Jump to content
hhuuggoo

Biolabi toidulisandid

Recommended Posts

ma nüüd ei usu eriti et kapiks läksid, kui isegi kangiga 50kg aint 10 kordust teed, peaks jube suuremad raskused kappidel olema nagu, ise sõin neid kaks purki ja ära ja tulemus oli ausalt absoluutselt null,sõin kahte sorti, üks oli see 50% ja teine oli 82 või midagi sellist, igatahes ei soovita neid

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aitab ikka see Biolabi oma ka. Ta sisaldab ju valku - e. lihase kasvuks vajalikku toitu.

Vene ajal sõin ainult kohupiima ja sojajahu (pluss vitamiinid), olin paarkümmend aastat noorem ja kui peale pikemat pausi nüüd uuesti alustasin just selle Biolabi pulbritega, siis taastumises oli oluline vahe küll. Tõesti.

Aga ma siiski ei soovita seda Biolabi. Mitte et ta paha oleks - on lihtsalt paremat (loe: puhtamat, paremini ja kiiremini omastuvat) valgupulbrit. Ehk küll pisut kallim, kuid ... Sa ehitad ju ennast, mitte kedagi võõrast! Pealegi kokkuhoid selle Biolabiga... no see jääb 100-200 eeki piiresse kuus (sõltub muidugi, palju trenni teed ja pulbrit vajad). Ei ole vist siiski väga suur kokkuhoid? Kuigi jah, kõik on suhteline. Kui võimalik, osta miskit muud - arened kiiremini! Aga kui ei ole võimalik, siis ole kindel, et ka Biolabi pulbrid aitavad! Parem need, kui et ei võta midagi.

Mis aga arengusse puutub - Sa ju noor mees! Sul alguses lähebki kiiresti. Vahest on füüsilisi eeldusi ka. Soovitan mõne treeneri (kes ka asjast miskit teab/taipab) jutule minna, muidu võid liigse üritamisega haiget teha. Saalist eemal olles ei jõua kunagi lohakuse eksimusi ära kahetseda - neid oleks ju olnud võimalik nii nii lihtsalt ära hoida...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks ta esimestel kuudel ole nii, et sööd põhimõtteliselt ükskõik mida ja muutud tugevamaks, kuid ajapikku asi muutub. Oluline on loomulikult see, et sa eelkõige tavatoitumise korda sead, toidulisadest kas Protein No1 või Whey lemon super, kreatiiniga võiksid oodata, sa kasvad ka ilma selleta veel edasi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui tahad Biolab-i tooteid kasutada, siis neil peaks olema selline pulber nagu Champion. Seal on kasutatud nii muna, vadaku konsentraati kui ka soja.

Ometi. Sama raha eest, eriti aga kui paned veidi juurde, saad hoopis kiiremini imenduvat valku. Aga proovida võid julgesti, maha see ei löö ja parem on kuiet mitte midagi. :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas see toode sobib alustuseks? Teen päris intensiivselt kodus trenni, nii 3-4 korda nädalas.

Kaalun nati üle 100kg, kas see tähendab, et minu ühekordne kogus oleks ca 70g korraga?

Tänud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ah alguses sobib küll, aga pole vast mõtet panna korra päevas 70g, pane parem hommikul ja õhtul. kasvõi 35 g

aga jama on sellega et see põhiliselt ikka sojavalk (seda kah muidugi vaja tegelikult), et ainult võike osa vadakut selle sees. võiks olla vastupidi. aga algul vahet pole niikuinii. Niiet ma arvan et see sobib küll, ise alustasin kah biolabi toodetega. Mulle meeldis ainult rohkem to Muscle Pro 7

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
see on taimne valk, eriti ei soovita seda, otsi sellist proteiini, kus oleks loomne valk! :D

Aa, või sedaviisi, selle peale ise ei tulnudki

Ei otsi ma midagi, loodan, et Sa soovitad :D

Muudetud kasutaja Humal poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nagu juba eespool öeldi on jah biotechi, siis siit amazonist saad ja on veel mõningad aga ei tohi vist teistele toodagutele siin reklaami teha, kunagi oli sellest siin juttu :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

keegi on sellest midagi kuulnud-biolab megaprotein7 muscle pro7..

ostsin tena 750g potsiku.... aga kas seda tasub ka süüa...

sisaldab: anaboolseid kasvuagente: kroom, tsink, püridoksiin, riboflatiin, vit B-12, L-glutamiinhape.

Metabolismi aktivaatoreid: Foolhape, pantoneemhape, biotiin, koliin.

Lihaste võimekuse tõstjaid: Mangaan. kaalium, magneesium, kroom.

Energia lisajad ja ainevahetuse kiirendajad: kroom, teobromiin(kakao).

Antioksüdante: Beetakarotiin, vit e, seleen, vit c

Organismi puhastajad: Kiudained 10,2% tsüstiin.

Koostis:

Kõrgtehnoloogiline sojavalgukontsentraat- ja isolaat, lõssipulber, munavalge pulber (albumiin), glükoos, letsitiin, õietolm, looduslikud lõhna-ja maitseained, täiuslik vitamiinide-mineraalide-mikroelementide kompleks.

Annustamine: Atleetvõimlejad: 0,8 g kehakaalu kg.kohta 2-4 korda päevas, paremate (reljeef) tulemuste saavutamiseks madalakaloriliste söögikordade juurde, samuti vahepalaks enne trenni. Kestev valgu tarvitamine üle 2-4 g(toodet 3,2-6,5 g) kehakaalu kg. kohta p. ei ole soovitatav.

Raskejõustlikased tarvitavad 0,4-0,5g kg.kohta toidukordade juurde.

valgukontsentraat segatakse suurde klaasi rasvavaba piimaga, joogijogurtiga, vee voi muu joogiga, paremaks lahustuvuseks lasta seiste ja segada uuesti.(2 kuhjaga supilusikat-35G)

Toitainete sisaldus 100g kohta tootes:

Energiasisaldus 1365kj 325kcal

valke 62g

Süsivesikuid 25g suhkur 11,5g

Rasvu 2,4g

S.H küllastunud rasvhappeid 0,4g

Kiudaineid 10,2g

Naatriumi 1,2g

Proteiini aminohappeline koostis:

Histidiin 2,7g

Isoleutsiin 5,2g

Leutsiin 8,3g

Lüsiin 6,5g

Metioniin 1,7g

Fenüülalaniin 5,4g

Treoniin4,2g

Trüptofaan 1,4g

Valiin 5,5g

Alaniin 3,9g

Arginiin 7,4g

Aspargiinhape 10,6g

Tsüstiin 2,2g

Glutamiinhape 18,8g

Glütsiin 3,5g

Proliin 4,4g

Seriin 4,6g

Türosiin 3,7g

Vitamiiinid ja mineraalid

Vitamiinid A;D;E;C;B6:B12:

kaltsium, fosfar, kaalium, raud, tsink, vask, jood, seleen, naatrium, magneesium, kroom, Boorl.

Tiamiin B1

Riboflaviin B2

Niatsiin

Foolhape

Biotiin

.....................VAARIKA MAITSELINE:::DDD

Kas seda tasub manustada....????

MA ei saanud aru palju ma pean siis ühte annusesse panema seda pulbrit..(kaalun 100kg)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

eks ta paras saast ole ja pealegi sojavalk kah. Aga kui seal on kirjas ,et on 0.8g keha kilo kohta siis teeb see 80g pulbrit korraga,imelik!

Muudetud kasutaja matu124 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
eks ta paras saast ole ja pealegi sojavalk kah. Aga kui seal on kirjas ,et on 0.8g keha kilo kohta siis teeb see 80g pulbrit korraga,imelik!

Soja on samuti vajalik valk, kuigi jah antud toode ei täida lihaste hea kasvu kohapealt seda rolli, mida valk täitama peaks!!! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×