Jump to content
scott89

??Spetsiaaltooted??

Recommended Posts

Mis te arvate siis spetsiaaltoodetest :D ?

Mis te kokkuvõttlikult arvate nendest?..usun et pole paljud kasutanud neid,kuid

sellepärast ma küsingi just teie käest mis te arvate kui te kasutaks midagi neist?? kas oleks kasu neist toodetest või oleks hoopis kahju ?? :D julgeksite proovida või ei ;) ?

nt: see http://shop.fitness.ee/product_info.php?cP...products_id=491

või siis hoopis 5-Methyl-7- Methoxyisoflavone

on anaboolse toimega toode, mis on uuringutes näidanud end sama anaboolsena, kui steroidid, kuid ilma negatiivsete kõrvalmõjudeta. Katsetel on täheldatud 2-3 kg lihasmassi juurdekasvu kõigest paari nädalaga. „5-Methyl-7- Methoxyisoflavone” parandab ka valgusünteesi ning seetõttu kasutatakse oluliselt enam valke ära just lihaskasvuks. Keelealusel manustamisel läheb „Methoxy” vereringesse 30-60 sekundiga.

noo ja sihuke asi??

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis te arvate siis spetsiaaltoodetest :D ?

Mis te kokkuvõttlikult arvate nendest?..usun et pole paljud kasutanud neid,kuid

sellepärast ma küsingi just teie käest mis te arvate kui te kasutaks midagi neist?? kas oleks kasu neist toodetest või oleks hoopis kahju ?? :D julgeksite proovida või ei ;) ?

Minu subjektiivne arvamus on järgmine.

Kui näen eriti värvilise pakendiga toidu-lisandit, vm toodet, siis toode ostmist ei vääri. Enamik neist spets-lisanditest sedalaadi värvilise pakendiga ongi.

Kui tootel on mingi uuenduslik koostis-osa, mida spets-toodetel tihtipeale reklaamitakse olevat, siis googeldades selle kosotisosa kohta, ja selel totoe kohta, ei leia tihtipeale head seletust uuendusliku aine mõju ja toimemehhanismi kohta, leiab vaid subjektiivseid (teinekord isegi kinnimakstud postituste ilmega) mõtteid, millega pole midagi peale hakata. Toosama Anator P70 oli kunagi üks toode turul, otsisin pikalt seletust selel toime kohta, ja läks tunde, kui leidsin mingi vastuse lõpuks tohutust hulgast sõkaldest, ja too seletus andis seletuse selel toote kohta, ei mäleta enam seda seletust, kuid oli ta loogiline, teaduslikum, ja üks ainus, mida leida võis kogu subjektiivse foorumi häma sees, see seletus andis mõsita, et spets-tootest treenijale kasu pole. Et see kodutöö kestis tunde, ja sedalaadi ajaraiskamist on kallis ja tüütav teha, seetõttu parem jääda asjade juurde mida tunned. Spets-toodete puhul ei anta tihtipeale ka koostisosade kohta ülevaadet, öeldakse, et sisaldab võlupulbrit koguses X grammi, aga mis täpsemalt võlusegus on, ja mitu grammi iga komponenti seal võlujahus on, seda ei leia ei toote pakendilt, ega ka googeldades mitte, googeldades toote kohta leiab taas palju häma foorumitest, ühtegi neist ei saa kuulda võtta, kuna tegu põhjendamatute subjektiivsete muljetustega, nagu ka käesolev minu postitus.

Tundub, et need eritooted on eriti kallid. Võta suvalise lisandi kogumassist/kogupakendist valgu kaal, lisandi netomass, ja hind, ja arvuta valgu hind grammi kohta selle toote puhul, võrdle hindu. Süsivesikute, rasvhapete, jm lisandite (karnitiin, kreatiin) hinna saad ka ära võrrelda. On näha, et hind spets-toote koostis-osadel kõrge. Võiks mõelda ,et mul on vaba raha, mis see 1000 EEK-i ikka investeerida ühe spets-toote peale, siis tegelikult on see üsna kulukas, sest see spetstoode kulub väga kiirelt, võimalik et ühe kuuga. Lisaks on toidu, valgulisandi, süsivesiku-lisandi kulu seejuures veel otsa, need kõik arvud kokku pannes, tuleb üsna kulukas väljaminek kokkuvõttes.

Spets-tooteid mina soovitaks korra proovida kõigest, rohkem mitte, see nn kooliraha proovimise käigus, on hind hea kogemuse/õppetunni eest normaalne, saab teadmisi juurde, entusiasmi, kogemuse. Üldiselt aga ise spets-tooteid ei arva kasulikuks ostuks olema. Ostan vadakut, süsivesikuid, eraldi toodetena, mõlemat 5kg, kogukulu 1500 EEK-i, võrdle seda rahasummat nüüd 1000EEK'ise 1KG-se spets-tootega.

Nn veidi spetsiifilistematest toodetest olen ise proovinud:

*beeta-alaniini [trenni-eelne erguti]

*tribulus [hormonaal-süsteemi tasemel lihaskasvu toetus]

*kreatiin-pürovaat [rasvapõleti]

Värvilise pakendiga spets-toodet nagu AnatorP70 jms, pole proovinud, ega pea õigeks proovida, nimetatud kolm spetsiifilisemat toodet on ka juba piisavalt kogemust ja uudishimu rahuldanud.

Mina arvan, et need spets-tootet on mõttetus, jäävad alla vadak/süsivesik kombinatsioonile.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ise soovitaksin proovida sellist toodet nagu nitrobolic extreme ,nende toodetega on juba selline asi ,et ei mõju nad inimestele ühtemoodi.Soovitan lugeda rohkem USA kulturismifoorumeid seal reelgina pea kõik toidulisandid läbiproovitud ning hinnangud antud.Kuigi ameeriklaste enda arust MuscleTech on saast, siiski ei saa ma nendega kõiges nõustuda ,kuna anabolichalo -mis on ka muscletechi toode mõjus mulle küll.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu subjektiivne arvamus on järgmine.

..

Mina arvan, et need spets-tootet on mõttetus, jäävad alla vadak/süsivesik kombinatsioonile.

Sa teinekord kahekordista kogust ning lisa sinna juurde veel valk ning süsivesikud -sellel hetkel hakkad ka tulemusi nägema.Eelmisest suvest alates ,kui ma hakkasin natukene kangemaid tooteid regulaarselt tarbima on minu lihasmass silmnähtavalt rohkem arenenud kui lihtsalt valgupoistel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sa teinekord kahekordista kogust ning lisa sinna juurde veel valk ning süsivesikud -sellel hetkel hakkad ka tulemusi nägema.Eelmisest suvest alates ,kui ma hakkasin natukene kangemaid tooteid regulaarselt tarbima on minu lihasmass silmnähtavalt rohkem arenenud kui lihtsalt valgupoistel.

Mhmh, võtan mõtlemiseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Spetsiaaltooted, nagu nimigi ütleb, on suunutatud spetsiaalse vajadustega (või nõudmistega) inimestele. Need ei ole tooted, mida kasutatakse niisama, et äkki miski kuskilt mõjub. Sa pead konkreetselt tundma vajadust mingi spetsiaalse preparaadi järele, mitte ostma tuimalt suvalisi asju ja siis vaadata, et mis juhtub. Ja kui sa esitad selliseid küsimusi, et kas oleks kasu ja mida süüa, siis see tähendab, et sul ei ole konkreetset visiooni sellest, mida sa mingist konkreetsest lisandist ootad. Ja kui see nii on, siis mina ei usu, et sul seda üldse vaja on või et see sulle väga kasulik ja ratsionaalne oleks.

See ongi see, mida ma spetsiaaltoodetest arvan.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere foorumlased,

Lisan oma isikliku toodete topi. Pole imetooted, aga need on need, mis ON häid tulemusi andnud.

1) SuperPump 250 by Gaspari Nutrition (proovinud nii USAs, kui Eestis (saab powerman.ee-st) - koostis peaks sama olema) - vaieldamatult lemmik pre-workout.

2) Creadex by Muscle Asylum Project (USAs) - vaja teha 2 purki. Sellega sai alguse minu suureks saamine.

3) Dark Matter by MHP (USAs) - parim post-workout.

Veel häid asju.

1) Hemodraulix by Axis Labs (USA) - kindlasti ei soovita esimese toidulisana kasutada, enne nt 2 Creadexi ette teha. Ka vähemalt 2 purki vaja teha.

2) Aplodan by Muscletech - kvaliteeti hindavatele treenijatele, niisama paar korda jõusaali põrkajatele ei soovita, pole mõtet.

3) Hydroxicut Hardcore by Muscletech - toimib USA versioon, Euroopas müüdaval on üks oluline toimeaine puudu :D, pole lubatud müüa.

Olen testinud mitmeid tooteid ja olenemata hinnast, tootjast, toimeainetest, reklaamist ja kõigest muust, mõned toimivad ning mõned mitte. Põhjus lihtne, inimesed on erinevad - mis ühele ideaalne, teisele ei tee midagi. Mulle isiklikult nt sobivad kõige paremini kreatiini baasil arendatud ja NO tooted. BSNi tooteid ei saa üldse süüa (No Explode, Cellmass jne).

Seega, kui rahakott lubab, proovi võimalikult erinevaid tooteid ja leia endale õige. Kui võimalust näed, löö kindlasti küüned taha otse USAst toodud asjadele või parem veel käi ise koha peal ära.

Ära unusta! Ära kindlasti unusta! Ükski toode ei tee sinu eest TÖÖD ära, st pead ise kaks, kolm või sada korda rohkem saalis pingutama; pead veel täpsemalt treening- ja toitumiskava välja töötama; tuleb kehale kvaliteetset puhkust anda; ei tohi organismi rämpstoidu ja liigse alkoholiga mürgitada!

Saba püsti ja trenni!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Spetsiaaltooted, nagu nimigi ütleb, on suunutatud spetsiaalse vajadustega (või nõudmistega) inimestele. Need ei ole tooted, mida kasutatakse niisama, et äkki miski kuskilt mõjub. Sa pead konkreetselt tundma vajadust mingi spetsiaalse preparaadi järele, mitte ostma tuimalt suvalisi asju ja siis vaadata, et mis juhtub. Ja kui sa esitad selliseid küsimusi, et kas oleks kasu ja mida süüa, siis see tähendab, et sul ei ole konkreetset visiooni sellest, mida sa mingist konkreetsest lisandist ootad. Ja kui see nii on, siis mina ei usu, et sul seda üldse vaja on või et see sulle väga kasulik ja ratsionaalne oleks.

See ongi see, mida ma spetsiaaltoodetest arvan.

Aga ma ei olegi öelnud et mul seda vaja..ma tahan lihtsalt teada kas on see üldse kasulik??

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Spetsiaaltooted, nagu nimigi ütleb, on suunutatud spetsiaalse vajadustega (või nõudmistega) inimestele. Need ei ole tooted, mida kasutatakse niisama, et äkki miski kuskilt mõjub. Sa pead konkreetselt tundma vajadust mingi spetsiaalse preparaadi järele, mitte ostma tuimalt suvalisi asju ja siis vaadata, et mis juhtub. Ja kui sa esitad selliseid küsimusi, et kas oleks kasu ja mida süüa, siis see tähendab, et sul ei ole konkreetset visiooni sellest, mida sa mingist konkreetsest lisandist ootad. Ja kui see nii on, siis mina ei usu, et sul seda üldse vaja on või et see sulle väga kasulik ja ratsionaalne oleks.

See ongi see, mida ma spetsiaaltoodetest arvan.

Absoluutselt nõus.

Ma ei näe põhjust, miks peaks keegi näiteks methoxyt sööma, kui tal pole toituminegi paigas...

Teemaalgatajale: oleneb, msi on sinu jaoks spetsiaaltoode, preworkout asjad on vahest ok, aga tuhandekrooniseid pisikesi purke vast pole küll mõtet niisama paar korda saalis käijale vaja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu subjektiivne arvamus on järgmine.

Kui näen eriti värvilise pakendiga toidu-lisandit, vm toodet, siis toode ostmist ei vääri. Enamik neist spets-lisanditest sedalaadi värvilise pakendiga ongi.

Kui tootel on mingi uuenduslik koostis-osa, mida spets-toodetel tihtipeale reklaamitakse olevat, siis googeldades selle kosotisosa kohta, ja selel totoe kohta, ei leia tihtipeale head seletust uuendusliku aine mõju ja toimemehhanismi kohta, leiab vaid subjektiivseid (teinekord isegi kinnimakstud postituste ilmega) mõtteid, millega pole midagi peale hakata. Toosama Anator P70 oli kunagi üks toode turul, otsisin pikalt seletust selel toime kohta, ja läks tunde, kui leidsin mingi vastuse lõpuks tohutust hulgast sõkaldest, ja too seletus andis seletuse selel toote kohta, ei mäleta enam seda seletust, kuid oli ta loogiline, teaduslikum, ja üks ainus, mida leida võis kogu subjektiivse foorumi häma sees, see seletus andis mõsita, et spets-tootest treenijale kasu pole. Et see kodutöö kestis tunde, ja sedalaadi ajaraiskamist on kallis ja tüütav teha, seetõttu parem jääda asjade juurde mida tunned. Spets-toodete puhul ei anta tihtipeale ka koostisosade kohta ülevaadet, öeldakse, et sisaldab võlupulbrit koguses X grammi, aga mis täpsemalt võlusegus on, ja mitu grammi iga komponenti seal võlujahus on, seda ei leia ei toote pakendilt, ega ka googeldades mitte, googeldades toote kohta leiab taas palju häma foorumitest, ühtegi neist ei saa kuulda võtta, kuna tegu põhjendamatute subjektiivsete muljetustega, nagu ka käesolev minu postitus.

Tundub, et need eritooted on eriti kallid. Võta suvalise lisandi kogumassist/kogupakendist valgu kaal, lisandi netomass, ja hind, ja arvuta valgu hind grammi kohta selle toote puhul, võrdle hindu. Süsivesikute, rasvhapete, jm lisandite (karnitiin, kreatiin) hinna saad ka ära võrrelda. On näha, et hind spets-toote koostis-osadel kõrge. Võiks mõelda ,et mul on vaba raha, mis see 1000 EEK-i ikka investeerida ühe spets-toote peale, siis tegelikult on see üsna kulukas, sest see spetstoode kulub väga kiirelt, võimalik et ühe kuuga. Lisaks on toidu, valgulisandi, süsivesiku-lisandi kulu seejuures veel otsa, need kõik arvud kokku pannes, tuleb üsna kulukas väljaminek kokkuvõttes.

Spets-tooteid mina soovitaks korra proovida kõigest, rohkem mitte, see nn kooliraha proovimise käigus, on hind hea kogemuse/õppetunni eest normaalne, saab teadmisi juurde, entusiasmi, kogemuse. Üldiselt aga ise spets-tooteid ei arva kasulikuks ostuks olema. Ostan vadakut, süsivesikuid, eraldi toodetena, mõlemat 5kg, kogukulu 1500 EEK-i, võrdle seda rahasummat nüüd 1000EEK'ise 1KG-se spets-tootega.

Nn veidi spetsiifilistematest toodetest olen ise proovinud:

*beeta-alaniini [trenni-eelne erguti]

*tribulus [hormonaal-süsteemi tasemel lihaskasvu toetus]

*kreatiin-pürovaat [rasvapõleti]

Värvilise pakendiga spets-toodet nagu AnatorP70 jms, pole proovinud, ega pea õigeks proovida, nimetatud kolm spetsiifilisemat toodet on ka juba piisavalt kogemust ja uudishimu rahuldanud.

Mina arvan, et need spets-tootet on mõttetus, jäävad alla vadak/süsivesik kombinatsioonile.

Konkreetne ja mõtlema panev vastus sul ..ei ega minu arvates on ka hea kombinatsioon vadak ja süsiv. ma ise ka eriti ei poolda neid X pulbreid või vedelikke:P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Absoluutselt nõus.

Ma ei näe põhjust, miks peaks keegi näiteks methoxyt sööma, kui tal pole toituminegi paigas...

Teemaalgatajale: oleneb, msi on sinu jaoks spetsiaaltoode, preworkout asjad on vahest ok, aga tuhandekrooniseid pisikesi purke vast pole küll mõtet niisama paar korda saalis käijale vaja.

[/quote

Trennikava ja toidukava mul paigas ammu..

Tuli lihtsalt sihuke küsimus et mis see spetstoode siis on sihuke? kas see üldse kasulik on? :D

küsimus ka sulle aga miks siis müüakse nt:methoxyt?? ju siis tal on mingisugune mõju??

Ma ise ei poolda muidugi üldse neid asju sest see on jälle ilge keemia ..aga samas ma pole proovinud ja ei tea kah????

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Methoxy olevat enamustele mõjunud, kui ta paar aastat tagasi müügile tuli, samas viimasel ajal pole kuulnud sellest midagi enam miskipärast, ei teagi miks. Ise proovisin ka ära, ei märganud mingit mõju, samas mu toitumine polnud ka eriti paigas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Methoxy olevat enamustele mõjunud, kui ta paar aastat tagasi müügile tuli, samas viimasel ajal pole kuulnud sellest midagi enam miskipärast, ei teagi miks. Ise proovisin ka ära, ei märganud mingit mõju, samas mu toitumine polnud ka eriti paigas.

Aga mingid kõrvalmõjud??ei?

Muidu aga Tänan vastuse eest!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teemaalgatajale.

Küsisid, mis need spetsiaaltooted on ja kas nad üldse mõjuvad. Üheselt ei ole võimalik vastata - erinevad tooted on erineva eesmärgiga välja töötatud ja omavad erinevat toimet. Kõik. Kui keha rasvaprotsent on suur, siis sööd nö põletajat; kui jõudu juurde vaja, sööd jõulisajat.

Lihtsustame, et kõik aru saaksid: balletisussid nt on spetsiaaltoode. Kui keegi suvaline inimene ostab endale balletisussid ja kõnnib nendega tänaval või klubisse, siis ta ütleb pärast, et täitsa mõtetu ost, nö väga p..k toode - üldse vett ega külma ei pidanud jne! :D

Kui sul on mingit spetsiaaltoodet TEGELIKULT VAJA, siis, usu mind, sa TEAD, et sul on seda vaja ning tead ka täpselt, mida ja kust leida!

Kui leiad aga oma mõtte lihtsalt uitamas, et lahe oleks; võibolla võiks; ei tea, kas ma saaks koolis popimaks, kui suureks end treeniks jne... siis jäta nende toodete riiul lihtsalt vahele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teemaalgatajale.

Küsisid, mis need spetsiaaltooted on ja kas nad üldse mõjuvad. Üheselt ei ole võimalik vastata - erinevad tooted on erineva eesmärgiga välja töötatud ja omavad erinevat toimet. Kõik. Kui keha rasvaprotsent on suur, siis sööd nö põletajat; kui jõudu juurde vaja, sööd jõulisajat.

Lihtsustame, et kõik aru saaksid: balletisussid nt on spetsiaaltoode. Kui keegi suvaline inimene ostab endale balletisussid ja kõnnib nendega tänaval või klubisse, siis ta ütleb pärast, et täitsa mõtetu ost, nö väga p..k toode - üldse vett ega külma ei pidanud jne! :D

Kui sul on mingit spetsiaaltoodet TEGELIKULT VAJA, siis, usu mind, sa TEAD, et sul on seda vaja ning tead ka täpselt, mida ja kust leida!

Kui leiad aga oma mõtte lihtsalt uitamas, et lahe oleks; võibolla võiks; ei tea, kas ma saaks koolis popimaks, kui suureks end treeniks jne... siis jäta nende toodete riiul lihtsalt vahele.

Heh Pilt selge:D PS. homme lõpueksam nii et vist jääb näitamatta koolis:D

Küsimus veel..proteiinidest toode Nitro tech ..miks seal ei ole kirjas ühtegi komponenti :S nii ei saa ju aru..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×