Jump to content
krip

teie jalanumber

Recommended Posts

Naine, 37-38- oleneb kingafirmast :rolleyes:

Naine...US is on kindel 7,5

siin on 38...vahest ka 37

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
nr 42,

kasv: 176cm.

Kehakasv paneb paika üsna täpselt, mis jalanumber on. Jalanumbriga 44+ või 40- pole peaaegu ühelgi 176cm isikul jne. Ma arvan nii.

Hmm...ei taba loogikat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oleneb keha iseärasustest veidike (ala jalad veidi pikemad või ülakeha veidi pikem jne), aga suures plaanis võib usaldusvahemikuks anda konkreetsed vahemikud jalanumbritele, ala, 176cm vastavad jalanumbrid 42 (+- 1 ühik numbris siia-sinna). Et kui siin statistika postitustest kokku võtta, siis enamvähem selge pildi saabki, kehakasvu ja jalanumbri korrelatsiooni vahel, ja seejuures kindlad vahemikud kasvule, üsna kitsad täpsed vahemikud. See oli mu mõte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oleneb keha iseärasustest veidike (ala jalad veidi pikemad või ülakeha veidi pikem jne), aga suures plaanis võib usaldusvahemikuks anda konkreetsed vahemikud jalanumbritele, ala, 176cm vastavad jalanumbrid 42 (+- 1 ühik numbris siia-sinna). Et kui siin statistika postitustest kokku võtta, siis enamvähem selge pildi saabki, kehakasvu ja jalanumbri korrelatsiooni vahel, ja seejuures kindlad vahemikud kasvule, üsna kitsad täpsed vahemikud. See oli mu mõte.

Panen siis enda ka siia loogikase - naine, 178cm, jalg 38 :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×