Jump to content
Tigerkutsu

YouTube videod

Recommended Posts

mina oma piiratud arunatukesega muidugi ei saa mitte kuidagimoodi aru, kuidas selline palja tagumiku urvitamine saab motivatsiooniks olla, küll aga teen ettepaneku, et inimliku võrdsuse perspektiivist mehed täpselt samas uurakil poosis ja samasuguste pükstega võistleks :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mina oma piiratud arunatukesega muidugi ei saa mitte kuidagimoodi aru, kuidas selline palja tagumiku urvitamine saab motivatsiooniks olla, küll aga teen ettepaneku, et inimliku võrdsuse perspektiivist mehed täpselt samas uurakil poosis ja samasuguste pükstega võistleks :D

Ilusad vormis naised with curves. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mina oma piiratud arunatukesega muidugi ei saa mitte kuidagimoodi aru, kuidas selline palja tagumiku urvitamine saab motivatsiooniks olla

http://examine.com/faq/how-can-i-increase-testosterone-naturally.html

http://www.healthline.com/health-slideshow/most-surprising-testosterone-facts

Ei mingit müstikat. Kõik toimib ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

martinkink, sina viitasid nüüd sellele "boosti" osale sarge lauses, mina viitasin motivatsiooni osale naistele :)

sarge

curves on ok, aga palja tagumiku sedasi laadaplatsil hindamiseks urvitamine minu jaoks kindlasti mitte :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

martinkink, sina viitasid nüüd sellele "boosti" osale sarge lauses, mina viitasin motivatsiooni osale naistele :)

sarge

curves on ok, aga palja tagumiku sedasi laadaplatsil hindamiseks urvitamine minu jaoks kindlasti mitte :)

laadaplatsil urvitamine ei olegi kõigile. Point oli selles, et väikse töö ja kerge dieediga saad ka endale sellise istmiku. Millega siis juba selle "kellegi" ees end näidata ja teda rõõmustada ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Enne trenni naistele motivatsiooniks, meestele boostiks. :D

Tana ei tule too tegemisest suurt midagi valja hehe.

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ehk siis drop-superset? Pole nagu miskit uut :rolleyes:

Pigem "huvitav", loodetavasti jagab kiiresti lahti, et paljud CT Fletcheri nõuanded on "sama asjalikud" kui Mike Chang-i sixpackshortcutid.

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Leidsin just sellise video. Ilmselgelt on pikk mees vales kohas ja hälbega. Tekkis küsimus, kuidas selline mees üldse lavale lasti?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×