Jump to content
TrinnyS

ostan BodyPumpi DVD

Recommended Posts

käisin Coralis 1a BodyPumpis - olen täielik fänn!!! Nüüd kolisin Lõuna-Eestisse, võimatu on Tartus trennis käia! Proovisin jõusaali ja ujulat jne aga ei, hing igatseb BodyPumpi järgi! Kust saaks osta selle DVD (see võiks ju ometi olemas olla!!!) või tõmmata video netist alla? Et saaksin kodus teha!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
käisin Coralis 1a BodyPumpis - olen täielik fänn!!! Nüüd kolisin Lõuna-Eestisse, võimatu on Tartus trennis käia! Proovisin jõusaali ja ujulat jne aga ei, hing igatseb BodyPumpi järgi! Kust saaks osta selle DVD (see võiks ju ometi olemas olla!!!) või tõmmata video netist alla? Et saaksin kodus teha!

Näib, et uus kava on juba müügis - http://cgi.ebay.com/Les-Mills-BodyPump-Bod...%3A1%7C294%3A50

:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kahtlane. 100 dollarit võimaluse eest tünga saada ja mitu nädalat oodata...

Internet on muidu suur ja lai - sealt leiab kõike. Kui ei leia, siis võid eraviisilisemalt ühendust võtta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

DVD-d on ju mõeldud ainult litsentsiga instruktoritele. Koopiaplaati instruktorilt küsides palud oma treeneril rikkuda lepingutingimusi, mis teda Les Millsiga seovad. Youtube ülespanek on samuti kellegi instruktori poolne tingimuste rikkumine. Nii, et sa ei saagi kahjuks oma soovitud viisil seda asja legaalselt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
DVD-d on ju mõeldud ainult litsentsiga instruktoritele. Koopiaplaati instruktorilt küsides palud oma treeneril rikkuda lepingutingimusi, mis teda Les Millsiga seovad. Youtube ülespanek on samuti kellegi instruktori poolne tingimuste rikkumine. Nii, et sa ei saagi kahjuks oma soovitud viisil seda asja legaalselt.

JuuTuubis on valdavalt üleval suht suvad trennilindistused jms. Mitte originaalõpetus treeneritele. Seega see stuff peaks olema igati aus ja kättesaadav.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aitäh kõigile vastajatele! Sain täiesti lihtsalt Yuotubest vide tõmmata. Uusi seal ei olnud aga vanemad kõlbavad ka. (No mitte nii väga lihtsalt, vanema pojaga kahepeale saime ikka õiged programmid ja driverid enne alla tõmmata ja tõmbamine ise kestis ka terve öö...)

Ja ma ei saa Tartusse trenni, sest mul on 7 kuune laps, teda ei ole kellegile hoida jätta (ei taha ka!) ja Otepäält Tartusse mitu korda nädalas sõita on liiga kulukas ja ajamahukas. Kui töötaks Tartus ja poleks väikest last, siis muidugi käiks Tartus.

Aitäh veelkord nõuannete eest ja väga tore, et selline sait ja foorumolemas on!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×