Jump to content
mario61

Veelkord Combost

Recommended Posts

Selline lugu siis, et loen ja loen ja loen siin sellest kuidas valke, süsivesikuid ja kreatiini kombineerida ja millal võtta jne. Igaüks räägib erinevat juttu ja muidugi ka arusaadvalt, sest asjad toimivad ja mõjuvad igale ühele erinevalt olenevalt nende keha tüübist ja eelnevast kogemusest jne. Seega ma kirjeldaks veidi end ja ehk keegi suudab anda mingi kindla reegli mille järgi ja kui palju midagi segada ja millal tarbida. (mind ei huvita mingeid ülekombineerimised ja täppisteadus 0,5gr kogustes ja ajastuses 30 sek täpsus). tahaks lihtsalt juua trennipäeval (või tuleb ka mitte trennipäeval?) ühe optimaalse sheigi (või ka kaks - nt kreatiin ennem dextroga ja hera80 ja dextro peale trenni vms - mida iganes te soovitate). Kaalun 110kg ja olen 191cm pikk ja varasemalt tegelenud jõutõstmisega ja ennem seda klassikalisega. Mingi hullem lihasmägi ei ole aga eks see lihas rohkem rasvaall peidus ka (siit siis ehk idee mis kehatüüp võiksolla). Käin jõusaalis 3x nädalas 1,5h kord. (1-2x üritan miskit aeroobset teha - nt ujumine või jooks). Sooviks kasvatada lihast ja lihasmassi üldiselt....rasvapõletust eraldi luubi alla ei võta....

Endal selline idee, et tahaks võtta HERA80 ja Dextrot peale trenni (kui jah, siis kui palju peale trenni ajaliselt ja kui palju koguseliselt ja mis suhtega?) Ja kreatiini ennem trenni segatuna samuti Dextroga (kui palju ennem trenni ja kui palju koguseliselt?).

Mis ohud ja mis eeldatav tulemus (kellegil kogemust ehk?)

Parimat

Mario

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma võtaks pärast trenni shake milles on valku 0,4 x kehakaal plus siis paneks sama palju süsikaid ka, kuigi osad ütlevad, et võiks panna topelt. Sinna saad oma kreatiini u 5g sisse panna ja ennem võid ka oma 5g võtta. Oleneb muidugi, kuidas sa kreatiini võtta tahad. Ja muide su hera80 saab jube ruttu otsa, ma leian et ON 100% why gold standard oleks vähe odavam ost. Ja dextroga on ka nii, et võiks poest osta Trauben Zuckeit, mis on siis 500g ja näiteks Maksimarketis oli 17krooni ja mõni sent.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suur tänu sulle leinekas. Unustasingi mainida et olen varem kreatiin monohüdraati tarbinud eestikate tarvis. Ja ma ei võtaks seda kunagi enam puhtalt nagu ma seda tegin. Vaid ikka nt dextroga segatuna vms.

Muudetud kasutaja mario61 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Suur tänu sulle leinekas. Unustasingi mainida et olen varem kreatiin monohüdraati tarbinud eestikate tarvis. Ja ma ei võtaks seda kunagi enam puhtalt nagu ma seda tegin. Vaid ikka nt dextroga segatuna vms.

meil selliseid lisandeid ametlikult müügil ei ole,mida nn combona kokkusegada ei võiks ,peaasi ,et kogused piisavad oleks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×