Jump to content
hhuuggoo

Biolabi toidulisandid

Recommended Posts

Lugesin biolabi kodulehekyljelt kolme natuke erineva (TOOTED ATLEETIDELE pealkirja all) toote kohta...

Muskle Mass 3 , Muskle PRO 7, Champion 8.

http://www.biolab.ee/

Ma olen ära tarbinud ära kõva treeningu kõrvale ühe kilo Muskle PRO 7-t, kui nyyd tekkis küsimus milline neist oleks kõige kasulikum, nimelt tahaksin võimalikult kiirelt lihast kasvatada, et siis kes on kogenud ja teadja sellel alal, siis äkki oskaks soovitada.... ja millist kreatiini võiksin juurde süüa, kreatiini erinevatest tootemarkidest ei tea ma yhtegi.

Ette tänades kõikide vastuste eest.

See biolabi oma on minu teada taimnevalk, sina vajad aga enam loomset valku! Kreatiin monohydraat, neid on paljudelt tootajtelt, ka siin poes on mitu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui rahakott kannatab, siis tunnike enne trenni ja kohe peale trenni, koos kiiresti imenduvate süsivesikutega! Puhkepäeval korra päevas, mina soovitan kohe peale ärkamist, siis on organismi varud tühjad! Jälgi et saaksid 30g valku korraga!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui rahakott kannatab, siis tunnike enne trenni ja kohe peale trenni, koos kiiresti imenduvate süsivesikutega! Puhkepäeval korra päevas, mina soovitan kohe peale ärkamist, siis on organismi varud tühjad! Jälgi et saaksid 30g valku korraga!

Kui tihedasti ma trenni peaks tegema?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui tihedasti ma trenni peaks tegema?

Oleneb kui suur põhi sul all on... oled algaja või edasijõudnud? Vaata: Tööriistad--->Treeningkavad seal kõik olemas. Tuula siin lehel ringi ja kasuta otsingut ka ning pea kõik su küsimused peaks saama vastuse ;)

Edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui rahakott kannatab, siis tunnike enne trenni ja kohe peale trenni, koos kiiresti imenduvate süsivesikutega! Puhkepäeval korra päevas, mina soovitan kohe peale ärkamist, siis on organismi varud tühjad! Jälgi et saaksid 30g valku korraga!

Ma olen siiani kokku tarbinud 1 g valku keha kilogrammi kohta, mis minu puhul on 80 grammi + muu valk mis toidust saab. Kas ma olen valesti tarbinud siis. Ma võtsin nii kaalus 3 nädalaga 10 kg juurde. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma olen siiani kokku tarbinud 1 g valku keha kilogrammi kohta, mis minu puhul on 80 grammi + muu valk mis toidust saab. Kas ma olen valesti tarbinud siis. Ma võtsin nii kaalus 3 nädalaga 10 kg juurde. ;)

vaevalt see lihas on mille sa endale 3 nädalaga 10 kilo selga kasvatasid!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui 3 nädalaga võetakse juurde 10kg puhast lihast siis võetakse valguga koos ka muid keelatuid aineid, või siis on kõvasti lõviliha söödud kõrvale.

Isiklik arvamus aga shake kohta on selline, et korra päevas on piisav ja siis peale trenni. Jõudu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas see trennieelne valgulaks on väga oluline?

Siiani olen ikka pärst trenni... kõigepealt mahla (soovitan Gutta viinamarja, granaatõuna ja õuna segumahl 0,5l pudelis, süsivesikuid kokku 73g, kui teistes mahlades ca 50g) ja 10 min pärast valku + Promix enne magamaminekut. Krt jube kalliks läheb, kui enne trenni ja puhkepäevadel ka võtta, ega jõusaal ka tasuta pole. Miljokatel muidugi probleemi pole sellega, pigem jõusaalis jutulobisemise ja nähtamatute arbuuside kandmisega <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Biolab on eriti jura minumeelest, ma sain iga kord palaviku peale selle kasutamist

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen proovinud neid tooteid, maitse on nagu mingi kamajahu(peaks olema kakao tegelt) vms., hästi paks jook tuleb sellest ja märgatavaid tulemusi ei näinud/tundnud massis ega jõus! Ausalt öeldes mõttetu kraam on :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aastal 2002 tegin Biolabiga natuke koostööd ja minu soovituste järgi pandi kokku toode mille nimi oli "WildPack 9" kui ma õieti mäletan. Toode põhines 80% ulatuses munavalgule ja 20% sojavalgule. Üldine valgu % oli 80. Toode oli maitsetu ja piimaga lahustus ülihästi. Piim jäi piima maitse ja konsistenstiga. Väga mõnus oli seda külmalt peale trenni juua. Ise kasutasin seda umbes 3 kuud ja oli suurepärane tunne. Jõunäitajad kasvasid tublilt. Sama toodet kasutasid ka mitmed Eesti klaasikalised tõstjad kes samuti seda kiitsid. Kahjuks mingil põhjusel see toode neil müüki ei jõudnuki. Igaljuhul katsepartii andis suurepärase tagasisidme kõigilt kes tol korral seda kasutada said. Milles oli põhjus, et seda tootma ei hakatud pole kursis.

Ehk keegi võiks teha selle kohta järelepärimise Biolabist...?

Uurisin natuke asja ja tundub, et see toode on neil ikka müüki jõudnud, info sellest on siin:

Anabool-antikataboolseid faktoreid sisaldav

80% valgukontsentraat

Wild Pack 9

Hind: 350.-

Kogus: 700 g Hind: 1420.-

Kogus: 3500 g

80% LOOMSET VALKU ALBUMIINI - KÕRGEIMA BIOLOOGILISE VÄÄRTUSEGA PROTEIINI PROFESSIONAALSELT TREENIVATELE ATLEETIDELE

Toote proteiin, tänu oma 80%-sele munaalbumiini sisaldusele, omab kõrget antikataboolsete toimetega hargnenud ahelaga aminohapete (BCAA) sisaldust - 22,3%. Munavalk omab kõrgeimat bioloogilist väärtust ehk kõige

enam omastatavat aminohappelist koostist. Näiteks on munavalgus aminohappeid fenüülalaniini ja türoksiini 44% rohkem kui vadakuvalgus. Need Aminohapped vastutavad lihaste kasvu seisukohalt ülioluliste türoidsete hormoonide ja insuliini tootmise eest, osalevad türoksiini moodustumises, sidekudede sünteesis (vigastused!), töövõime suurendamises. 23% on rohkem AH-id metioniini ja tsüsteiini, mis on kreatiini sünteesi prekursorid ja vastutavad teiste AH-de transpordi eest lihastesse, samuti omavad lipotroopset (rasva hävitavat) ja väsimust vähendavat toimet. Harjutustulemuste puudumise põhjuseks on sageli lihasmassi kasvu tagavate nn. kofaktorite defitsiit. Need on eelkõige kroom, mis koosmõjus tsingiga tõstab tähtsaima anabooliku - insuliini efektiivsust, mangaan ja vitamiinid B6, B12, biotiin, kõik tähtsad valkude metabolismis. Kõiki kofaktoreid on -s ekstrakogus!

Koostis:

Munavalge valguisolaat (albumiin), isoleeritud sojavalk 19,2%, suhkrupuuder, õietolm, guarana, looduslikud lõhna-ja maitseained, vitamiinide-mineraalide kompleks, magustaja (Atsesulfaam-K), askorbiinhape, tsinkaminokelaat.

Kasutamine:

Intensiivselt treenivatele atleetidele lihaskoe katabolismi vältimiseks treeningutel ja lihas- massi arendamiseks, arenguseisaku ületamiseks ja ainevahetuse kiirendamiseks. Teistel jõualadel ( raskejõustik, powerlifting, heitealad jne. ) jõu ja lihasmassi arengus superkompensatsiooni saavutamiseks ja lämmastikubilansi hoidmiseks organismis.

Annustamine:

Atleetvõimlejad: 0,6 g kehakaalu kg. kohta 2 korda päevas + 1 tund enne trenni. Kestev valgu tarvitamine üle 2-4 g kehaalu kg. kohta ööpäevas ei ole soovitatav! Raskejõustik- lased tarvitavad 0,4-0,5 g kg. kohta toidukordade juurde kaks korda päevas. Valgukontsentraat segatakse suurde klaasi rasvavaba piimaga, joogijogurti, vee või muu joogiga, paremaks lahustuvuseks lasta seista ja segada uuesti, (kuhjata mõõdulusikas- 20 g.).

Purgi avamiseks rebige ära kaane alaserv ja tõstke kaan üles.

Sisaldab:

Toitainete sisaldus 100 g tootes:

energiasisaldus 1386 kJ 330 kcal

valgud 80,0 g

rasvad ( kokku ) 0,8 g

sh küllastunud rasvhapped 0,3 g

süsivesikud 5,6 g

sh suhkrud 0,6 g

kiudained 5,0 g

naatrium 1,1 g

Asendamatuid aminohappeid 100 g valgus:

Histidiin 3,5 g Alaniin 3,3 g

Isoleutsiin 6,4 g Arginiin 6,3 g

Leutsiin 8,9 g Aspargiinhape 9,0 g

Lüsiin 6,8 g Tsüsteiin 1,8 g

Metioniin 3,0 g Glutamiinhape 17,7 g

Fenüülalaniin 6,3 g Glütsiin 3,0 g

Treoniin 4,8 g Proliin 3,7 g

Trüptofaan 1,5 g Seriin 3,9 g

Valiin 7,0 g Türosiin 3,1 g

Vitamiinide-mineraalide sisaldus ja % täiskasvanu päevavajadusest 100 g tootes:

% %

Vitamiin A 445,0 µg 55 Kaltsium 360,0 mg 45

Tiamiin B1 2,4 mg 171 Magneesium 150,0 mg 50

Riboflaviin B2 1,7 mg 106 Fosfor 690,0 mg 86

Vitamiin B6 3,0 mg 151 Raud 9,3 mg 65

Vitamiin B12 1,2 µg 120 Vask 0,7 mg 64

Foolhape 142,0 µg 71 Tsink 15,0 mg 101

Niatsiin 14,3 mg 79 Mangaan 1,2 mg 120

Pantoneenhape 4,8 mg 80 Kroom 100,0 µg 100

Biotiin 150,0 µg 52 Seleen 53,0 µg 95

Vitamiin C 59,0 mg 98 Molübdeen 60,0 µg 40

Vitamiin D 2,1 µg 42 Jood 65,0 µg 43

Vitamiin E 11,0 mg 110 Kaalium 1345,0 mg 44

Boor 0,4 mg

Kooskõlastatud Tervisekaitseinspektsiooniga

Eritoidu käitlemise load Nr. 299, 300, 301, 304

www.biolab.ee

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esiteks tarvitan ajateenistuses HT-R (Hard Trainers Recovery, FAST toodang) peale saali ja ka jooksu. Samas oleks soov võtta juurde valku, ilmselt siis iga päev, aga HTR'i ei hakkaks raiskama selle tarvis niisama, raha on ikkagi raha.

Täna poes jäigi silma siis see Eestimaine firma Biolab'i väljapanek ja avastasin, et ka proteiine jm pakuvad (varem olin teadlik spordijoogipulbrist ainult). (biolab.ee leht isegi olemas).

Hind on odav, aga on keegi ka selle firma toodangut kasutanud? Maitsed? Iseenesest päris asjalik tundub.

Teine küsimus olekski, et millist pakutavaist oleks parim võtta igapäevaselt. Paistis, et parimateks oleks ehk Champion 8 ja Muscle Pro 7.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui nende toodete maitse ja koostis pole viimastel aastatel muutunud, siis sa võid arvestada sellega, et õigepea kühveldad endale sisse sõna otseses mõttes jahu maitsega pulbrit.

Kui on lihtsalt maitsetu/maitsestamata proteiin/süsivesik vms toode, mida niikuinii tuleb mingi teise lisandiga segada, et sobiva koostisega sheiki teha, siis pole ju tähtus, kui üks koostis-osadest maitsetu on, teine lisand/koostis-osa annab ju maitse, või maitsestad ise mahlaga näiteks üldsegi. Maitsetu lisand on hea selle jaoks muidu, kui lisada tavatoidu sisse, näiteks pudru sisse, et siis pigem parem ongi maitsetu lisand, kui et saad maasika-maitselise pudru omale.

Aga või kas mõtled seda, et toodete koostis ei vasta pakendil olevale koostisele, et sisaldabki küpsetus-jahu otseses mõttes?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui on lihtsalt maitsetu/maitsestamata proteiin/süsivesik vms toode, mida niikuinii tuleb mingi teise lisandiga segada, et sobiva koostisega sheiki teha, siis pole ju tähtus, kui üks koostis-osadest maitsetu on, teine lisand/koostis-osa annab ju maitse, või maitsestad ise mahlaga näiteks üldsegi. Maitsetu lisand on hea selle jaoks muidu, kui lisada tavatoidu sisse, näiteks pudru sisse, et siis pigem parem ongi maitsetu lisand, kui et saad maasika-maitselise pudru omale.

Aga või kas mõtled seda, et toodete koostis ei vasta pakendil olevale koostisele, et sisaldabki küpsetus-jahu otseses mõttes?

Ma lihtsalt olen saanud negatiivset tagasisidet nende toodete kohta. Siin foorumis on ka nende üle diskuteeritud, kui ma õigesti mäletan. Kuid nagu öeldakse, et oma silm on kuningas ja asendades silmad organismidega, saamegi õige vastuse - ära peab proovima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui nende toodete maitse ja koostis pole viimastel aastatel muutunud, siis sa võid arvestada sellega, et õigepea kühveldad endale sisse sõna otseses mõttes jahu maitsega pulbrit.

See maitseb nagu mingi pudru.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×