Jump to content
Anisse

Ülikond jõulisele kehaehitusele

Recommended Posts

Kas sa saaksid jagada täpset mudelit või mudelinumbrit või etiketti? :)

No võin ju, aga kindlam on sul minna poodi Macy's ja proovida ise selga erinevaid variante.

Seal on neid igas suuruses, igas laiuses, erinevast riidest ja erinevatelt firmadelt.

Ja erinevate firmade toodang istub erinevalt. Mõni on seljas pehmem ja vabam, mõni kangem ja paksem.

Mõni riie hülgab tolmu, samas mõni nagu lausa kisub külge. Mõni kortsub kergelt. mõni mitte.

Pole küll seesama, aga siin on hea näide slim fit-ist. Vöö on ikka 6 tolli väiksem kui rind. Mitte vastupidi.

http://www.ebay.com/itm/550-Calvin-Klein-46R-Mens-Slim-Fit-Charcoal-Gray-Pinstripe-Wool-Suit-/130616874804#ht_2997wt_1166

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seda tegelikult slim fit tähendabki - särk või pintsak on ülevalt lai ja alt kitsas. Regular on kastitaoline. Samas on muidugi mõned disainerid valesti aru saanud ja arvavad, et meesterahvad on pliiatsikujulised. Enamus on siiski normaalsed.

Fashion is my thing :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kust ostavad kasutajad ülikondi, mis selga istuks?

Andke soovitusi, võiksite ka kirjutada, mis hinnakategooriasse jäävad.

Ise parajasti otsin ja kardan, et pean hirmsalt ümber tegemise eest maksma hakkama.

Baltman, monton ja hugo boss läbi vaadatud, viimases olid kõige kehvemini istuvad (56 nr oli suure kõhuga)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kust ostavad kasutajad ülikondi, mis selga istuks?

Andke soovitusi, võiksite ka kirjutada, mis hinnakategooriasse jäävad.

Ise parajasti otsin ja kardan, et pean hirmsalt ümber tegemise eest maksma hakkama.

Baltman, monton ja hugo boss läbi vaadatud, viimases olid kõige kehvemini istuvad (56 nr oli suure kõhuga)

Kui muud üle ei jää tuleb õmbleja juurde pöörduda, mina lasin endale õmmelda, kah ei suutnud leida sellist hästi istuvat

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kust ostavad kasutajad ülikondi, mis selga istuks?

Andke soovitusi, võiksite ka kirjutada, mis hinnakategooriasse jäävad.

Ise parajasti otsin ja kardan, et pean hirmsalt ümber tegemise eest maksma hakkama.

Baltman, monton ja hugo boss läbi vaadatud, viimases olid kõige kehvemini istuvad (56 nr oli suure kõhuga)

Ei saagi poest osta.Rinna, vöö ja reie ümbermõõdud, õigemini nende vahekord, on mul poes müüdavatae ülikondade jaoks täiesti valed.

Sumo-kükk mõjus ülikonnapükste ostmisplaanidele katastroofiliselt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen ka nendes tüüpilistes ülikonnapoodides šoppamisega alla andnud. Olen seni saanud enda ülikonnad nendest poodidest, kuhu viiakse hooajast ülejäänud kaup või siis mannekeenide seljast võetud ülikonnad. Ühelt poolt on ülikonnad odavamad ning teisalt olen märganud, et mul ongi täpselt nn. mannekeeni keha, ehk seni pärinevad mu ülikonnad mannekeenide seljast. Ainuke viga on see, et tavaliselt ei õnnestu nii triikpükse ja ülaosa korraga klappivat saada. Samas see otsimine on seni hinna suhtes ära tasunud ^_^

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui asi eriti kehvaks peaks minema sul ning ei leia ja on hädasti vaja korraliku endale sobivat ülikonda siis kindlasti saadakse sind selle hädaga välja aidata Moetänaval mis asub Veerennis ning seal on siis üks montoni/baltmani jne ühispood kus saad valida kõik oma ülikonna detailid ise, ooteaeg on vist miski 6 nädalat vms. Hind sõltub inimese mõõtudest ja kui ma kunagi 130kgsena lasin teha siis maksis kogu kupatus 600 euri umbes..

Muudetud kasutaja Tim. poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui muud üle ei jää tuleb õmbleja juurde pöörduda, mina lasin endale õmmelda, kah ei suutnud leida sellist hästi istuvat

Ja palju läks?

Eks ta õmmeldes hakkab 400 pealt, nii palju kui ma kuulnud olen. Ilma materjalikuluta. See veel otsa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hakkasin hirmuga oma ülikondi proovima. Ainult 1 vaba aja pintsak sobiks veel patuga pooleks :S Muidu ostsin neid enamus Marks & Spencerist.

Hullem lugu on märja kalipso leidmisega sukeldumiseks. No polegi olemas mulle sobivat. Roni kasvõi tuukri ülikonda. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sain baltmanist ikkagi. 52 läks väga napilt üle õlgade selga, 54 oli juba keskkohast lai nagu puri ja seda ei tahtnud.

Nüüd olen veidi dieeditanud ja istub küll :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eestis on ülikonnad ikka maru kallid ma vaatan. Mina sain kunagi omale Kilt Shopist £156 ja siis ka veel kohendati õlgadest ja reitest parajaks. Muideks täitsa tavaline vesti ja pindsakuga ülikond oli.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×