Jump to content
snaaba

Kreatiini täpne kasutamine.

Recommended Posts

Tere.

Et olen kreatiini suhtes veel täiesti algaja. Keegi võiks täpselt seletada, et kuidas seda ttarbida jms. Purgil on kirjas , et 20g päevas (5 hommikul, enne trenni, peale trenni ja enne õhtusööki). MIllega on seda kõige parem juuua? Kas tavaline mahl sobib? Kuskil lugesin, et viinamarjasuhkurt on ka hea lisada...et kust seda saada? ja kuidas seda lisada jms?

kõik nõuanded jms. on teretulnud ! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere.

Et olen kreatiini suhtes veel täiesti algaja. Keegi võiks täpselt seletada, et kuidas seda ttarbida jms. Purgil on kirjas , et 20g päevas (5 hommikul, enne trenni, peale trenni ja enne õhtusööki). MIllega on seda kõige parem juuua? Kas tavaline mahl sobib? Kuskil lugesin, et viinamarjasuhkurt on ka hea lisada...et kust seda saada? ja kuidas seda lisada jms?

kõik nõuanded jms. on teretulnud ! :)

Võta seda viinamarjasuhkruga/dekstroosiga nagu sa lugesid, seda saab suurtematest poodidest, trauben sukker on nimi. Kuskil 17 eeku on 0,5 kg pakk.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kreatiini suhtes algaja, aga kuidas treeningu ja toitumisega lood on?

Noo, jõusaal on 3 korda nädalas ( teisip. , neljap. , laup. ). Korvpallitreeningud on 2x nädalas ( esmasp. ja kolmap. ) . Tegelt vahest käin pühapäeval ka jõusaalis , ss nagu teen kergemate raskustega ja värki trenni.

Toitun nii, et hommikuti 3 muna + kas müsli v nh, kui ema viitsib teha ss mingi puder. Päeval on kas mingisugune supp või mingi prae moodi asi ( kartulid lihaga jms. ) ja õhtul on ka tavaliselt praad ( makaronid/kartulid liha v kalaga nt. )

Kui see ka tähtis on, et olen 16 aastane , kaalun 77kg , 177cm pikk.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võta seda viinamarjasuhkruga/dekstroosiga nagu sa lugesid, seda saab suurtematest poodidest, trauben sukker on nimi. Kuskil 17 eeku on 0,5 kg pakk.

kas sellist asja Maximas on ? v nh, näiteks Selveris? :)

Elan kohtla järvel, siin pole selliseid suuri poode eriti :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui oled selle üle aastase perioodi jooksul ikka korralikult treeninud, siis vast jah tasub kreatiini proovida. Samas mainiks ära, et kreatiini tarbimise korral harilikult veidi jõud ja lihas suurenevad, aga peale tarbimise lõppu mingil määral vähenevad. :)

Loe ka seda: http://forums.fitness.ee/index.php?showtopic=5195

Viinamarjasuhkrut e. dekstroosi võid osta ka siit: http://shop.fitness.ee/product_info.php?products_id=308

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii, esiteks kasuta otsingut, mustmiljon teemat on olnud selliseid juba.

Teiseks kas on sul mõtet ennem võtta seda kui sa ei tea millega, kui palju jne? - vist mitte.

einoo, ma poelgi veel tarbima hkkanud ju

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×