Jump to content
-Jaanus-

Roheline tee

Recommended Posts

tundub siiski et roheline tee ei ole eriti tõhus abivahend kaalu alandamiseks.

Millest sa seda järeldad :huh: mina leidsin sealt, et see just väga kasulik kaalualandamiseks ja ka paljudele teistele asjadele ka. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tundub siiski et roheline tee ei ole eriti tõhus abivahend kaalu alandamiseks.

Millest sa seda järeldad B) mina leidsin sealt, et see just väga kasulik kaalualandamiseks ja ka paljudele teistele asjadele ka. ;)

I Ta omadused rasva põletada on ju kuidagi nii magedalt ära märgitud "Teiste eeliste" all. Ju antud artiklis polnud see eriti oluline?

II herr Oldman mainis kunagi teatud topicus, et roheline tee ei ole eriti efektiivne rasvapõletamise abivahend. Pigem õunaäädikat juua. Kasuta otsingut, leiad tolle teema üles.

:huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tekkis aga selline küsimus, et mis vahet on mustal ja rohelisel teel?

Pole päris kindel aga nad enamasti vist samad. :lol:

Aga siin veel http://www.coffeetea.info/ee.php?page=topi...article&id=1272 :blink:

no ega ikka ei ole küll

roheline tee on üldse viimase aja trend

roheline on tunduvalt lahjem ja lahjema maitsega.

kõige lihtsam on teha vahet kasvõi värvil, kui jättta tassi lusikas teed ja vesi läheb tumedaks, on must tee

enamus tavalisi poeteesid on kas mustad või puuviljateed, roheline tee on tavaliselt eraldi märgistusega

kui sind tee huvitab, siis otsi netist MATTE tee kohta, olen selle kohta väga palju head kuulnud. Maitseb nagu kaseviht, aga pidavat tervislik as hell olema

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tekkis aga selline küsimus, et mis vahet on mustal ja rohelisel teel?

Neid tehakse ikka samadest teelehtedest. Mustaks muutub tee kui ta on õhu käes piisavalt kaua olnud. Rohelist peetekse tervislikumaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rohelist aurutatakse.

ja MATTE tee ei ole üldse tee tegelt:) Aga päris huvitav on ta küll jah. Erineva tõmbamisega saab kas rahustavat või ergutavat efekti...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tekkis aga selline küsimus, et mis vahet on mustal ja rohelisel teel?

Vahe on selles, et musta nagu ka punast, kollast, valget, ... on keemiliselt töödeldud. Tänu sellele on kaotanud nad ka palju nö. ravivaid-tervistavaid omadusi. Roheline tee seevastu aga kõige looduslikum nagu ka näit. pruun suhkur, pruun riis jne. Ise olen jõudnud arusaamisele, et ei ole mõtet seda keemiliselt töödeldud "sodi" endale sisse ajada. Näit. kõrgema sordi nisujahu - organismil ei ole sealt sisuliselt midagi saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nalja teed cannar ve? Ei nisujahu ega musta teed ei ole "keemiliselt" töödeldud. Rohelist teed aurutatakse kergelt, musta kuivatatakse. Nisujahu on lihtsalt selliselt jahvatatud, et ainult tärklis tera keskmisest osast on järgi ning organismil on sealt saada süisvesikuid. Tõsi, terve tera on igti kasulikum. Ja punane tee on "rooibos" see on teine taim üldse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Soovitan!!

Leidsin ühe lehekülje rohelisest teest ja siin peaks vist vastused olema nii mõnegile.Olen siit lugenud erinevaid asju rohelise tee kohta ja siin on tõde. :lol:

http://www.coffeetea.info/ee.php?page=topi...article&id=1279

Vastus ju olemas. Asendame siis sõna "keemiliselt" töödeldud sõnaga "oksüdeeritud". Kui sa tähelepanelikult lugesid teema algataja artiklit siis oli seal ju kirjas, et must tee tänu oksüdatsioonile kaotab oma vähivastased omadused ja potentsiaalsed antioksüdandi koostisosad hävitatakse.

Mis puutub kõrgema sordi nisujahusse, siis (süsivesinikke - loomulikult aga...) soovitan uurida vastavat kirjandust enne kui vaielda. Mõtetu vaidlus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Keemiline töötlemine minu sõnavaras on töötlemine teiste kemikaalidega.

Ja ma ei vaidlegi:P Kirjanudst ka päris palju loetud aga hea meelega loen veel - on sul mind kuskile allikatele suunata?

Kõrgemas nisujahus jah muud ei ole, sest tänapäeva töötlus jätabki ainult tera keskmine, kihi, mis on puhas tärklis. Ja seal peale süsivesikute tõesti midagi ei ole. Nii mitmeski mõistes mõttetu toit seega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rohelise teega sama lugu,mis Fat Burneri vms spordijoogiga,et algul ei pruugi maitseda,aga kui oled teist korda proovinud juua,siis juba tundub joodav olevat.Minul ja veel paaril tuttaval oli vähemalt sedasi. Aura tegi või teeb rohelise tee jooki ja see täitsa hea teisel korral maitses:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tekkis aga selline küsimus, et mis vahet on mustal ja rohelisel teel?

Vahe on selles, et musta nagu ka punast, kollast, valget, ... on keemiliselt töödeldud. Tänu sellele on kaotanud nad ka palju nö. ravivaid-tervistavaid omadusi. Roheline tee seevastu aga kõige looduslikum nagu ka näit. pruun suhkur, pruun riis jne. Ise olen jõudnud arusaamisele, et ei ole mõtet seda keemiliselt töödeldud "sodi" endale sisse ajada. Näit. kõrgema sordi nisujahu - organismil ei ole sealt sisuliselt midagi saada.

Lapsik jutt

Valge tee on kõige puhtam ja väärtuslikum tee.

Roheline tee on lühidalt ülekasvanud valge tee.

Must tee on roheline kääritatud tee.

Oolong on Musta ja rohelise tee vahepealne etapp, millises on mõlema paremad omadused.

Oolongit joo talvel. Rohelist teed joo suvel, sest see "jahutab" organismi maha.

Must tee on joobeks ja valge tee asjatundjatele.

Aga otsida teest mingit imerohtu on sama nõme kui valida toidulisandid oma põhitoiduseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Soovitan panna suhkrut ikka ka sisse sest ilma selleta see kaalualandamine läheb vaevaliselt ja maitse on ka suhteliselt ebameeldiv.Muidugi kui panna suhkurt liiga palju tee sisse siis hakkab keha rasvuma(ei soovita yle 2-e teelusikatäie).tee ei tohi olla liiga magus ega ka liiga mõru.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma ei saa aru mida kõik teevad selle teega et seda juua ei saa

roheline tee ei ole tume, see on kergelt roheline ja veidi hägune, olenevalt sordist

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga kuidas ma pakilt lugedes saan kindel olla, et värv just roheline on? Loll ja rumal küsimus, kuid meeldiks just juua rohelist värvusega teed, mitte rohelist teed mis on pruuni värvusega. Olen mitmeid kordi alt läind. Muidugi oleneb sordist, nagu qmaster ütles, kuid roheline tee võib-olla ka vägagi pruun. Kui keegi Pärnu inimestest oskaks öelda, kus rohelist teed leida, mis oleks ka rohelise värvusega, sisi oleks väga tore.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mitmest teelusikast päevas hakkab õunaäädikas organismile kahjulikuks muutuma - ehk kas on tervislik võtta 1 teelusikatäis õunaäädikat pärast igat söögikorda (6-7x teeusikat päevas)?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mitmest teelusikast päevas hakkab õunaäädikas organismile kahjulikuks muutuma - ehk kas on tervislik võtta 1 teelusikatäis õunaäädikat pärast igat söögikorda (6-7x teeusikat päevas)?

1 tl õunaäädikat + 1tl mett lahustad leiges vees.

Aga parem ära võta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×