Jump to content
TreenivAmbur

Väikseid nõuandeid äkki?:D

Recommended Posts

Teema siis selline, et aasta algusest tuli motivatsioon trenni tegema hakkata ja pekk ära kaotada:D! Olen 196 cm ja 140 kg kaaluv noormees:D See, et kaal nii suur on ei tähenda, et ma täitsa pekkis oleks:D kehaehitus suht sama kui (Barutol). Ja asi siis selline ,et oskaks keegi nõu anda kuidas samas lihaseid kasvatada ja pekki sulatada? ISE teen trenni kodus pink olemas ja kang ja hantlid peaks sellest piisama?? arvan mina! Meeldib yxinda trenni teha! Siis veel selline kysimus kas 4-5 korda ei tohigi nädalas trenni teha?:rolleyes: Et ylepingutada pole ka mõtet?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teema siis selline, et aasta algusest tuli motivatsioon trenni tegema hakkata ja pekk ära kaotada:D! Olen 196 cm ja 140 kg kaaluv noormees:D See, et kaal nii suur on ei tähenda, et ma täitsa pekkis oleks:D kehaehitus suht sama kui (Barutol). Ja asi siis selline ,et oskaks keegi nõu anda kuidas samas lihaseid kasvatada ja pekki sulatada? ISE teen trenni kodus pink olemas ja kang ja hantlid peaks sellest piisama?? arvan mina! Meeldib yxinda trenni teha! Siis veel selline kysimus kas 4-5 korda ei tohigi nädalas trenni teha?:rolleyes: Et ylepingutada pole ka mõtet?

Millised on su praegused toitumisharjumused?

Millised suhted on seni trenniga olnud?

Võin ette öelda, et kõige raskem töö tuleb ära teha köögis.. Aga alustuseks oleks vaja teada, kuidas sul praegu söömise ja trenniga lood on, et sulle saaks näpunäiteid jagada juba sealt edasi.. Mida rohkem annad meile infot, seda rohkem saad infot tagasi :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Millised on su praegused toitumisharjumused?

Millised suhted on seni trenniga olnud?

Võin ette öelda, et kõige raskem töö tuleb ära teha köögis.. Aga alustuseks oleks vaja teada, kuidas sul praegu söömise ja trenniga lood on, et sulle saaks näpunäiteid jagada juba sealt edasi.. Mida rohkem annad meile infot, seda rohkem saad infot tagasi

Praegused toitumis harjumused on paremad kui ennem võin seda öelda!

Hommikul kui tõusen ming 11.00 siis sõin kaerahelbe putru natuke soola ja margariini mingi väike jupp peale ja yx võileib täistera viljast 3 viilu sinkki peale 3% rasvaga ja ongi kõik (see oli tänane hommiku söök)

Kell 13.00 oli vist banaan õun ja vett 400ml kell 16. 00 tatraputru veiseliha ahjus tehtud yx kohuke, 500 ml piima 1,5% rasva sisaldusega

Kell 18.00 piima 100 ml vett 300ml kohupiimarsosinatega kolmveerand pakist ja kell 20. 00 söön tatra putru ja ahjus tehtud lõhet ja arvan et täisteraleiba ja piima 500 ml ja 22.00 vett ja paar juppi sinkki mida ennem mainisin! Ja siis 23 .00 proovin magama jääda:D

Aga muidu söön ma loomaliha, muna , kartulit, putru, riisi, kohupiima, kurki, tomatit, piima läheb päevas 2liitrit vist, pu

uvilju, hakkliha

Varasem kokkupuude trenniga ma ytleks et minimaalne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
YEEEEEE 5.7 Kg on alla läinud! 5 nädalaga !

Enesetunne hea, tervis hea!

Ma toitun õigesti ja teen ainult jõutrenni!!!!!

aeroobset juurde lisaks, kaotaksid veits kiiremini...tubli tulemus...jätka samas vaimus :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
5 nädalaga 5,7 kg on hea,ma kardan et sellise kaalulangusega kaotad sa juba lihast. Pidi ju olema hea kui nädalas kaob umbes 0,5-0,7 kg

No kuule, ole normaalne, see kutt kaalub 196cm juures 140 kg. Loomulikult rasv läheb sellisel inimesel alguses kiiresti, pole mõtet teda kulturistide kaalulangetamise numbriga võrrelda!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui inimene pole varem lihastreeninguga kunagi varem tegelenud ja hakkab dieeti pidama ning samal ajal jõusaalis käia, võib vabalt olla, et kasvab lihas ja kaob pekk korraga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sellisest kaalust allatulek on alguses päris pikalt kilo nädalas, minul oli kuskil 40-42 nädala keskmine selline. Hiljem kui keha jõuab jah kuhugi piirini, siis peab korralikumalt toidulauda lihvima ja on ka omad probleemid miks nii kiire langus võibolla ei ole nii hea... Nagu näiteks naha kokkutõmbumisvõime ja tühjade rasvarakkude ärakadumiskiirus. Nimelt alla on lihtne võtta ja suht kuivaks saada, aga siis tuleb see vastik ootamise periood, kus kreemitad ja loodad, et nahk kiirelt kokku tõmbaks ja nahaaluse vedeliku ära kaotaks, ma arvan et see võtab mitu head aastat, kuigi pilt on oluliselt parem juba. See siis käib selle kohta kui juba 30% ja rohkem kaalust alla tullakse. Minu hetke seis kuskil 131kg -> 84kg (alla tuli enamus järjest kilo nädalas) ja muidu nagu vorm võib öelda on rahuldav, aga jah, istudes see viimane volt ei kao kõhult kiirelt, vaid väheneb meeletult aeglaselt, aga siiski väheneb. Olgu öeldud, et kaal suht stabiilne viimane 3-4 kuud olnud (mõne kg piires sinna tänna).

Igatahes edu sulle ja mittemidagi muud peale sihikindluse ja asjade selgekstegemise polegi selle teema juures.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei taha motivatsiooni alla viia , aga esimeste nädalatega higistab keha sinust väga palju vedelikku välja , mis on kogunenud lihasrakkudesse jms .

Hiljem ära siis alla anna , kui sa enam nii palju alla ei võta!

EDU! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
YEEEEEE 5.7 Kg on alla läinud! 5 nädalaga !

Enesetunne hea, tervis hea!

Ma toitun õigesti ja teen ainult jõutrenni!!!!!

Pole ammu kirjutanud nii , et otsustasin midagi kirja panna. Peale seda kui viimati kirjutasin on kaal 3-4 nädalat suht sama old mingi 1-2 kilo alla läind, aga kokkuvõttes olen ma umbes 3 kuuga 11,5 kg alla võtnud! Ega ei ole plaaniski alla anda!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pole ammu kirjutanud nii , et otsustasin midagi kirja panna. Peale seda kui viimati kirjutasin on kaal 3-4 nädalat suht sama old mingi 1-2 kilo alla läind, aga kokkuvõttes olen ma umbes 3 kuuga 11,5 kg alla võtnud! Ega ei ole plaaniski alla anda!

Nyydseks -17kg 20.04.09

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga lahe on sellist teksti lugeda,´hea tagasiside ja areng missugune, mitte nagu mõni , et olen, tahan ja kuidas ning siis ei miskit - vaikus. Tubli oled ja jätka samas vaimus

Muudetud kasutaja Nana poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väga lahe on sellist teksti lugeda,´hea tagasiside ja areng missugune, mitte nagu mõni , et olen, tahan ja kuidas ning siis ei miskit - vaikus. Tubli oled ja jätka samas vaimus

heh no ex see ole jah nii, et paljud aint unistavad aga ei tee selleks midagi.

Tänud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×