Jump to content
j6mminaator

ÜLESKUTSE: J6mminaator sügiseks lavale!

Recommended Posts

http://www.vimeo.com/2858830

Kõiksugused arvamused on igati teretulnud, samuti toetused ja sponsorlused. Kui teema saab suurt vastukaja, hakkame Kaarli aka. J6mminaatori tegemistest rohkem rääkima. Loomulikult vastame kõigile huviliste küsimustele, mis treeningu ja toitumisega seostuvad. Uus täht Eesti kulturismi maastikul võib sündida!

j6mm022ok0.jpg

w480.png

Muudetud kasutaja j6mminaator poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
http://www.vimeo.com/2858830

Kõiksugused arvamused on igati teretulnud, samuti toetused ja sponsorlused. Kui teema saab suurt vastukaja, hakkame Kaarli aka. J6mminaatori tegemistest rohkem rääkima. Loomulikult vastame kõigile huviliste küsimustele, mis treeningu ja toitumisega seostuvad. Uus täht Eesti kulturismi maastikul võib sündida!

Mulle meeldis ainult lõpp - kui jõmminaatoril kang kõrri jäi ja ta ära kustus! B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Koksiloksutamis lõik oli parim, tundus kuidagi väga loomulik. Kas on tegu andega või on peaosaline seda lihtsalt usinalt treenind.))

Tore "film" tegelikult, eriti hea oleks kui filmis osalenud peategelane nii umbes 15-20 aasta pärast Mr Olümpiaks kroonitakse ja siis seda algust meenutada... Kunagi ei või teada.)

Edu mehed!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei tea, poiss tundub olevat hardgainer - sööb veel fasti lao proteiinist tühjaks kui sealt sponsorlust peaks saama.

B)

Hästi kokku pandud muidu (Y)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

B) Kui pealkirja lugesin, tuli kohe meelde Jokeri kunagine üleskutse, et lähme mehed kõik võistlema ja teeme enneolematult suure osalejate arvuga võistluse. Kui pilti nägin siis lootus muidugi kadus... :)

Ma ütleks et idee ja tehnilised oskused on kiiduväärt. Ise ma selliseid oskuseid ei valda kuigi treeningvideosid teeks isegi.

Videos kasutatud naljad...need on maitse asi, kellele oli lapsik, kellele täpselt paras.

Igal juhul huvitav nähtus...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui hakkad korralikult toituma ja korralikult trenni tegema, siis päris huvitav oleks tõesti jälgida, kuidas nullist areng toimuma hakkab.

Pane oma pikkus, vanus, kaal kah.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×