Jump to content
Anisse

Ülikond jõulisele kehaehitusele

Recommended Posts

Ei õnnestu kusagilt Tallinnast leida pintsakut mis selga läheks ja istuks :huh:

Alati mure, et ülevalt kitsas ja alt lai. Aga hädasti vaja kuu aja pärast

Käisin täna Baltika firmapoes, seal anti proovida kõige suuremat mis neil on - õlgadest isegi vast oli ok, aga triitsu-biitsu koha pealt eriti liigutada ei saanud ja alt oli nagu seelik (mõni väiksem tüdruk mahuks kenasti sisse :o )

Seega küsimused:

Kust ostad/"lased teha" oma ülikonnad(pintsaku) Sina?

Soovitage palun meeste rätseppa!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen ostnud mõned oma viimastest ülikondadest (pintsak nr.64 ja 66) Järve keskusest ja Rock al Mare Kaubanduskeskusest.

Firma on FOSP (fabrika Odezdi Sankt Peterburga), neil on seal oma pood ja suuruseid on kuni 70.

Probleeme on olnud pükstega, sest need on mul 56 või 58 ja need tuleb ümber teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mu isa saab ka vahest Fosp'ist ja vahest Baltmanist. Peab lihtsalt joppama , aga jah isegi mul õblukesel on raske leida näiteks vabaaja pintsakut. õlgadest või seljast kitsas alt jummala suur .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vat see on huvitav.Mul oleks ka normaalset ülikonda vaja.Praegusel on õla õmblused kitsamalt kui mu õlad.Mina suure tõenäosusega saaks pintsaku, aga suurtel meestel läheb ilma rätsepata küll raskeks.Ma hiljuti ostsin ka uued teksad, kõik müüja antud olid ümber jala nagu retuusid. Lõpuks leidsin head laiad teksad, millesse jalad ka ära mahtusid, ühest räpipoest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvitav küll, et mina olen oma 175cm ja 83-90kg juures küll leidnud normaalseid ülikondi, mis hästi istuvad. Püksid on muidugi 4-6 numbrit väiksemad olnud, aga pintsakud istuvad küll väga hästi. Ostnud olen viimased 2 ülikonda Baltmanist. Viimase ostsin Tallinna Viru keskusest ja eelviimase vist Tartu Lõunakeskusest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaubamajas on minu teada selga kohendamine tasuta, kui ülikonna ostad.

Endale pulmaülikonna lasin salongis teha, võttis mõõdud ja selle järgi tehti ülikond.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Küsimus järgmine, et kust kohast teie, lühikest kasvu ja laiemate õlgadega, mehed endale ülikonna olete leidnud. Üks võimalus oleks kindlasti õmbleja juurde minna aga äkki leidub mingi firma kus on ka jõusaali meestele peoriideid. Niipalju kui mina olen otsinud (mitte just väga aktiivselt) ja proovinud siis standardmõõdus ülikonnad mulle ei sobi. Oskab keegi mingit firmat, kohta või õmblejat soovitada? Hea oleks kui te hinnaklassi ka lisaksite.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Noh pintsakuid veel endale leian. Püksid tuleb võtta suuremad ja lühemaks teha... aga need mis reiest parajad, kipuvad jälle vööst jube laiad olema...

See ammu teada, et riided pikematele ja peenikestele meestele, kellel samas tärganud õllekõhuke.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõõduülikondi teevad nüüd nii Gowri kui ka Baltman. Viimase puhul panete vaid Moetänavale aja kirja, lähete kohale, valite meeldivaima mudeli, kusjuures kõiki disainielemente saab muuta, võetakse detailsed mõõdud ja mõne nädala pärast saab ülikonna kätte. Hind algab ca 450 eurost.

Kellel särkidega probleeme, siis neid saab Sangaris ja Gowris spetsiaalselt oma mõõdu ja kehakuju järgi teha lasta, hind al 64 eurost.

Muudetud kasutaja nightq poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mõõduülikondi teevad nüüd nii Gowri kui ka Baltman. Viimase puhul panete vaid Moetänavale aja kirja, lähete kohale, valite meeldivaima mudeli, kusjuures kõiki disainielemente saab muuta, võetakse detailsed mõõdud ja mõne nädala pärast saab ülikonna kätte. Hind algab ca 450 eurost.

Kellel särkidega probleeme, siis neid saab Sangaris ja Gowris spetsiaalselt oma mõõdu ja kehakuju järgi teha lasta, hind al 64 eurost.

Oleme ausad- ei ole odav lõbu :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täiesti normaalne kvaliteetse ülikonna ja särgi hind. Rahvusvahelises mõistes isegi väga odav, sest te ei taha teada, kui kallid on tõeliselt kvalitseetsed kangad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tehasepoodidest võib häid asju odava hinnaga leida (siis need tooted, millele pole poe üüratusuurt vaheltkasu otsa pandud, aga muidu tehasest tulnud uued tooted). Sain 6 korda odavamalt oma eelmise ja viimase ülikonna :) (materjal muideks nähtavalt kallim, kui tavalised ülikonnad poes) (kuna see jäi väga ruttu väikeseks, ratsutan praegu customiga :D) Mudel loomulikult kõige lühem, mis võtta oli, sest kippusid ka pikkuses pikaks jääma selle numbri juures.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Omal ajal ostsin ka Kaubamajast ja seal tehti tasuta ümber - konkreetselt lõigati käed otsast ja tõmmati kühtu kokku, sai enam - vähem ülikonna, millega sai nainegi kositud... :D kuid olen ka ise selle peale mõelnud, et kukile rätsepa juurde minna ja teha reaalselt ülikond mis oleks selga nagu valatud. Seega hea teema algatus ja ehk saan isegi nõu, sest kaua sa ikka ühe ja sama ülikonnaga ringi käid, kuigi pean tunnistama, et tihti ma seda ei kanna. Kuid laseks näiteks sellise teksade juurde käiva pintaskugi teha - oleks ka vahest hea peale panna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pintsakutega on ainult nii, et käed peavad kogu aeg rippuma, nt. peielauas küünarnukke lauale toetades hakatakse küsima, et miks turvamees lauda on lastud. Baltmanist olen saanud ikka kõik omale. Rohkem kasvada ka plaanis pole, seega teenib see mind veel kaua. Kõhuosa on lihtne ju parajaks kasvatada, veidi õlut ja veidi vorste...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täiesti normaalne kvaliteetse ülikonna ja särgi hind. Rahvusvahelises mõistes isegi väga odav, sest te ei taha teada, kui kallid on tõeliselt kvalitseetsed kangad.

Minu kogemus selle ülikonnaga mis endale teha lasin on, et.. olles omanud varem ka välismaalt toodud sarnasesse hinnaklassi kuuluvat standard mudelit(olin loomulikult väike marakratt ja vb ei osanud hinnata seda) on see baltmani enda mõõtude järgi tehtud ülikond ikka klass oma ette sellise hinna eest, minul küll pikkuse & muude suuruste tõttu oli ka hind midagi 620e vms.. Samas on asi väga hea kuna nüüd kui kaal alanenud ja lähiajal ülikonda vaja võin lihtsalt minna ja seda ümber õmmelda, see on sellise ülikonnaga tasuta, piiramata aja jooksul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×