Jump to content
hhuuggoo

Biolabi toidulisandid

Recommended Posts

järgmine kord, kui midagi osta plaanid, siis enne küsi ja alles siis osta. kui sa selle juba ostnud oled, siis loomulikult söö ära, kuid kui järgmist toidulisandit ostma hakkad küsi enne, mida on mõtet osta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
oot aa kas siis selle kasutamisest on mingit lihast loota.. nagu kas see siis aitab ka midagi we.. kiirendab see lihaste arengut??

natuke ikka jah, kuid tegu ikkagi taimse valguga ju! Kasuks tuleb ta ikka!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina jälle ei saa aru, mispärast sa üldse ostsid selle, kui ei tea mida peale hakata? :D Enne mõtle, siis tegutse.

Igatahes võid seda pulbrit jah mingi 50-80gr segada näiteks mingi mahla sisse peale trenni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma ostsin ka kunagi lolli peaga selle

minule isiklikult see ei istunud, kiskus trennitulemused alla ja ajas palavikku:D

järelikult ei meeldind see mu kehale kohe üldse

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sama raha eest, mis ära kulutasid, oleks saanud palju kvaliteetsema toote. Aga jah, ennem kui midagi ostma järgmine kord hakkad, tee endale selgeks miks, milleks ja kuidas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hey...

Mul on selline asi et...ma tahaks teada et kudas õieti valke võtta...ma tarvitasin yhe 62% valgukontsentraadi purgi ära juba(1kg, Biolab i oma)...aga nu ei saa tõesti aru kudas ma valguga käituma peaks...ma kaalun mudu 100 kg umbes ...surun rinnalt 105 kg(hehe...muuseas ytsin nagu :lol:(A))....et nagu mitu korda oleks soovitatav seda päävas võtta ja kui suures koguses...ja kas peale trenni või enne trenni...või vahet ei ole???

Olex väga tänulik kui keegi targem mees mulle asja tiba selgemaks teeks :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hey...

Mul on selline asi et...ma tahaks teada et kudas õieti valke võtta...ma tarvitasin yhe 62% valgukontsentraadi purgi ära juba(1kg, Biolab i oma)...aga nu ei saa tõesti aru kudas ma valguga käituma peaks...ma kaalun mudu 100 kg umbes ...surun rinnalt 105 kg(hehe...muuseas ytsin nagu ;)(A))....et nagu mitu korda oleks soovitatav seda päävas võtta ja kui suures koguses...ja kas peale trenni või enne trenni...või vahet ei ole???

Olex väga tänulik kui keegi targem mees mulle asja tiba selgemaks teeks :)

peale trenni võta kindlalt üks sheik :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Umbes nelikümmend grammi proteiini enne trenni( 40* 0.62=24.8grammi valku). Peale trenni ka 40 grammi valku ja ka süsivesikuid(soovitavalt kiiresti imenduvaid). Võid ka mõne puuvilja või juurvilja süüa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

biolab oli see eesti oma?

soovitan välismaisele üle minna, siis võid tulemust ka loota

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lugesin biolabi kodulehekyljelt kolme natuke erineva (TOOTED ATLEETIDELE pealkirja all) toote kohta...

Muskle Mass 3 , Muskle PRO 7, Champion 8.

http://www.biolab.ee/

Ma olen ära tarbinud ära kõva treeningu kõrvale ühe kilo Muskle PRO 7-t, kui nyyd tekkis küsimus milline neist oleks kõige kasulikum, nimelt tahaksin võimalikult kiirelt lihast kasvatada, et siis kes on kogenud ja teadja sellel alal, siis äkki oskaks soovitada.... ja millist kreatiini võiksin juurde süüa, kreatiini erinevatest tootemarkidest ei tea ma yhtegi.

Ette tänades kõikide vastuste eest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

eesti asi, aga paraku halb, minul ta lausa pärssis treeningutulemusi

pood siinsamas olemas, kvaliteetsemad tooted

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
eesti asi, aga paraku halb, minul ta lausa pärssis treeningutulemusi

pood siinsamas olemas, kvaliteetsemad tooted

Kahtlaselt odav ka , aga suht väga paljudes apteekides müügil ja nii ... kas on tõesti nii halb ? näiteks see Champion 8

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kahtlaselt odav ka , aga suht väga paljudes apteekides müügil ja nii ... kas on tõesti nii halb ? näiteks see Champion 8

no ma proovisin seda muscle mass 7t ja noh, ei taha halvasti öelda, aga mul hakkas sellest sitt ja tuli palavik

alguses arvasin, et muust, aga just peale seda.

no tegelt ega ta nii väga odav pole, kui mõne kvaliteetfirma soodukatega võrrelda

aga eks see on individuaalne, mõnel ta kindlasti töötab

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võimalikult ruttu lihast kasvatada. No selleks on vaja kõigepealt geneetilist eeldust, siis korraliku söömist, õiget treeningut, kreatiin mõjub paljudele hästi, valgud peaksid tõesti olema kulturistide poolt rohkem tunnustatud tootja toodetud, kui biolab. Võta näiteks 2005 aasta parima toidulisa võitja ameerikas, BCAA aminohapete ja glutamiiniga. Siin poes on ka sarnaseid tooteid küll.

Puht huvi pärast, miks sul lihast võimalikult ruttu vaja on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
biolab oli see eesti oma?

soovitan välismaisele üle minna, siis võid tulemust ka loota

Njah...ega tulemuste suhtes midagi head öölda ei saa B) ...aga äkki oskad soovitada midagi :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

minu arvates on maxsport.ee asjad head,see pro milk andis mulle ikka päris tahedalt juurde,maitse ka super ja üliodav mis kvaliteedis ei peegeldu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

inimesed jah hakkavad praegu rohkem trenni tegema ,et suvel ikka kobe välja näha ja talvised pekid maha ajada.Kahjuks jäävad paljudel soovitud tulemused aga tulemata!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Biolab on ikka täielik komöödia....kuidas seda yldse ostetaxe, see ju nii odav, et peax kahtlus tekkima, kas ikka on kvaliteetne. Minu vastus sulle: kogu raha ja osta parem kraam

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siinkohal paluksin ise ka abi teadjamatelt meestelt, et kuna ma elan UK-s siis siin seda proteiin No 1 pole minu teada. Kasutan teisi, nyyd aga ongi j2lle purk tyhjaks saamas ning tahaks midagi uut proovida. Kas keegi sellest produktist teab midagi Proteiin LA Muscle. Teine variant oleks Maximuscle sarjast midagi. Oleksin v2ga t2nulik kui keegi oskaks midagi soovitada. B) T2nud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×