Jump to content
hehee

Juuksed läikima

Recommended Posts

Et väline ilu sõltub väga palju sellest, mida endale sisse süüakse, siis küsin, mida oleks juustele vaja, et nad läikima hakkaksid? Muidu on terved ja katsudes väga siidised, kuid tuhmid :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Et väline ilu sõltub väga palju sellest, mida endale sisse süüakse, siis küsin, mida oleks juustele vaja, et nad läikima hakkaksid? Muidu on terved ja katsudes väga siidised, kuid tuhmid ;)

Hästi palju želeed ja võimsam föön. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Välispidiselt võib peale kanda hooldavat sandlipuu õli (selline paks veniv mass, käte vahel soojendades muutub hõlpsamalt määritavaks)- saab kasutada ka naha sügavniisutamiseks, juukseotste raviks ka super vahend, lisaks kohene super läige. Eestist ei tea seda otsida, aga Egiptusest sai kaasa toodud seda küll. Kuna eestlaste jaoks on see maa juba nö teine kodu, siis kindlasti mõni tuttav tooks seda :D 75 ml purgikese võib kätte saada u 100 kr-ga ja kulub teda häbematult vähe.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma küsiks hoopis, et mida teha et karv EI LÄIGIKS :D . Ei ole nagu suurt midagi muutnud aga viimasel ajal just juuksed niimoodi läikima hakanud, et vaata ja imesta. Aga muidu mingi reklaam oli et Chappy paneb karva läikima ;) !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma küsiks hoopis, et mida teha et karv EI LÄIGIKS :D . Ei ole nagu suurt midagi muutnud aga viimasel ajal just juuksed niimoodi läikima hakanud, et vaata ja imesta. Aga muidu mingi reklaam oli et Chappy paneb karva läikima ;) !

No siis hoia ränist eemale :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oled nii mees, et juuksed ei tohi läikida ka? :D

Ei mitte seda, aga nii kõvasti juba läikisid, mõni kaugelt vaatab võibolla, et mul juuksed kaks nädalat pesemata, rasvased ;) mis siis, paar tundi tagasi pestud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei mitte seda, aga nii kõvasti juba läikisid, mõni kaugelt vaatab võibolla, et mul juuksed kaks nädalat pesemata, rasvased :D mis siis, paar tundi tagasi pestud.

Tegelikult iga päev ei tulekski juukseid pesta - see teeb rohkem kahju. Juustele on see oma õli, või mis ta on, hea.

Aga teisalt, endal on veidi jama niimoodi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kalaõli või kalamaksa õli ja mõni hea ränitoode juurde, peaks piisama ja kuu pärast peaks ka tulemus näha olema. Kindlasti peaks miskit ka peale määrima nagu räägiti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kalaõli või kalamaksa õli ja mõni hea ränitoode juurde, peaks piisama ja kuu pärast peaks ka tulemus näha olema. Kindlasti peaks miskit ka peale määrima nagu räägiti.

Sinu kirjelduse j2rgi on sul terved ja ilusad juuksed ja ma ei usu, et sa halvasti s88d.

See "l2ige" on suures osas seotud pigmentatsiooniga st sinu juuste v2rviga. Meie "kartulikarva" juuksed peegeldavad valgust ehk siis l2igivad teistmoodi kui kunstlik blond v6i siis brynett juuks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×