Jump to content
hhuuggoo

Biolabi toidulisandid

Recommended Posts

Kõige jubedam jahu mida ma söönd olen. Ainus valk, mis mul automaatselt palaviku tekitas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
AC-C (Anti Catabolic Combo) on jah ka mul kõige jubedam toode, mis kätte on juhtunud.

See laimi maitse, mis paki peal kirjas on väääga petlik! :D

ACC effektiivsuselt on super toode..aga kahju ,et maitse on kehv. Alguses ei seganudki aga lõpuks tekkis mingi okserefleks antud toote vastu. Lõpuks pidin kõvasti pingutama ,et oma sheik ära juua. Ükshetk aga organismil sai vist enesepiinamisest villand - lõi pealt korgi ja alt põhja ära, lisaks veel 1-2 päeva totaalselt s*tt enesetunne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ACC effektiivsuselt on super toode..aga kahju ,et maitse on kehv. Alguses ei seganudki aga lõpuks tekkis mingi okserefleks antud toote vastu. Lõpuks pidin kõvasti pingutama ,et oma sheik ära juua. Ükshetk aga organismil sai vist enesepiinamisest villand - lõi pealt korgi ja alt põhja ära, lisaks veel 1-2 päeva totaalselt s*tt enesetunne.

Sama lugu tekib ka Anatoriga :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:o Tere miks need tooted nii odavad ja kas nad üldse midagi aitavad, motlen et samas neid müüakse apteekides kah ,et päris mürk ta ei saa olla, aga kas siis tegu motetusega. Sest niipalju kui ma tean on need tooted vist raha tuulde viskamine. :P:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:o Tere miks need tooted nii odavad ja kas nad üldse midagi aitavad, motlen et samas neid müüakse apteekides kah ,et päris mürk ta ei saa olla, aga kas siis tegu motetusega. Sest niipalju kui ma tean on need tooted vist raha tuulde viskamine. :P:D

Pole ise tarbinud, aga maitse pidi olema selline, et järgmine kord enam ei osta. Päris mõttetu kindlasti pole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:P Tere miks need tooted nii odavad ja kas nad üldse midagi aitavad, motlen et samas neid müüakse apteekides kah ,et päris mürk ta ei saa olla, aga kas siis tegu motetusega. Sest niipalju kui ma tean on need tooted vist raha tuulde viskamine. :D:P

Üks põhjus, miks need odavamad on, on see, et need on eesti tooted. Transportida pole välismaalt vaja, pakend on odav, reklaami ei tehta nendele toodetele(ma pole märkand) ja noo.. kunagi ostsin BioLabi valku, algul oli väga rõve, hiljem harjusin aga kui sain proovida nt Hera80 või Whey'd vms siis on erinevus ikka VÄGA SUUR. Et siis jah... protekas oli suht halb :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Valgutooted on suhteliselt tsemendid, aga spordijoogid nagu Carbocol 2 ja Carbocol 4 on minu arvates väga tegijad tooted.

Carbococ 2 ja 4 on tõesti päris vinged, ise ka kasutanud mõned aastad tagasi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Endal saab just purk seda biolabi otsa, kaks korda ühe reha otsa ei astu - enam ei osta.

Alguses oli suht pohlad kuidas maitses, aga pikapeale hakkas sellise sinepipulbri allavägistamisena tunduma.

Lahustama ei suutnud ma küll ühegi vedelikuga seda pulbrit panna.

Minuarust toimis vadaku valk paremini.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:o Tere miks need tooted nii odavad ja kas nad üldse midagi aitavad, motlen et samas neid müüakse apteekides kah ,et päris mürk ta ei saa olla, aga kas siis tegu motetusega. Sest niipalju kui ma tean on need tooted vist raha tuulde viskamine. :P:D

olen proovinud seda, ei kõlba kuskile, maitseb nagu mingi puder ja tulemust ka ei tuld, mõtetu toode.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ise olen seda söönud ära mõne aasta jooksul oma 10purki ja minu meelest PARIM!!!! minu jaoks täiesti arusaamatu kuidas saab neid Whey proteiine süüa,ise mõnda proovind ja lõpuks seganud ikka Biolabi omadega kokku. Igastahes mulle meeldib, Kakaomaitseline :o

kes mainisid et midagi kasu polnud asjast siis kaua sõite seda? ega tõesti 1 purk ei näita miskit..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×