Jump to content
Infinity

Põlved

Recommended Posts

Tere. Mul selline probleem. Kui jooksen, siis põlved kergelt valutavad jms, kui olen pikali nt maas, siis raske üles tõusta, raksuvad vahel jalapressi tehes. Kuid see kõik kaob, kui soojendus all ning keha soe. Olen 14, võib see olla kasvust, kuna suvel kasvasin päris kenasti..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere. Mul selline probleem. Kui jooksen, siis põlved kergelt valutavad jms, kui olen pikali nt maas, siis raske üles tõusta, raksuvad vahel jalapressi tehes. Kuid see kõik kaob, kui soojendus all ning keha soe. Olen 14, võib see olla kasvust, kuna suvel kasvasin päris kenasti..

http://www.inimene.ee/pages.php3/210204,17...db8158afddc3a90

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on vastupidi kui trenni ei tee siis hakkab rohkem valutama nii umbes 2 nädalat. Trenni tehes valu vaikselt kaob praegu on väga harva see valu mul põlves.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sry, double post. Aga kui mul seda haigust ei ole, siis mis see olla võiks? Trennile juba noores eas hüvasti? B)

Kasvuperioodi tavaline probleem paljudel, nõuanded on artiklis olemas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on vastupidi kui trenni ei tee siis hakkab rohkem valutama nii umbes 2 nädalat. Trenni tehes valu vaikselt kaob praegu on väga harva see valu mul põlves.

Mul kah nii, varem ei pannud tähele seda, aga kui ma trenni ei teind u 5 päeva, ja täna läksin trenni (võrkpall) siis oli julm valu. Hommikul oli juba see valu tegelikult. Nii suurt valu pole varem olnd, algul oli ikka päris jube, kui üles hüppasin ja siis maandusin, oli ikka päris valus. Nüüd enamvähem üle läind see tugev valu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×