Jump to content
hhuuggoo

Biolabi toidulisandid

Recommended Posts

Ostsin kilose ämbritäie proteiinijooki nimega muscle pro 7, sel pole mingit maitset, ma proovisin algul niisama seda veega, see ei kõlvanud, koba peale läks väike lonks alla. Pärast proovisin vaarika moosiga, aga ikka sama hull, soovitage kuidas saaks sellise tulemuse, et oleks hea juua seda

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Samas kahju ka ju kraami raisku lasta.

Seda küll, ma olen peaaegu pool aastat trenni teinud, mõtlesin proovida nüüd valku, keegi soovitas siin, aga vaevalt ta seda proovinud on. Mahlaga proovides oli natuke parem, aga see jääb nagu tükki või noh sellised väikesed terad on sees, nagu mikro klaasikillud. Ei soovita seda kellegile, ärge apteegist seda ostke! Varem olen ainult Whey 3 proovinud, see oli päris hea piimaga segatuna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Proovi kakaoga,siis saad hea maitse ja portsu süsikaid ka (:

Paljud soovitavad kakaod koksi sisse panna. Palju te seda sinna siis panete, et piisavalt süsikaid saada? 100g kakaopulbrit sisaldab ju ainult 22g süsikaid (Ampseri andmetel)? B) Pole ise kunagi kakaojooja olnud, seega pole aimugi, mis kogustes seda kasutatakse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Paljud soovitavad kakaod koksi sisse panna. Palju te seda sinna siis panete, et piisavalt süsikaid saada? 100g kakaopulbrit sisaldab ju ainult 22g süsikaid (Ampseri andmetel)? :) Pole ise kunagi kakaojooja olnud, seega pole aimugi, mis kogustes seda kasutatakse.

Sealt saab pigem sideaineid

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sain siis odavalt Biolan Muscle mass 3. Kuna pole enne kasutanud pulbreid, siis mitu korda päevas ja kui palju ma seda kasutama peaks?

Kaalun 61kg ja trenni teen kolma korda nädalas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sain siis odavalt Biolan Muscle mass 3. Kuna pole enne kasutanud pulbreid, siis mitu korda päevas ja kui palju ma seda kasutama peaks?

Kaalun 61kg ja trenni teen kolma korda nädalas.

Mis toode see üldse on ? Google esmapilgul ei leia seda tooded :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Biolabi tooted on vist enamus mitte kasuandvad nagu ma lugenud olen :)

Atleetvõimlejad: 0,7 g kehakaalu kg kohta 2-4 korda päevas toidukordade kõrvale ja vahepaladeks. Kuna inimorganism on võimeline omastama keskmiselt 35 g valku 3-tunniste vahedega (+energiaks minev osa ), siis parim tulemus saavutatakse 5-kordsel tarvitamisel.

Raskejõustiklased: 0,4-0,5 g kehakaalu kg kohta toidukordade juurde.

Kontsentraat segatakse suurde klaasi rasvavaba piimaga, joogijogurti, vee või muu joogiga vajaliku konsistentsi saavutamiseni (võib segada mikseriga).

Kuhjata mõõdulusikas - 30g.

Purgi avamiseks rebige ära kaane alaserv ja tõstke kaan üles.

sa kasutusjuhendit kaasa ei saanud?

Biolab.ee leheküljel oli selline tekst

Muudetud kasutaja moosese10k2sku poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Biolabi tooted on vist enamus mitte kasuandvad nagu ma lugenud olen :)

Seda olen ka mina lugenud, kuigi olen ka sellist kommentaaride otsa sattunud, mis kiidavad seda. 100.- sain kilo, mis seal ikka, proovin ära, niisama seisma jätta seda on ka mõttetu.

Üritan siis mingi 2 korda päeva seda võtta, enne trenni ja siis enne magama minekut.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×