ja kalorite hulk kalu tõstmiseks.

Kui tavatoitu tõesti piisavas koguses süüa ei suudeta või viitsita, tuleb Mass Blasti 4 kg soodsaima kilohinnaga ja jätkub ka kauemaks, kui on vaja mitu korda päevas võtta.

Ütle mulle ka, mis näiteks? Olen otsinud, aga ei ole leidnud.

Kirp, miks süüa väljaspool trenni suhkrut. Siis võiks vabalt võtta juba ju proteiinipulbri ja lauasuhkru- tuleb veel odavam! Alati ei saa mõõta kõike rahas.

Muudetud kasutaja renku poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ütle mulle ka, mis näiteks? Olen otsinud, aga ei ole leidnud.

Kirp, miks süüa väljaspool trenni suhkrut. Siis võiks vabalt võtta juba ju proteiinipulbri ja lauasuhkru- tuleb veel odavam! Alati ei saa mõõta kõike rahas.

Nimetada ei oska, aga kindlasti on, usun.

Ega ei peagi sööma, aga kõik lihtsalt ei taha olla kõhu orjad, samas lihastes keha nagu tahaks.

Võib ise segada muidugi, tuleb veel soodsam.

Kas see nüüd reaalsuses otsustavaks saab, aga lauasuhkur on glükoosi ja fruktoosi segu, massilisajates on enamjaolt kas puhas glükoos või maltodekstriin.

Samas suurima arenguhüppe tegin siis, kui iga 2-3 tunni tagant liitri keefirit või jogurtit sisse lasin. Räme süsivesiku-õllekas tuli ka ette, aga lihas kasvas. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen enda jaoks leidnud parimaks variandiks: naturaalne valgupulber + taistera kaerahelbed (eelnevalt blenderis voi saumiksriga sodiks lastud). Annab joogile monusa kypsise/pahkli maitse, pluss "aeglane sysivesik" ja kiudained. Hinnalt ei tea samuti midagi vordvaarset.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

...Samas suurima arenguhüppe tegin siis, kui iga 2-3 tunni tagant liitri keefirit või jogurtit sisse lasin. Räme süsivesiku-õllekas tuli ka ette, aga lihas kasvas... :P

Lihtsalt kommentaariks, et inglisekeelsetes allikates kutsutakse seda lähenemist GOMAD ja selle kohta omakorda öeldakse, et kui miski muu ei tööta või kui tõesti piisavalt süüa ei jaksa siis gomad ikka töötab. Keefiri või jogurti asemel võib kasutada edukalt ka piima, mis on odavam, mille koostis makrotoitainete poolest ei erine keefirist ja isegi ületab jogurtit. Arvestades, et kõrgpastöriseeritud piim ei vaja säilumiseks külmkappi on sellega väga lihtne toimetada, tööle ja trenni kaasa vedada vms.

Kahjuks pole piim selle polli valikutes (arusaadav, fitness.ee ju piimatooteid ei müü) - ma hääletaks piima poolt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peab ikka hea taluvus olema, et kannataks iga 3 tunni tagant liitri piima omale sisse valada. Ise istuks vist sellise reziimi tagajärjel pidevalt WC-s ja usun, et ma ei ole ainuke :blink: Jogurt ja keefir tunduvad ikka kergemini omastatavad olema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peab ikka hea taluvus olema, et kannataks iga 3 tunni tagant liitri piima omale sisse valada. Ise istuks vist sellise reziimi tagajärjel pidevalt WC-s usun, et ma ei ole ainuke :blink: Jogurt ja keefir tunduvad ikka kergemini omastatavad olema.

Piim iseenesest on jah veidi tüütu kui nii palju juua kuid pane veidi kakaod hulka ja läheb juba palju mõnusamalt alla.

Kuid kui massi vaja lisada siis ei pea tingimata mingeid imetoite otsima. Lihtsalt tee oma tavalised toidukorrad veidi rikkalikumaks: näiteks kui on prae söömine siis ei ole ju suur asi süüa veidi suurem ports näiteks 100-200g lisaliha kujul. Õhtul meeldib mulle enne magamaminekut kohupiima või kodujuustu sisse ajada, mõnus valgupomm enne uinumist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lihtsalt kommentaariks, et inglisekeelsetes allikates kutsutakse seda lähenemist GOMAD ja selle kohta omakorda öeldakse, et kui miski muu ei tööta või kui tõesti piisavalt süüa ei jaksa siis gomad ikka töötab. Keefiri või jogurti asemel võib kasutada edukalt ka piima, mis on odavam, mille koostis makrotoitainete poolest ei erine keefirist ja isegi ületab jogurtit. Arvestades, et kõrgpastöriseeritud piim ei vaja säilumiseks külmkappi on sellega väga lihtne toimetada, tööle ja trenni kaasa vedada vms.

Kahjuks pole piim selle polli valikutes (arusaadav, fitness.ee ju piimatooteid ei müü) - ma hääletaks piima poolt.

Kefiiriga on igasugu talumatuste tekke risk piimatoodetest ilmselt kõige väiksem. Kõrgpastöriseeritud homogeniseeritud piimaga üks suuremaid. Maitse on tal muidugi magus tänu laktoosi lammutamisele galaktoosiks ja glükoosiks ja see meeldib paljudele. Ma ei tea mil määral see laktoos laguneb, vbl laktoositalumatuse risk jälle väheneb tänu sellele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×