Jump to content
nohik

Kiropraktik Rainer Kägo

Recommended Posts

Tere. Kas keegi on käinud, abi saanud?

Millise summaga tuleks arvestada ja kui tihti/mitu korda külastada.

Kas olen õigesti aru saanud, et külastus näeb välja nii, et kirjeldan probleemi, väänab selja lahti ja näitab harjutused, mida pean ise sooritama.

Küsin natuke eelinfot, kuna ühe alaselja probleemi tõttu peaksin ilmselt Temaga ühendust võtma.

Kui arvate et rahast ei sobi siin rääkida, oleksin tänulik, kui selle privaatselt saadaksite.

Arvan et on mitmeid, keda see teema huvitaks.

Tänan tähelepanu eest!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere. Kas keegi on käinud, abi saanud?

Millise summaga tuleks arvestada ja kui tihti/mitu korda külastada.

Kas olen õigesti aru saanud, et külastus näeb välja nii, et kirjeldan probleemi, väänab selja lahti ja näitab harjutused, mida pean ise sooritama.

Küsin natuke eelinfot, kuna ühe alaselja probleemi tõttu peaksin ilmselt Temaga ühendust võtma.

Kui arvate et rahast ei sobi siin rääkida, oleksin tänulik, kui selle privaatselt saadaksite.

Arvan et on mitmeid, keda see teema huvitaks.

Tänan tähelepanu eest!

Olen käinud tema juures. Tulemusega jäin väga rahule. Kordade arv oleneb probleemist ja kui palju sul on viitsimist seljaga võimelda, peale visiiti.

Ise olen nüüd peale viimast korda rohkem seljaga võimelnud ja pole enam pool aastat vaja tema juurde minna olnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käisin tema juures umbes aasta tagasi. Kasulik oli tõepoolest. Hinda ma hästi ei mäleta, vist oli nii, et kui on esimene visiit, siis 800.- ja iga järgnev kas 300-500? Ise käisin seal kaks korda.

Muudetud kasutaja veps poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kägo hinnapoliitika on selge näide rahaahnusest, tervisest ei ole siin juttugi.

800.- eest saab mõnes kohas juba 2x käia.

Muudetud kasutaja Andrei8 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul endal ka seljaga jubedad jamad, korda kuidagi ei saa. Kägo hinnad on minu jaoks veidi palju ;) kui oskate soovitada siis võiksite siia postidada mõne odavama kiropraktiku nr ja kui saaks siis mingi hinna ka millega arvestada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina olen dr Männikuga kokku puutunud kahel korral. Korra seljaga ning korra oma õlaga. Siiamaani ei ole temast väga head muljet jäänud, nii tagantjärele tarkusega öeldes.

Kui kohale minna, siis tundub ta väga teadja ja asjalik olevat, katsub ja kombib ja räägib tähtsat juttu suurte sõnadega. Aga ravimeetodiks on temal tabletid ja süstid, mis ei ole alati põhjendatud. Põhimõtteliselt käisime suvel emaga mõlemad tema juures, ja raviks olid samad tabletid ja samad süstid, kuigi mitu kuud hiljem, teise arsti juures selgus, et probleem oli meil täiesti erinev. Samuti ütles dr Männik iga kord peale visiiti, et rohkem pole vaja tagasi tulla. Mina siis vastu, et paneme ikka aja kirja, kui probleem laheneb, siis helistan ja ütlen aja ära. Niiet, ei ole kõige positiivsem mulje temast.

Omalt poolt on seljaga järele proovitud selline arst nagu Tiit Ilves, kes vajadusel paneb selja paika, ja annab harjutused. Samas ei pöördu kohe tablettide vms poole vaid otsib ikka probleemi põhjust veidi põhjalikumalt. Samuti on tema juurde minnes vaja kaasa võtta probleemsest piirkonnast röntken.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kägo hinnapoliitika on selge näide rahaahnusest, tervisest ei ole siin juttugi.

800.- eest saab mõnes kohas juba 2x käia.

Kas see on lahmimine või oskad oma seisukohta kuidagi ka põhjendada?

Alati on ju teenuseid ja tooteid erinevates hinnaklassides. Mõnes kohas, näiteks linna wc-s, saab 400x käia.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei Marko, see ei ole lahmimine. Me elame Eestis, mitte Ameerikas ja hinnad võiks olla ka eestipärased. Selge see, et õppinud mees jne kuid hindadega pingutab üle. Kasumit taotleva ettevõtjana, nagu ka sina, saad sa aru, et mõistlikum on hind hoida kuskil turu piiril kui max positsioonis ja teenida mingi tükikese müügiga. Käibelt on kordades kergem teenida aga paljud Eesti tõugu ärimehed ei mõista seda ... paraku! Ja Kägo ei loo uusi väärtusi vaid pakub teenust, seega oleks tal hinna langetamisega palju võita. Läheks isegi kui hinda 2x alla laseks aga seni käin mujal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina käisin kiropraktik Gunnar Männiku juures. Tema väänas selga ja näitas harjutused. Tagasi minema ei pea, just kui midagi hullu ei juhtu.

Männiku juurde saada on teine teema. ootasin 2008 aasta lõpus mitu nädalat, et üldse aeg kirja panna. sain aja 1,5 kuu pärast. läksin kohale, tuli välja, et sel päeval dr Männiku vastuvõttu ei toimunud. Uue aja sain Märtsi lõppu. Et seljahädaga peab G. Männiku juurde minekul kõvasti aega varuma... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tervitus huvilistele kiropraktikast. yks minu headest söpradest saatis mulle lingi ning arvas et peaksin söna vötma. huvitav on jälgida seda teemat eesti webimaailmas. Tundub, et kiropraktikast veel eriti hästi ei teata. ärge Gunnar Männikule liiga tehke- ta pole kiropraktik- on tubli ortopeed ning tema ravisse kuulub loomulikult tabletid ja systid ka!

Kiropraktik on suures maailmas spordiga tegelevate suur söber. Kiropraktik nöustab, ravib tegeleb profylaktikaga. Kiropraktiku poole pöördutakse ka siis kui on soov treenimisel paremaid tulemusi saavutada. Kui mingi liiges inimkehas ei liigu optimaalselt siis ei saa ka lihast optimaalselt treenida, seda olete ka teie kindlasti kogenud. Normaalselt toimiv liikumisaparaat on igasugu effektiivse treeningu alus.

Mina isiklikult olen oma teadmisi syvendanud erinevate liigeste traumade ja nende taastumiseks. Vigastuste ennetamine on tegelik eesmärk millega kiropraktik tegeleb. Vale on arvata et kiropraktikud vaid väänavad- kiropraktik on liikumiselundkonna ekspert ning suudab nöu anda ka köige nöudlikumale sportlasele. Kui tekib huvi siis heitke pilk www.kiropraktika.ee

tervitustega foorumlastele

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Männiku juurde saada on teine teema. ootasin 2008 aasta lõpus mitu nädalat, et üldse aeg kirja panna. sain aja 1,5 kuu pärast. läksin kohale, tuli välja, et sel päeval dr Männiku vastuvõttu ei toimunud. Uue aja sain Märtsi lõppu. Et seljahädaga peab G. Männiku juurde minekul kõvasti aega varuma... ;)

Ega see ainult Männiku juurde nii pole, ma juba pool aastat üritan spordiarsti juurde aega saada :D siiamaani pole veel saanud, alati öeldakse, et helistage palun jörgmine kuu jaa nii edasi :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Soovitan silmaringi avardamiseks lugeda ka skeptik.ee artikleid, mis puudutavad kiropraktikat:

Üks

Kaks

Minu puhtisiklik arvamus igasuguse manuaalteraapia suhtes - väga suured erinevused tegijates, nende oskustes, stiilides ning klientide omapärades, vajadustes. Ühest tõde leida raske - soovitan kindlasti proovida-katsetada, ent omada selle juures kainet mõistust ning realistlikke ootuseid:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kiropraktigaga ei kaasne mingisuguseid süste ega tablette, kui need on sisse segatud pole vähemalt minu jaoks tegemist enam kiropraktikaga. Ise olen käinud kahe kiropraktiku juures, tulemused olid positiivsed. Teise juurde läksin esimese enda soovitusel kuigi erilist vajadust vahetuseks enda arvates ei olnud. Harjutuste kohapealt soovitati joogat teha. Üldiselt kui seljavalud on tingitud valest seljahoiakust ei ole mõne harjutuse tegemisest erilist kasu, selg vajub ikka tagasi "paika".

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina oskan vaid kiita. Minul on praegu selg taastumas. Tablette andis mulle ainult seepärast, et mul oli kuskil seljas sügaval lihastes põletik. See seljavalu oli tingitud sellest, et olin väga vähe selga treeninud ja peale trenne ei olnud ennast korralikult venitanud.

Mina käisin Männiku juures Karellis 600 krooni eest. Andis visiitkaardi mulle pärast kuskile Kalevisse, kus tal hinnad odavamad (e. umbes 400)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kägoga ei jäänud rahule. käisin 4-5 korda. maksin ilget hinda ja kasu ei midagi. ütles et "tule käi ikka veel ja veel."

rahakott pole mul kummist nii et teda ma ei SOOVITA kellelegi. kuigi paberid kusiganes rootsi ülikoolidest ja kus veel.

ja hr.kiropraktik, kui see sina oledki R.Kägo, siis ära solvu. see on AINULTt minu arvamus ja ma jään selle juurde.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
sorry, aga ei usu eriti nendesse imearstidesse ja nõidadesse

Mis sa nüüd nagu ei saanud täpselt aru mis kiropraktika on või misasi? Tean küll et vana postitus aga no oleme ikka reaalsed nüüd.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ega see ainult Männiku juurde nii pole, ma juba pool aastat üritan spordiarsti juurde aega saada :lol: siiamaani pole veel saanud, alati öeldakse, et helistage palun jörgmine kuu jaa nii edasi ;)

Kui tahad saada spordiarsti juurde, siis tee 1 kaval nipp ja märgi ta endale perearstiks ja ongi sul kogu aeg spordiarst käepärast. Ise tegin nii 1999.a ja praegu on kogu aeg mul võimalik tema juurde minna :-).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma käisin seal ära ja teen igapäev neid harjutusi, sain suve alguses spordiarsti juures ka käidud, ta ytles, et on spondüloos (selgroolüli murd, maakeeli).Perearsti juurde minnes suure kaalukaotuse ja ägeda valu pärast sain lõpuks ka pika jonni peale närviarsti juurde aja ja ta saatis mind sellesse masinasse MRI kompuutertomograafia vms. Igatahes vist on disk paigast ära ja nüüd teen kodus vaikselt trenni, vahepeal ei saanud päris mitu kuud teha.Vaiksed valud on, aga ma arvan et ma peangi sellega elama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×