Jump to content
hhuuggoo

Biolabi toidulisandid

Recommended Posts

Hmm, see vist pole eriliselt tõhus toode. Ilmselt biolab ei ole siiski päris niisama tühipulber, kuid olen ise tarvitanud biolabi ja ka muud toidulisandit ning biolabis mõju ma küll ei märganud. Õde arvas sama moodi, et biolabist on paremaid. (Ta ka proovis pikalt neid toidulisandeid). Aga hind on muidugi soodne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paluks arvamusi/kogemusi sellest pulbrist!!! Kas keegi on seda tarvitanud?

Millised on tulemused?

Ühes ?eigis on valku 30 gr, energisisaldust 230 cal (kuni ?eiki päevas!)

Vaarikamaitseline ja teeb kõhu megatäis. Alustasin täna.... :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Biolabi proteiinid on täis *****.

Mina küll ei soovita neid. Lahustuvus halb (tükki jääB ) ja maitse on öok.

:unsure: Mina 3 erinevat sorti proovinud, kõik on jamad olnud :S

Muudetud kasutaja Deegan poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga kui kolme sorti proovisid, kas mõjus ka s.t. tulemus oli ka ikka või läks nn. "aia taha" see söömine?

Mis on ***** Sinu jaoks??? Mina ei aja taga suuri muskleid vaid vormis püsimist ja kaalu langetamist muide :unsure:

Minu oma küll korralikult raputades ja pisut seista lastes tükki ei lähe, vaid on justkui vahukoor :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Biolabi proteiinid on täis *****.

Mina küll ei soovita neid. Lahustuvus halb (tükki jääB ) ja maitse on öok.

:unsure: Mina 3 erinevat sorti proovinud, kõik on jamad olnud :S

Deegan, äkki said aegunud ainet?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei aegnunud polnud, siiamaani vedelvad kuskil kapi põhjas.

TÄhtaeg saab vist 2006 kui ei eksi..

Areng minul ja mu sõpradel oli 0, kui seda võtsime.

See oli sojavalk ka (taimne valk).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ei aegnunud polnud, siiamaani vedelvad kuskil kapi põhjas.

TÄhtaeg saab vist 2006 kui ei eksi..

Areng minul ja mu sõpradel oli 0, kui seda võtsime.

See oli sojavalk ka (taimne valk).

kui sojavalk siis ma üldse ei imesta miks sa seda toodet maha laidad. lihase kasvuks on vaja kindlasti loomset valku!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Raske uskuda et Biolab on saanud mõne suurepärase toote valmistamisega hakkama, Eestis minuteada puudub siiski võimalus kvaliteetseid toidulisasid valmistada, kasutatakse ka kõige odavamat toorainet - mis alati ei pruugi oodatud tulemusi anda. Loomulikult on igasuguse toidulisa tarbimine parem variant kui nälgida, kuid kui natuke uurida võib ka Eestist norm. toidulisasid osta, valik on päris suur.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

To fitnesswoman,kas sa kasutad seda biolabi kraami sellepärast,et ta on odavam tai kane toodetest?kui jah,siis võid ju proovida näiteks powermani Whey8100,mis maksab püsikliendile 195 krooni,püsikliendiks saad pärast esimese ostu sooritamist,ise olen kasutanud seda umbes pool aastat ja olen rahul.Ma olen kasutanud tai kane,fasti ja powermani tooteid ja mina neil mingit erilist vahet peale hinna küll ei tee.Tai kane Whey lemon super on ka suht soodne,900g hind tuleb 230 krooni,aga ma eelistan whey8100 sellepärast,et see on veel maitsestamata.Saan seda ise kakaoga maitsestada niipalju,et kaoks valgu kõrvalmaitse,mis tavaliselt juba maitsestatud proteiinidel juures on.vaata sealt www.powerman.ee

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

to fitnesswoman:S*** tähendab seda et see on täielik jama ja sa ei saavuta sedagi mida sa tahad!!!Isegi muskleid mitte!!

Eest toode jääb eest tooteks proovi parem midagi normaalsemat ja telli midagi siit amazonist ja ei kahetse!!!Kuid kui valid biolabi siis paned omadega 100 puusse!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

point on selles, et mul pole kavas lihast kasvatada, olen tavaline naine, lihtsalt pisut ülekaalu ja selle Biolabi sain ma tasuta tuttava sportlase käest (mitte mingi aegunud!), seega kuna mul raha tõesti hetkel napib (olen lapsega kodune), siis tunnen, et toidukorra asendamine Biolab´iga hoiab totaalselt ära nn. näksimishimu ja teeb kõhu tohutult täis. seega - tunnen ise, et see on mulle hea (ei mingeid näljatundeid enam, ei enam unetust magamajäämisel ja ma ei söö enam nii palju nagu varem). arvan et see on sisetunde küsimus, kui asjasse usud, siis toimib ja minu jaoks on see kokteil väga hea ja stressimaandav asi (lisaks muidugi treeningule!!!). eks mõne aja pärast on näha kas tulemused tulevad aga juba tunnen et kuidagi kergem ja saledam on olla - seega on see vaid positiivne nähtus. plaanis on langetada vaid üleliigsed 8 kilo ja rohkem mul vaja seda enam pole.

tavaline nälgimine ajas mu püstihulluks!! ma ei saanud ei magada ega olla, kogu aeg kippus mõte ainult söögile. aga nüüd olen rahul. ma ei tea mis mu sees toimub aga.... enesetunne on hea ja ma ei usu et see mingi mürk ka nüüd on ... enamvähem üks ja sama keemia kõik need toidulisandid ju!!! :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

:unsure:

Kuidagi kahtlastel põhjustel laidavad Amazoni mehed (või naised või kolmanda võimaluse puhul ei olegi keegi neist Amazonia seotud) Biolabi tooted maha.

Aga KAS see ka tõestatud on, ntx see, et valk ei ole kvaliteetne või mida iganes?

Oleg109, sinu fraas "Telli Amazonist ja sa ei kahetse!" kõlab kohe väga teleturulikult. Kui tahtsid amazonile reklaami teha siis oma viimase postitusega selle teema all tekitasid sa just vastupidise efekti.

:lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Amazon võib minna praegu väga libedale teele. Loomulikult ei pea ma õigeks lubada varjatud reklaami tegemist teiste toodete müüjate poolt, aga igasugune keelamine tekitab automaatselt vastuseisu. Ma küll ei tea, kui suured turundusspetsialistid on teil tööl, kuid selles suunas, mis te praegu valite, ootavad teid paljud ebameeldivused. Te võite muutuda huvitavast suhtluskeskonnast ühe firma hääletoruks, kus varsti kõlab iga sõnavõtva spetsi lause nagu müügimehe loba, mida keegi tõsiselt ei võta.

Teie kõige suurem reklaam on siiani olnud Ott Kiivikase tulemused, igaüks, kes teda vaatab, usub tema nõuandeid. Kui lugeja saab kõrvale mingi anonüümse kommentaari, kus sama toodet maha tehakse ja mingit analoogi kiidetakse, siis ma ei usu, et see teda palju kõigutab. Pigem hakkab äratama kahtlust, kui palli koguaeg ühte väravasse taotakse. Soovin edu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Amazon võib minna praegu väga libedale teele. Loomulikult ei pea ma õigeks lubada varjatud reklaami tegemist teiste toodete müüjate poolt, aga igasugune keelamine tekitab automaatselt vastuseisu. Ma küll ei tea, kui suured turundusspetsialistid on teil tööl, kuid selles suunas, mis te praegu valite, ootavad teid paljud ebameeldivused. Te võite muutuda huvitavast suhtluskeskonnast ühe firma hääletoruks, kus varsti kõlab iga sõnavõtva spetsi lause nagu müügimehe loba, mida keegi tõsiselt ei võta.

Teie kõige suurem reklaam on siiani olnud Ott Kiivikase tulemused, igaüks, kes teda vaatab, usub tema nõuandeid. Kui lugeja saab kõrvale mingi anonüümse kommentaari, kus sama toodet maha tehakse ja mingit analoogi kiidetakse, siis ma ei usu, et see teda palju kõigutab. Pigem hakkab äratama kahtlust, kui palli koguaeg ühte väravasse taotakse. Soovin edu.

Amen to that!

:unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervist .

Minu jutt järgmine :

Olen kasutanud biolab muscle pro 7 valku mille valgusisaldus on 62%poolteist kuud...Olen biolabi toodete kohta lugend palju halvustavat juttu aga siinkohal tahaks öelda et minupuhul ta toimis ...tuttavad keda polnd kuuaega näinud said mind nähes tõelise shoki ... " Kuida sa nii kapiks oled muutund" ütlesid nad ...seega midagi pidi see biolab juurde andma...minu jutu eesmärk on tegelt selline et ma tahaks jätta selle biolabi söömise sinnapaika ja hakata sööma mingit muud valku selleasemel .. midagi sellist mis ka kiidusõnu on pälvind teistelt ... eesmärgiks oleks lihtsalt lihaste kasvatamine ... praegu teen igapäev kangiga seeriaid 10x 50 kg ja nii 15 korda ja siis muid kangiga harjutusi ...

Vanus on mul 17 kui see mingi aine tarbimisel määrav peaks olema ja palun teilt nõu siinkohal et millist valku ma peaks sööma hakkama .

Ette tänades

Ahuna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Proovi sellist pulbrit, nagu Pro Gainer. Soome toodang, sisaldab kreatiini, glutamiini ja proteiini natuke palju vahutab, aga see eest hea maitsega ja asi tõesti toimib. Hind 325kr kilo oleneb, kust ostad .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Proovi sellist pulbrit, nagu Pro Gainer. Soome toodang, sisaldab kreatiini, glutamiini ja proteiini natuke palju vahutab, aga see eest hea maitsega ja asi tõesti toimib. Hind 325kr kilo oleneb, kust ostad .

Oh

mul kasutan sama asja...

toimib toimib..

aga kindlasti asja mitte ületarvitada

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no kapiks nende jaoks kes mind ennem tundsid sest ma olin tõesti nagu iga 2. teismeline poiss.. piitsavars aga midagi ikka muutus ..see on paarpäeva tagasi tehtud pilt http://www.zone.ee/ahuna/fitness_004%20copy.jpg?2

Tubli areng tõesti ! Aga mina soovitaksin sul osta 1 potska kreatiin monohüdraati , mingi hea proteiin (neid erinevaid ja häid on palju) . Samas massilisajat ma küll ei soovitaks osta , sest see on tavaliselt 50% glükoos ja kui ise osta glükoos ja valk ja need kokku segada tuleb kõvasti odavam homemade massilisaja. Loodan , et sellest postitusest oli abi. Stay big.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×