Jump to content
xerox

Paljud teist solaaariumis käivad.

Recommended Posts

Nii mõnedki mehed(kulturistid) käivad ennem võistlusi solaariumis, rääkimata naistest. Aga ju siis sina keenius tead paremini.

MÕNED kindlasti. Aga kas sa ka teadsid, et Eestis umbes iga 30-40-s mees on gay (või oli see 30-40s arvestatud rahva kogusummast)? Gayde hulgast käib jõusaalis treenimas ja lihast kasvatamas suurem % mehi kui heterotest... nii et üsna MÕNED:)

Muudetud kasutaja Triitseps poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
MÕNED kindlasti. Aga kas sa ka teadsid, et Eestis umbes iga 30-40-s mees on gay (või oli see 30-40s arvestatud rahva kogusummast)? Gayde hulgast käib jõusaalis treenimas ja lihast kasvatamas suurem % mehi kui heterotest... nii et üsna MÕNED:)

Mis see siia puutub ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
MÕNED kindlasti. Aga kas sa ka teadsid, et Eestis umbes iga 30-40-s mees on gay (või oli see 30-40s arvestatud rahva kogusummast)? Gayde hulgast käib jõusaalis treenimas ja lihast kasvatamas suurem % mehi kui heterotest... nii et üsna MÕNED:)

Maga kaineks ennast

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hea vana teema, vaatasin postitused läbi, olin isegi siia kirjutanud, siis, kui veel päikesesõltlane olin... Juba pikemat aega käin aga solaariumist väga kauge kaarega mööda, napp pääsemine halvaloomulisest nahakasvajast tõi mõistuse pähe. Soovitan teistelgi mõelda enne, kui solaariumis käima tahate hakata. Ilusa jume saavutamiseks on ka teisi võimalusi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üldiselt ei ole ma ise ka eriline solaariumi ega ka päikese all istumise pooldaja olnud. Aga eelmine suvi sai soojal maal pikalt käidud ja üldse palju matkamas jne ning tuli vägisi päris tugev päevitus ja krt nägu võttis hoopis teise ilme, kellele sobib kellele mitte, aga minu arust mul endal on selgelt rohkem inimese nägu kui jumet on B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

v2ldi joomist suitsetamist ja toitu tervislikult siis peax jume normaalne olema.Ma olen isalt p2rind veits t6mmuma naha ja kui j2tsin joomise suitsu maha siis nyyd on m6nus jume j22nd suvest siiani.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei oska välja tuua põhjust, miks peaks mehed solaariumis käima. Kulturistid vast võistluste tõttu, aga muude inimeste kohta küll põhjust ei tea. Kui ainult, et nende arust on neil siis parem välimus. Sellepärast käivad ka ju naised. Kui inimesel on selline normaalne tagasihoidlik pruunikas nahk, siis on veel normaalne. Aga tänapäeval naised vist ei adu absoluutselt, kus kohast see piir jookseb. Grillkanad (vabandust väljendi eest) ei ole eriti kenad, rikub välimuse ära. Liigpruuni nahaga noormeestest ma rääkima ei hakkagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
3 aastat tagasi proovisin ühe korra, rohkem küll mitte, pigem suvine Päike, kui seda on.

Ma ka olen korra proovinud ja see on ka kõik. Samal arvamusel(suvine päike). Rui raha on siis proovin aastas korra soojal maal ära käia, mul püsib päevitus ligi aasta aega. Praegugi veel suvest kerge jume alles B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest monkeymon

ISe proovinud ei ole, aga teised kes käivad räägivad, et kuivatab nahka, pidevalt vaja mingeid kreeme ja niisutavaid geele panna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kes solaariumi plaanivad minna, peaks enne oma sünnimärgid üle vaatama. Kas nahaarst lubab teile üldse solaariumi?

Näiteks minul on palju sünnimärke ning mõned neist sellised suuremad (kuigi healoomulised) ning arst keelas igasuguse päevitamise. Ei aita, kui sünnimärgi kinni katate, nahk saab UV doosi ikka.

Lihtsalt et ennetada nahavähki eks.

Mina lasin paar suuremat sünnimärki oma seljalt eemaldada kirurgilisel teel. Olid healoomulised ja nüüd olen rahul. Ja ei lasknud mitte sugugi päevitamise pärast, vaid selleks, et nad jäid iga kord mind segama ja mõned korrad tõmbasin ka katki.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvitav ma ei tea kas see on solaariumist, aga mul juba mingi 3-4 päeva väga vilets enesetunne ja 2 päeva peale solaariumit oli ka kerge palavik. Nohu ega köha nagu ei ole jne ;) . Ja rohkem küpsetada saanud piirkonnad rsk sügelevad kah...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×