Jump to content
hhuuggoo

Biolabi toidulisandid

Recommended Posts

Vaata, kui sulle lihtsalt seletada asja, siis nii daewoo kui mercedes on mõlemad autod.... rool on, rattad on jne... Toidulisade tekib kvaliteedis ning arengu seisukohast on väga oluline, mida ikka sisse ajad. Ise läksin hiljuti üle All-Starsi toodetele, need on kohati küll kallimad kui fast ja muud, kuid TOIME on kõvasti parem. Lisade puhul ma mingil juhul ei otsi kõige odavamat, tähtis on et asi toimiks, mingit sodi võid ju odavalt osta, kuid see reeglina ei anna ka oodatud tulemust. Kui tahad korralikku protekat, võta HY-PRO 85.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Krt pakenditel võiks peal kirjas olla kui palju ja milliseid aminohappeid see sisaldab ..uskumatu, et Biolabil on see kirjas(konkreetne bcaa sisaldus näiteks). Siis saaks täpsemalt arvestada selle nö "kvaliteedi" ja hinna suhet.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hey, ma eelmine nädal nägin teemat nende kohta, aga otsing ei leidnud hetkel. Kas keegi on proovinud neid muidu?

Tegemist on Eesti kraamiga nagu ma aru olen saanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hey, ma eelmine nädal nägin teemat nende kohta, aga otsing ei leidnud hetkel. Kas keegi on proovinud neid muidu?

Tegemist on Eesti kraamiga nagu ma aru olen saanud.

Kui nüüd on tegemist 1 ja sama asjaga, aga peaks olema. Kunagi oli toode nimega "VÄGILANE"" vist

17 a tagasi, kui Eestis muud ei müüdud, siis oli tegemist igatahes täieliku kõntsaga.

Käisin Kolpis seda kohapealt ostmas. Kogemused:

1. Astusin tehase eesruumi sisse

2. Nägin ühte paksu vanamutikest ja ühte suurt hunnikut pulbrit maas betoonpõrandal

3. Küsisin siis tädikese käest, et sooviksin osta ühe konkreetset proteiini 1-2 kg.

4. Tädi ütles, et ikka saab, võttis poti, pani hunniku kõrvale maha ja siis suure labidaga/kühvliga tõstis poti pulbrit täis.

NB! Usun, et kui ma oleksin küsinud ükskõik mida, oleksin ikka samast hunnikust saanud selle potsikutäie lisandit :). Karm kogemus- enne olin seda proteiini ostnud kusagilt jõusaalist, aga olgem ausad, see kogemus Biloabi kontoris jäi mul ka elus viimaseks kogememuseks selle tootesarjaga, rohkem ma seda lisandit kasutanud ei ole. Siis oli tegemist Soja lisandiga, mis tuli peale veega loksutamist ikkagi ühe suure tükina alla neelata.

PS! Ajad mööduvad, praegust kogemust ei ole, aga ka ei tule.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

"2. Nägin ühte paksu vanamutikest ja ühte suurt hunnikut pulbrit maas betoonpõrandal

3. Küsisin siis tädikese käest, et sooviksin osta ühe konkreetset proteiini 1-2 kg.

4. Tädi ütles, et ikka saab, võttis poti, pani hunniku kõrvale maha ja siis suure labidaga/kühvliga tõstis poti pulbrit täis."

krt, see on ikka päris karm, kõlab peaaegu uskumatult. aga noh, kuumad üheksakümnendad, kui kõik oli võimalik...

päris naljakas ausalt öeldes mõelda, kui palju ja kuidas on tänaseks päevaks muutunud. ma mõtlen üldiselt toidulisandite-valkude osas, biolabi tooteid asjatundmatuna parem kommenteerima ei hakka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina sain peale Biolabi šeiki regulaarselt kerge palaviku ja halva enesetunde.

Eks sa proovi, kui nii suur huvi on, aga mina ei soovita :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui nüüd on tegemist 1 ja sama asjaga, aga peaks olema. Kunagi oli toode nimega "VÄGILANE"" vist

17 a tagasi, kui Eestis muud ei müüdud, siis oli tegemist igatahes täieliku kõntsaga.

Käisin Kolpis seda kohapealt ostmas. Kogemused:

1. Astusin tehase eesruumi sisse

2. Nägin ühte paksu vanamutikest ja ühte suurt hunnikut pulbrit maas betoonpõrandal

3. Küsisin siis tädikese käest, et sooviksin osta ühe konkreetset proteiini 1-2 kg.

4. Tädi ütles, et ikka saab, võttis poti, pani hunniku kõrvale maha ja siis suure labidaga/kühvliga tõstis poti pulbrit täis.

NB! Usun, et kui ma oleksin küsinud ükskõik mida, oleksin ikka samast hunnikust saanud selle potsikutäie lisandit :). Karm kogemus- enne olin seda proteiini ostnud kusagilt jõusaalist, aga olgem ausad, see kogemus Biloabi kontoris jäi mul ka elus viimaseks kogememuseks selle tootesarjaga, rohkem ma seda lisandit kasutanud ei ole. Siis oli tegemist Soja lisandiga, mis tuli peale veega loksutamist ikkagi ühe suure tükina alla neelata.

PS! Ajad mööduvad, praegust kogemust ei ole, aga ka ei tule.

Sa ei ole ainuke, kes Koplist valgupulbrit toomas käis.

Ma seda nii värvikalt ei kirjeldaks, ehkki käidud on seal korduvalt.

Sisalduse poolest tunduvad mulle Vägilane ja Biolab küll erinevad olema. Sellist toodet nagu Super Pro (proteiini sisaldus 80 % juures), mida mina tarvitasin, Biolab is selline toode puudub (kangeim on 40 %...pluss glükoos..no kellel seda veel osta vaja on?).

Internet tõi välja, et Vägilane OÜ : Kaevuri 12 11712 Tallinn : 56123602. Tegevus: ravimid. On käibemaksukohuslane.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sa ei ole ainuke, kes Koplist valgupulbrit toomas käis.

Ma seda nii värvikalt ei kirjeldaks, ehkki käidud on seal korduvalt.

No ütleme ausalt, et ma jätsin tegelikult värvikama osa kirjeldamata, igasugused mardikad ja satikad, mida ma seal nägin :) ja ei hakka praegugi neisse laskuma.

Aga võimalik, et ei ole tegemist 1 ja sama ettevõttega ja mina räägin sellest OÜ Vägilasest, mis kunagi oli.

Muudetud kasutaja renku poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No ütleme ausalt, et ma jätsin tegelikult värvikama osa kirjeldamata, igasugused mardikad ja satikad, mida ma seal nägin :) ja ei hakka praegugi neisse laskuma.

Aga võimalik, et ei ole tegemist 1 ja sama ettevõttega ja mina räägin sellest OÜ Vägilasest, mis kunagi oli.

On ikka..

Mina selle kuhja juures ei käinud. Mulle toodi kontoriruumi moodi kohta.

Kui sa ütled, et see pulber oli enne põranda peal kuhjas...ja satikad jooksevad ümberringi...siis mina jäin sellest vaatepildist lihtsalt ilma ;)

Sõin seda Vägilase Super prod aastakest neli või viis (alates aastast 1998...) Näe elus veel! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rene mul meenub spordikooli aeg, kui ise ka käisime Koplis seda valku ostmas. Aadress oli sellel peldikul Kaevuri 13 vist :)

1 või 2 korda, kui seal käisime, siis oli asi niipalu edasi arenenud, et klientidele enam ei näidatud maas lamavat valgu hunnikut, kõik oli purkide sisse pandud ;) Mina käisin seal 12 aastat tagasi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sõin seda Vägilase Super prod aastakest neli või viis (alates aastast 1998...) Näe elus veel! :)

...aga eks sealt see borrelioos tuligi, (kui selle sees igasugu lutikad püherdasid), kust mujalt - ja kõik need seljavalud.

(väike nali, no offense)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rene mul meenub spordikooli aeg, kui ise ka käisime Koplis seda valku ostmas. Aadress oli sellel peldikul Kaevuri 13 vist :)

1 või 2 korda, kui seal käisime, siis oli asi niipalu edasi arenenud, et klientidele enam ei näidatud maas lamavat valgu hunnikut, kõik oli purkide sisse pandud ;) Mina käisin seal 12 aastat tagasi.

Kaevuri 12...

Sööma hakkasin teda 1998...kuid kontoris hakkasin käima ka kuskil 11 aastakest tagasi.

Näed siis, mina läksin siis oli toimunud juba hüppeline areng ja igat matsi enam hunniku juurde nina nuuskama ei lastud.

Teate, see on igal alal nii a la Vorstisööjad, minge kõik lihavabrikusse jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sõin seda Vägilase Super prod aastakest neli või viis (alates aastast 1998...) Näe elus veel! :)

...aga eks sealt see borrelioos tuligi, (kui selle sees igasugu lutikad püherdasid), kust mujalt - ja kõik need seljavalud.

(väike nali, no offense)

Minu vanavanaema ütles, et solgisurma pole veel keegi surnd...ja kui on surnd, siis pole see õige solk olnd.

Eip...Borrelioosi algust ma mäletan küll, neid punaseid ringe, mis nahale tulevad on raske millegagi segamini ajada.

See minu armas spiroheet elab juba oma 17 aastat. Vahest siputab aktiivsemalt...vahest läheb loiuks ka kätte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

eile käisin naisega apteegis ja oh mis nurgas paistis.. toidulisandid... http://biolab.ee/

nüüd loen siit foorumist, et kui jubedad need on... miks siis teisi tootjaid apteekides müügil pole?... ehk kallutaks ka arvamust, mis paljudel on, et need mingid halvad sulle ja mõni peab isegi steroidideks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×