Jump to content
Tigerkutsu

YouTube videod

Recommended Posts

http://vidreel.com/video/NTk0MDU0/

Huvitav dokumentaal. Kutt tahtis 6 kuuga kaalu alandada. Alustas rasvaprotsent 27+ pealt lõpetas 4%-ga. Käis kulturismivõistlustel ka, naturaalselt. 83min pikk. Ise vaatasin, täitsa huvitav oli.

Vaatasin ka. Tuleb talle au anda, et suutis asja lõpuni viia, ma oleks raudselt dieedi alguses juba krokodilli pisaraid valanud :unsure:

Muudetud kasutaja LauraL poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ülikõva vend jah, 42 aastaselt, põhimõtteliselt mees tänavalt 6 kuuga võistlusvormi, pole paha.

Selle väitega pole päris päri, et 15-20% on viimane piir normaalse elu jaoks (Ma julgeks pakkuda, et see on kuskil 8-12% vahel). Samas, eks sõltub, mis on normaalne elu kellegi jaoks. Minu arust see pole näiteks mitte normaalne elamine kui, ei käi väljas söömas (või kui, siis salat vms sotsiaalses mõttes lihtsalt), kinos popcorni ja koola asemel vesi, alkoholi tarbimine piiratud, tööl karpidega toit kaasas, kui vaja siis teha pisut päevakava ümber, et toidukorrad ja trennid saaks tehtud jne. mõne arust, on need aga julmalt piiravad asjaolud, ning elu polegi justkui elamist väärt neid aspekte arvestades ja seetõttu ka arvamusi seinast seina. Kui aastatega kujundadagi elu selliselt välja, et elustiil ei sega kuidagi muid tegemisi, siis ongi õige tasakaal leitud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kes seletaks, kuidas saavad sihukest kükki tegeval mehel olla nii peenikesed jalad?

Peenike oled sa ise üks:D Vaata kui pikk see vend on, tal jalad piisavalt paksud...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

230kgx10 kükk ilma igasuguse varustuseta, tõesti TOORES :D

Ma ei saa aru, kas all selline põrge põlvedele sitasti ei mõju. Olen proovinud ka ise nüüd natuke sellise stiiliga kükkida, et saaks jõutõstmise eesmärgil alt suuremate raskustega kiiremini üles, aga mida suuremaks raskused lähevad seda väiksema hooga julgen ma alla minna. See vend paneb enamvähem ass to the grass. Mina ei julge. VÕi pole see ohtlik?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei saa aru, kas all selline põrge põlvedele sitasti ei mõju. Olen proovinud ka ise nüüd natuke sellise stiiliga kükkida, et saaks jõutõstmise eesmärgil alt suuremate raskustega kiiremini üles, aga mida suuremaks raskused lähevad seda väiksema hooga julgen ma alla minna. See vend paneb enamvähem ass to the grass. Mina ei julge. VÕi pole see ohtlik?

Kui sa põlvi nö sisse välja väga ei liiguta, siis ei tohiks midagi hullu olla. Põlvedelt võtab ju just koormuse maha ? Endale vähemalt tundub nii. Ise laksan ka põrkega enamjaolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×