Jump to content
algaja_muskel

algaja jõusaalis käija

Recommended Posts

Tervist,

Olen 24. aastane 182 cm pikk ja 80kg kaaluv meesterahvas ning sooviksin saada nõu kuidas vabaneda mõnest üleliigsest kilost(ca 6kg) mis on tekkinud kõhu piirkonda kattes sealolevad kõhulihased. Ei julge endale ise ka dieeti määrata, sest kardan et panen endale vale retsepti(olen lugenud kahjustada saanud maksadest jne tänu valele retseptile). Samas sooviks ka lihaste toonust suurendada. Küsimus siis olekski et mitu korda nädalas jõusaalis käia, kuidas toituda ja milliseid toidulisandeid kasutada(kogused ja mitu korda- ning millal päevas).

Tegelen vabal ajal jalgpalliga ja tööks on kontoritöö.

Eelkõige ma tahakski teada, mis toidulisasi kasutada ja mis koguses ning mis oleks peamine tegevus kaalu alandamiseks kuid samas ka lihastoonuse suurendamiseks.

Kui palju aitab pikamaa jooks kaalu alandamisele(jooksen 3 korda nädalas 5km..kokku 15km nädalas siis)

Leidsin ühst artiklist sellise väljavõtte...kas see on normaalne ja milliseid tooteid soovitate iga punkti juures!?!?

Toidulisade soovitused:

1. Valgupulber (vadak), hommikusöögil ja pärast treeningut

2. Kreatiin, pärast treeningut 5 – 10 g

3. Glutamiin hommikul ja pärast trenni 10 g

4. Kalaõli 2 – 4 hommikul ja õhtul

5. Rasvapõletustoode

6. Taastusjook

Ette tänades,

Jaan

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tervist,

Olen 24. aastane 182 cm pikk ja 80kg kaaluv meesterahvas ning sooviksin saada nõu kuidas vabaneda mõnest üleliigsest kilost(ca 6kg) mis on tekkinud kõhu piirkonda kattes sealolevad kõhulihased. Ei julge endale ise ka dieeti määrata, sest kardan et panen endale vale retsepti(olen lugenud kahjustada saanud maksadest jne tänu valele retseptile). Samas sooviks ka lihaste toonust suurendada. Küsimus siis olekski et mitu korda nädalas jõusaalis käia, kuidas toituda ja milliseid toidulisandeid kasutada(kogused ja mitu korda- ning millal päevas).

Tegelen vabal ajal jalgpalliga ja tööks on kontoritöö.

Eelkõige ma tahakski teada, mis toidulisasi kasutada ja mis koguses ning mis oleks peamine tegevus kaalu alandamiseks kuid samas ka lihastoonuse suurendamiseks.

Kui palju aitab pikamaa jooks kaalu alandamisele(jooksen 3 korda nädalas 5km..kokku 15km nädalas siis)

Kas su treeningkoormused on nii suured,et ei saa tavatoidust enam vajalikku valgukogust kätte?

Äkki tood näite oma koormusest?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kindlasti soovitan eelmainitud toitumis- ja treeningkava tellida. Vadaku valgu kohta ma ei ütle ühtki halba sõna ,sest valk on alati hea aga võta seda aint peale trenni. Kreatiin ja glutamiin pane kohe kappi ära , need võta kasutusele siis kui oled vähemalt aasta treeninud . Kalaõli on hea valik !!!

Edu sulle !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina võtaks algaja kava ja teeks kolm korda nädalas(E,K,R) ning jooksud vabadel päevadel.Esialgu pole mõtet lisanditele rõhku panna.Las organism harjub jõusaali koormusega umbes kolm kuud.Kiiret tulemust ei ole mõtet loota ja tuleb jälgida kaalu.Ega see kaal ei ole kerge taanduma jõusaalis käies,sest lihas on tihkem kui rasv.Soovin edu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×