Jump to content
riimo

rinna taandareng v ületreening?

Recommended Posts

tervist..mul selline lugu et hakkasin suve algusest regulaarselt trenni tegema jõusaalis ja muidugi ka massilisajat sööma..rinda tegin 2 korda nädalas..huvitav on aga see et kui ennem surusin üles 90 siis nüüd läheb 80 vaevalt:S..muidugi teen ka kaldpingil surumist ja hantlitega surumist samal päeval..aga olen nüüd vähendanud rinna treenimist korra nädalale,aga ikka nagu läheb alla ja juurde ei tule midagi..kõikide teiste lihasgruppidega olen rahul...jõud tuleb,ei kurda..aga rind on nö.kinni...ja kuna triitseps ja õlg ja kõik muu mis peaks mõjutama surumist areneb koguaeg siis on päris jama kui tulemused allamäge lähevad:(..olen proovinud ka erinevaid kavasid aga null..üldiselt olen ikka jäänud selle juurde et 3-4korda 6-10..äkki peaksin vahepeal kergema raskusega ja rohkemate kordustega proovima?oskab keegi abi anda?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tervist..mul selline lugu et hakkasin suve algusest regulaarselt trenni tegema jõusaalis ja muidugi ka massilisajat sööma..rinda tegin 2 korda nädalas..huvitav on aga see et kui ennem surusin üles 90 siis nüüd läheb 80 vaevalt:S..muidugi teen ka kaldpingil surumist ja hantlitega surumist samal päeval..aga olen nüüd vähendanud rinna treenimist korra nädalale,aga ikka nagu läheb alla ja juurde ei tule midagi..kõikide teiste lihasgruppidega olen rahul...jõud tuleb,ei kurda..aga rind on nö.kinni...ja kuna triitseps ja õlg ja kõik muu mis peaks mõjutama surumist areneb koguaeg siis on päris jama kui tulemused allamäge lähevad:(..olen proovinud ka erinevaid kavasid aga null..üldiselt olen ikka jäänud selle juurde et 3-4korda 6-10..äkki peaksin vahepeal kergema raskusega ja rohkemate kordustega proovima?oskab keegi abi anda?

e-ee ...

miks mulle tundub,et sul toitumisega midagi korrast ära, :huh:

Äkki tutvustad oma menüüd.

Lisaks - palju kaalud,kui pikk&vana?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
e-ee ...

miks mulle tundub,et sul toitumisega midagi korrast ära, :D

Äkki tutvustad oma menüüd.

Lisaks - palju kaalud,kui pikk&vana?

kaalu mul 77-78 pikkust 183 ja vanus 21

avastasin ka milles asi..täitsa loll lugu..massilisajast pole siiamaani kasu olnud sest olen seda iga kord peale trenni võtnud ainult 1/3 õigest kogusest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No, kui sa päris näljas oled, siis ei tule üksi tulemus. Teiste üle sa ei kurda, siis peab toitumine balansis olema. Vaja on lihtsalt kasutada erinevaid jaotusi.

Surumine Kaldpink - 4x8

Surumine lamades Kitsas haare - 3x10-12

Surumine rööbaspuudel - 4x8

"Surnud punkti" ületamiseks proovi veel, treeningpäevade vahetust, aega, kehaosade variatsiooni, varieeri vastupanu ja mängi seeriatega. Keegi saa sind rohkem aidata, kui sa ise.

"Ületreeningu" vältimiseks soovitan rind üks nädal kavast välja jätta, taastad oma energiareservid. Maga igapäev regulaarselt 8-10h ja tulemus tuleb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Treening tuleks jaotada tsükliteks. Ükski organism ei pea ju lõputult vastu. Näiteks ühe tsükli kestus oleks ca 4 nädalat, siis kerge nädal vahele näiteks 50-65% raskustega kerge pumpamine.

LIsaks kas on vajalik rinna treening 2 korda nädalas. Kui jõud on vähenenud, siis see kindel märk sellest, et rind kas ei taastu või on tegemist ületreeninguga. Lisaks 2 korral nädalas võiks kindlasti kasutada erinevaid harjutusi, et rind saaks koormuse erinevate nurkade alt ja et treening ei muutuks üksluiseks alateadvuse jaoks.

Hetkel soovitan teha kerge nädala ning alustada rinna treeningut seejärel esialgu korra nädalas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×