Jump to content
Pjoonas

Odav valk

Recommended Posts

Ostsin isegi seda hiljuti, 4 kilo kohe :D Vadak nagu vadak ikka, maitse ka ok.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eh väga tore ;)

Samast kohast tellisid?

Tellimisega probleeme ei olnud?

Ei olnud, sain vist 3-4 päevaga kätte :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Huvitav kas siin on inimesi, kes keemiat ei kasuta? :o:o

Ma olen nüüdseks juba üle 2 aasta jõusaalis käinud ja pole siiamaani ühtegi toidulisandit kasutanud. Või noh.. Multivitamiine ikka kasutan ning need on ka ju tegelikult keemiliselt toodetud toidulisandid.

Nüüd võibolla isegi kasutaks, kui materiaalne seis kindlam oleks ja kui inimesed õigeaegselt neile laenatud rahad tagasi maksaksid :huh:.

180.- EEK eest 900g vadakuvalku tundub väga ahvatlev pakkumine ning pani isegi minu praegu sente ja kopikaid kokku lugema. Minu kiitus teema autorile ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
http://www.powerman.ee/index.php?go=produc...&act_pr=297 Või siis see huvitav kas need ikka erinevad asjad :o või lihtsalt üks massilisajaks tembeltatud ja teine valguks,kuigi üksja sama asi :huh:

Mõlemad ikka massilisajad vast:)

70% süsivesikuid ja vaid 14% valke. Seal määratud üks portsjon jääb küll vist väikseks, sisaldab ainult 7g valku ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mõlemad ikka massilisajad vast:)

70% süsivesikuid ja vaid 14% valke. Seal määratud üks portsjon jääb küll vist väikseks, sisaldab ainult 7g valku :huh:

'Seljuhul jääb see toode küll väheke lahjaks vist sellepärast ta nii odav ongi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Targem osta omal soovil valku ja siis sinna viinamarjasuhkru(40kr/kg) topelt juurde :huh:

Ja teebki sama välja mis need massilisajad ;)

Muudetud kasutaja Pjoonas poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Targem osta omal soovil valku ja siis sinna viinamarjasuhkru(40kr/kg) topelt juurde ;)

Ja teebki sama välja mis need massilisajad :o

Seda külll,minuarust kaa ega need massilisajad nüüd midagi head küll pole,vähemalt endal sihuke mulje jäänud :huh:

Aga see valk mis eelnevalt siin teemad oli see 185 kr see kah kuidagi maru imelik v mis ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
http://www.maxsport.ee/shop/product_info.php?products_id=322

Küsimus siis selline, kas keegi on kasutanud? On maitse väga jube?

Valk peaks põhimõtteliselt olema nagu valk ikka, pole mõtet ju poole kallmiat osta.

Ja kui ma õigesti aru olen saanud on see ikka vadak?

O.o mida kura*it. Nii odav

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seda külll,minuarust kaa ega need massilisajad nüüd midagi head küll pole,vähemalt endal sihuke mulje jäänud :huh:

Aga see valk mis eelnevalt siin teemad oli see 185 kr see kah kuidagi maru imelik v mis ?

Miks maruimelik? Liiga odav ?

No siin tasuks meenutada,et vadak on tegelikult piimatööstuse jääkprodukt, prügi sisuliselt, seega ei olegi siin midagi imestada ,kui seda teinekord odavamalt saab ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks maruimelik? Liiga odav ?

No siin tasuks meenutada,et vadak on tegelikult piimatööstuse jääkprodukt, prügi sisuliselt, seega ei olegi siin midagi imestada ,kui seda teinekord odavamalt saab :o

Ta vist jääb jah üle kohupiima tegemisel, siis tehakse sellest kuidagi pulber ja ongi kallis toidulisand ;)

Aga jah selle 185 kroonise kohta küll kallis öelda ei saa :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selle odavuse seisukohalt peitub nipikas. Koti alt võid vaadata PARIM ENNE tähtaega ja see lõpeb samal kuul. Teema algataja poolt väljapakutud proteiini õige hind on tegelikult 900g 370 krooni. Ale enne lõppu, millest ei teavitata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×