Jump to content
Infinity

Põlve sidemed vms ?

Recommended Posts

Oleks mõtekas hankida need, et teha jalapressi ja muid jalaharjutusi max raskusega? Sellised, et tõmbad nagu soki jalga.

ROtter on rohkem toitumisspetsialist. Kuid mina isiklikult soovitaks küll need hankida, kui hoolid oma põlveliigesest ja plaan suurte raskustega tegema hakata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ROtter on rohkem toitumisspetsialist.

Millest selline arvamus?

Sidemeid tuleks kasutada ainult max raskuste sooritamise ajal, et vältida traumat, mis võib juhtuda valest tehnikast või väsimusest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Millest selline arvamus?

Sidemeid tuleks kasutada ainult max raskuste sooritamise ajal, et vältida traumat, mis võib juhtuda valest tehnikast või väsimusest.

Sellised, et tõmbad nagu soki jalga

Ta mõtleb vist soendussidemeid. Neid võid koguaeg kasutada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sellised, et tõmbad nagu soki jalga

Ta mõtleb vist soendussidemeid. Neid võid koguaeg kasutada.

Neid soovitaks üldse kasutada kogu jalatrenni vältel, eriti kui põlvedega varem mingid jamad olnud..

Mul endal põlvedega palju igasuguseid erinevaid jamasid olnud ja 'sokk' on iga jalatrenn peal + sidemed juhtudeks kui tõesti põen ja tunnen et on vajadus..

Üldiselt võiks igasuguseid abinõusid kasutada et vigastusi vältida..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sellised, et tõmbad nagu soki jalga

Ta mõtleb vist soendussidemeid. Neid võid koguaeg kasutada.

Sinu videost üldse nägingi neid soendussidemeid. ET oleks mõtekas osta siis? Ja kas need sidemed, mis seotakse, neid ka oleks mõtekas osta nt tava harrastajale? Täna tegin kükki 5x5 süsteemis viimane raskus oli 70kg, mis oli päris maxi ligidal.. 75kg peaks vast max olema mida suudan kükkida. Jalapressi pole julgend max raskusega teha. Kas osta mõlemad asjad, või soendus omad?

Muudetud kasutaja Infinity poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sinu videost üldse nägingi neid soendussidemeid. ET oleks mõtekas osta siis? Ja kas need sidemed, mis seotakse, neid ka oleks mõtekas osta nt tava harrastajale? Täna tegin kükki 5x5 süsteemis viimane raskus oli 70kg, mis oli päris maxi ligidal.. 75kg peaks vast max olema mida suudan kükkida. Jalapressi pole julgend max raskusega teha. Kas osta mõlemad asjad, või soendus omad?

Muidugi tasub kasutada - eriti kui kasutad raskusi mis on maxi ligidal

Soendus omasid võid kah kasutada aga sidemed on paremad(Toekamad) kuid neid on piin peale panna :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Neid soovitaks üldse kasutada kogu jalatrenni vältel, eriti kui põlvedega varem mingid jamad olnud..

Mul endal põlvedega palju igasuguseid erinevaid jamasid olnud ja 'sokk' on iga jalatrenn peal + sidemed juhtudeks kui tõesti põen ja tunnen et on vajadus..

Üldiselt võiks igasuguseid abinõusid kasutada et vigastusi vältida..

Kui hetkel probleeme ei ole, siis mingeid sidemeid ja sukke ei ole üldse vaja. Kui kasutada, siis maksimumilähedaste raskuste juures. Muidu ei ole trenni ajal küll mõtet mingeid sidemeid kanda, kui põlvedega otseselt mingit häda ei ole. Nad jäävad ainult nõrgemaks, kui liiga palju igasuguseid abinõusid kasutada. Kui mingi vigastus on olnud, siis on tõesti vahel mõttekas kasutada abinõusid. Mul on endal põlvedega probleeme olnud, siis hakkasin neid siniseid "sukke" kandma ka kergemate harjutuste puhul. Mõnda aega kandsin, aga kui põlvede seisukord paremaks oli läinud, siis hakkasin vaikselt ümber harjutama - ilma sidemeteta. Praegu on põlved korras ja mingeid sukke ei vaja ega kasuta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Noo mul vahepeal põlved valutasid, ilmselt kasvust.. enam pole eriti täheldanud seda valu, kuigi kadunud ta siiski pole.. ''sokid'' oleks mõtekas siiski osta?

Muudetud kasutaja Infinity poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Noo mul vahepeal põlved valutasid, ilmselt kasvust.. enam pole eriti täheldanud seda valu, kuigi kadunud ta siiski pole.. ''sokid'' oleks mõtekas siiski osta?

Kui mingi harjutus põhjustab valu, siis on mõttekas osta ja kasutada selle harjutuse puhul. Vastasel juhul pigem mitte. Pidevalt kanda ei ole mõttekas ja on ka väga ebameeldiv, kuna põlved hakkavad KÕVASTI higistama, ja kui sa trenni lõpus need "sokid" ära võtad, siis su treeningkaaslased saavad mürgituse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×