Jump to content
expertkenny

Snus (mokatubakas)

Recommended Posts

Kas see on tõsi, et snus "lõdvestab" lihaseid. Kuskil olen kuulnud sellist juttu, et kas selles on mingi iva?

Ma ei usu, et se midagi sul lõdvestab.

Öeldakse, et suits lõdvestab närve, Suits ei lõdvesta närve

Ma ei saa aru üldse mida suitsus leitakse, mulle küll ei istund ja mõne mahviga ei saa sa ka mingit sõltuvust, et maha jätta ei saa

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pika kasutamisel teeb ta hambad sinakaks, rootsis käisin vahetusõpilasena ja seal 1 pereisa oli kes koguaeg tarvitas seda, nagu ahelsuitsetaja (ahelsnussitaja :lol:) ja temal olid sinised hambad :D, selliseid inimesi oli seal veel paar tükki.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pika kasutamisel teeb ta hambad sinakaks, rootsis käisin vahetusõpilasena ja seal 1 pereisa oli kes koguaeg tarvitas seda, nagu ahelsuitsetaja (ahelsnussitaja :lol:) ja temal olid sinised hambad :D, selliseid inimesi oli seal veel paar tükki.

Sa ie taha teada mis ma selle ahelsnussitaja asemele alguses lugesin :D, ei tea mull snus ei meeldi, suht paljud teevad seda aga ma ei näe miõtet sellel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Igaljuhul eelistasin (eelistan) mokatubakat tavalisele sigaretile, küll tekkis üsna totakas tunne kui 3 või 4 padjaga sai ringi lastud, mudaga hajus natuke paremini ära :D

Muudetud kasutaja musmusmus poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

siit saab mokatubaka kohta midagi teada: http://www.tubakas.ee/reading/snus.htm

ise tarvitasin ka seda kuangi paar aastat, aga peale mandli oppi lõpetasin ära. Paar päeva tagasi sõber pakkus ja panin ka ühe huulde, joppakolla kus pani sõitma katuse :D lõpus oli igaljuhul selline tunne, et panen ropsi vist :wacko:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×