Jump to content
Tigerkutsu

YouTube videod

Recommended Posts

Nad vist ei tea kust selline komme pärit on :rolleyes: . Minu mäletamist mööda ühes Ameerika vanglas algas see tava, kus "bitchmehed" kandsid alukaid üle püksiääre, andmaks märku ,et nad on saadaval teiste jaoks :ph34r:

Ära usu kõike mida kuuled. Ei vasta tõele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ära usu kõike mida kuuled. Ei vasta tõele.

Kusjuures mina ka tean, et see püksiteema on tulnud vanglatest, aga pigem sellepärast, et osades kinnipidamisasutustes anti väiksematele meestele suuremad püksid ja vennikestel lihtsalt hädaga vajusud püksid alla mitte, et keegi oleks soovinud urrule surma :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kusjuures mina ka tean, et see püksiteema on tulnud vanglatest, aga pigem sellepärast, et osades kinnipidamisasutustes anti väiksematele meestele suuremad püksid ja vennikestel lihtsalt hädaga vajusud püksid alla mitte, et keegi oleks soovinud urrule surma :P

Näed. Vähk on targem kui välja paistab. 10 tugrikut.

:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuigi kui ma aus olen, siis tundus vägagi nagu kokkulepitud lõpuga lahing. Sapp oli pärast nii õnnelik, et ei saanud pisaraid silmast. Tundus kuidagi fake alistumine :wacko:

Või mida profid arvavad? Kui vaadata, siis ma ei näinud ühtegi lööki mis oleks Sapi pea piirkonda tabanud!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eino veidikene ta luuki sai, aga nii palju kui mina Sappi tean, siis reeglina lendab tema peale, mitte ei hoia algusest saati umbblokki. Nii et vägagi kaheldav fight :D Sapp ei ole ka teab mis fighter, aga Mariusz on seda veel vähem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Põnev vastasseis: Umbes 3,5 kg kaaluvahe kahel võitlejal...või siis sühel suurel ja priskel mehel ja teisel võitlejal :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Näe..NABBA naiste vabakava... MISS PHYSIQUE

Vaatasin seda videot mitu korda ja raske uskuda, et see naisterahvas on...ja ega ei usugi! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üleriietes naiste riietusruumi minnes kutsutakse kohe kaks turvat.

Või siis vahet polegi palju riideid seljas, ikka turvad :D

Samas pole püksi näinud, äkki on mees, kes kannab naiste rõivaid ja nüüd laval "tuli kapist välja" ;)

Muudetud kasutaja tarmop poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üleriietes naiste riietusruumi minnes kutsutakse kohe kaks turvat.

Või siis vahet polegi palju riideid seljas, ikka turvad :D

Samas pole püksi näinud, äkki on mees, kes kannab naiste rõivaid ja nüüd laval "tuli kapist välja" ;)

Ei kutsuta turvasid- meelad naised vaatavad, et turvamees tuligi neid noolima :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõnes Eesti küla bubides leidub selliseid päris palju :-D

Kahjuks mitte ainult külades, nii Jaanipäeval kui ka Aastavahetusel olen kohanud selliseid nii Tallinna kui ka Tartu tänavatel :D . Huvitav kuidas seal Eestis nüüd ka lood on, pole seal juba 6 aastat elanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×